Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov

Tri utiska:
1. "sportski novinar"koji ne zna da je Luković ostao u IMT.u na pozajmici
2. poslednji minuti kzš-a kada se Duljaj izvinjava sudiji iz Ivanjice :buhaha
3. Poziv navijačima da budu odbrana od neželjenih situacija.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Čisto sumnjam da će se derbi igrati sa jednim zadnjim veznim, tj. sa dva toliko izraženo ofanzivna vezna u centru (znamo da ni Zahid ni Natho nisu preterano korisni u defanzivi).
Rekao bih će njih dvojica početi na istim pozicijama kao na prošlom derbiju, a da će neko 3., nešto defanzivniji biti parnjak Ovusuu, po meni bi idealno bilo da to bude Kanute, ako to bude izvodljivo.
Goha u rupi očekujem u drugom poluvremenu umesto Natha.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145

Tri utiska:
1. "sportski novinar"koji ne zna da je Luković ostao u IMT.u na pozajmici
2. poslednji minuti kzš-a kada se Duljaj izvinjava sudiji iz Ivanjice :buhaha
3. Poziv navijačima da budu odbrana od neželjenih situacija.

Ta tri mogu tek poslije one izolir trake kojom su zalijepili kabl:respect Koliko njih boli kurac, to je prosto nevjerovatno...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Vidi, ja nisam ni primetila dok nisi pomenuo. To ti metafora za naš klub: ta izolir traka i šta poručuje Duljaj.
Za izolir traku sve znamo, nego hajde malo da podržimo igrače. Rekla bih da su Duljaj i momci bar toliko zaslužili da pričao o njima, a ne o izolir traci.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Naravno. Duljaj i igraci su jedino sto valja u ovoj parodiji od kluba, podrska za njih se ne smije dovoditi u pitanje. Ali me je traka iznervirala prije nego sto je covjek i poceo pricati, jos dok je ova idiotkinja sazivala novinare kao na djecijem rodjendanu...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Čisto sumnjam da će se derbi igrati sa jednim zadnjim veznim, tj. sa dva toliko izraženo ofanzivna vezna u centru (znamo da ni Zahid ni Natho nisu preterano korisni u defanzivi).
Rekao bih će njih dvojica početi na istim pozicijama kao na prošlom derbiju, a da će neko 3., nešto defanzivniji biti parnjak Ovusuu, po meni bi idealno bilo da to bude Kanute, ako to bude izvodljivo.
Goha u rupi očekujem u drugom poluvremenu umesto Natha.
Zahid i Natho su dosta dobri u defanzivnom pozicioniranju. Ne znam odakle zaključak da su loši u odbrani? Pogledaj ponovo kako je Zahid igrao odbranu u Ivanjici i kako je "pokrivao" Trifunovića. On i Natho igraju poziciju organizatora igre iz te zone defanzivnog veznog (deep laying playmaker) i realno najviše se troše, što u igri prema napred, što u pokrivanju prostora, i presinga u fazi odbrane.

Što se tiče odbrane od naših defanzivnih veznih, Kanute je prošle sezone imao najviše probleme, naročito u tranziciji. Najviše golova smo primili od desnih spoljnih protivnika koji nisu bili preuzeti od naših veznjaka na levoj strani, ili ti Meniga i Kanutea, pa su ostavljali levog beka na vetrometini.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Zahid i Natho su dosta dobri u defanzivnom pozicioniranju. Ne znam odakle zaključak da su loši u odbrani? Pogledaj ponovo kako je Zahid igrao odbranu u Ivanjici i kako je "pokrivao" Trifunovića. On i Natho igraju poziciju organizatora igre iz te zone defanzivnog veznog (deep laying playmaker) i realno najviše se troše, što u igri prema napred, što u pokrivanju prostora, i presinga u fazi odbrane.
Utakmica u Ivanjici zbog uslova kojima se igrala ne može biti parametar gotovo ni za šta (ni dobro ni loše).
Što tiče Zahidove odbrane, pogledaj šansu koju su cigani imali na prošlom derbiju u dubokoj nadoknadi.
Prema Nathu imam neizmerno poštovanje, ali u 2024. godini on i presing ne mogu u istu rečenicu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Jutro je stiglo u Humsku ulicu..
Uzimam sal, da bodrim ga
PARTIZANA IZ BEOGRADA!
Konacno dočekamo prvi (seniorski) mec na JNA u 2024.godini. Ranijih sezona smo u ovo doba mogli da gledamo spektakle poput utakmica Partizan Sparta Prag, Partizan Fejnord ili debakle poput Partizan Serif. Ipak, atmosfera oko kluba nije bila ni blizu kao sto je danas. Igor Duljaj je sa ekipom vratio pozitivnu energiju u FK pa i utakmicu protiv IMT ocekujem kao da nam dolazi neki evropski velikan.
Koliko ce publike biti ne mogu da procenim, obzirom da se igra i kup i Nisu, ali jedino sto zelim je da ne vidim one idiotske face na tribini koje dolaze samo da bi vredjale trenera. Svi koji dolaze na Zapad, znaju na sta mislim.
Danas neka nas bude koliko bude, ali da jednoglasno damo podršku treneru i igračima i da nastavimo da nerviramo državnu mezimicu.
Napred Partizan!
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Čisto da nam vreme brže prođe do utakmice razmišljao sam kad je zadnji put i dali je Natkova asistencija Saldanji završena golom :icon-idea: ? Možda sam pobrko nešto ali mislim da je Natko više dodelio asistencija Rikardu nego Saldanji, znam da su Nikolic i Belić asistirali Saldanji. Mislim čisto više zbog tandema nego učinka.
 
Top