Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Sto se tice odbrane, ova cetvorka je prvi put u zivotu zajedno igrala, uzmite to u obzir. Kritikovali smo odbranu i na pocetku sezone pa su se Stojke, Ilic, Markovic i Antic uigrali i znacajno poboljsali.
Samo polako, bice sve kako treba.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Tri boda su tri boda
Petarda je petarda pa makar i IMTu sa deset igrača
Bravo za novodošle.
Jedina zamerka Owusu prvo poluvreme
Jedna opasna greška Kovačevića
Baždar loše...mislim da ga ubi trema i prevelika želja
Slabo na sredini dobar deo utakmice.
Al sam srećan...zbog petice i novih momaka
Ajmo,ajde svi u napad
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ma kakav Ovusu decko je isto kao i Kanute potpuno nesiguran za svoju poziciju za koju je smirenost najvaznija osobina. Ne mogu da vjerujem da nismo u stanju da izbacimo klinca boljeg od ove dvojice koji primaju po 400 500k.
Situacija u kreaciji i napadu se popravila od kako su usli Goh i Kastiljo.
U odbrani je bilo dosta promaje i to mora mnogo bolje.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Sto se odbrane tice posto vidim da su na meti kritika, po meni oni nisu odradili los posao, vise nam je problema pravio izuzetno ofanzivan vezni red nego defanzivci. Prosto, defanzivna cetvorka (ili cak i trojka jer je Arandjel cesto ostajao vrlo visoko) + Ovusu su morali da brane ogroman prostor i to su uspevali bez da dozvole neku ogromnu priliku za protivnika, nazalost primljena su dva gola iz nesrecnog autogola i iz penala.

Zato mi se i nije svidela ideja sa Zahidom kao defanzivnim/centralnim veznim, to odlicno izgleda u napadu, ali u odbrani cemo sa takvom taktikom imati velike probleme, za koje ce ljudi kriviti odbranu koja sa tim nema veze. Cim je Kastiljo usao u igru i doneo nam defanzivnu cvrstinu u vezni red, nasa igra se stabilizovala i IMT je imao mnogo manji broj kontri.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
A niko ni riječ da kaže što je Šćekara imao par vrhunskih startova na loptu, ima iste patike kao Kovačević a visoki obojica, pitao sam se otkud ovaj sad ulijeće po njihovoj polovini???
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Nije ovo lose bilo. Jeste da nije neka fudbalska poezija,ali odradjen posao kako treba,a novajlije ostavile pozitivan utisak.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Једина ми је зебња била да нас неуиграност нових играча кошта неког кикса на старту...... Тако да само нек ређамо победе, а игра ће доћи
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Evo ovako:
1. Sudiji da se najebem svega i živog i mrtvog.
2. A i Radočaju za ciganisanje.
3. A i onome koje na mozzart sportu radio uživo tekstualni prenos

Sviralo nam je malo nazad u odbrani, ali valjda će se popraviti.
Pojačanja opravdala. Publika takođe.
Zahid doktor.


Piši tri boda, pa da se spremamo za Surdulicu.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
1. Sudiji da se najebem svega i živog i mrtvog.
Mrzi me da mu istražujem ranije radove, al po meni, danas je bio sasvim korektan
Čak nam je i svirao penal koji 70% sudija u ovoj ligi ne bi

Taman posla da želim da im glumim nekakvog advokata, ali energiju treba čuvati za slučaj kad nas stvarno pokradu…u šta ne sumnjam da će se desiti u budućnosti, ukoliko bude bilo potrebe (ako je ovo gore spominjaje familije unapred, radi toga, onda podržavam)
 
Top