Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
cigansko prolece je krenulo, to se jos drasticnije videlo u proslom kolu, u ovom je samo potvrdjeno, ali ok... i ovo ce se lane zvati, pa da ih zakopavamo kao i kosarkasicu, pa nek navijaju za graficar ko ih jebe...

Sto se nas tice, tim koji ima bazu, sto bi normalnim ljudima bilo dovoljno da naprave masinu, gmazura na drugoj strani verovatno ceka da pocne sa kasnjenjem u platama i rastera tim. Pretpostavimo da se desi nesto nepredvidjeno, da zvalavom Likana pocepa anus ili nesto slicno uz kvalitetne zamene za Ovusua, Bazdara i dvojicu kval.u odbrani Partizan moze biti sasvim, sasvim pristojan i kompetitivan tim.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Pa nije toliko čista i jasna situacija, ruka je bila blizu tela, šut je bio jak i razdaljina u odnosu na pogođenog igrača je bila mala…
Nemojmo da smo cigani, 100 čistijih penala nam nije svirano…sad ćemo i kad nam sviraju da kukamo zbog nekakvih facijalnih ekspresija sudije…..
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ma kakav Ovusu decko je isto kao i Kanute potpuno nesiguran za svoju poziciju za koju je smirenost najvaznija osobina. Ne mogu da vjerujem da nismo u stanju da izbacimo klinca boljeg od ove dvojice koji primaju po 400 500k.
Situacija u kreaciji i napadu se popravila od kako su usli Goh i Kastiljo.
U odbrani je bilo dosta promaje i to mora mnogo bolje.
Mislim da preteruješ za Ovusua i da je prerano za ovakav zaključak. Pride nisam baš siguran da je Kanute takav kakvim ga predstavljaš…
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.208
Локација
Tamo gde su Grobari
Pa nije toliko čista i jasna situacija, ruka je bila blizu tela, šut je bio jak i razdaljina u odnosu na pogođenog igrača je bila mala…
Nemojmo da smo cigani, 100 čistijih penala nam nije svirano…sad ćemo i kad nam sviraju da kukamo zbog nekakvih facijalnih ekspresija sudije…..
Ako se šutne prema golu i lopta pogodi igrača u ruku, to je penal. Tada se ne gleda namera ili da li ruka uz telu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.965
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ovo je bila prava klackalica!
Sve cestitke timu i treneru na pobedi. Ofanzivno imamo odlican potencijal, dok u fazi odbrane ixgledamo prilicno lose. Ovo potonje se odnosi na ce ceo tim, jer stoperi ne mogu ocistiti ono sto bekovi i veznjaci zaseru. Prelako nam stvaraju sanse. Sa igracem vise smo strepeli. Ne valja!
Pojacanje se pokazala u dobrom svetlu. Goh me je odusevio. Decko, koliko sam razumeo, igra iza spica, a danas je na krilu pokazao mnogo. Samo da ubuduce bolje bira krampone, i bice super. Ovusu od ocaja do solidnog. Kastiljo dobar. Obzirom da ga nije bilo mnogo ni na pripremnim utakmicama, danas je bio super. Smekerska reakcija kod gola. Kovacevic deluje sasvim ok.
U surdulicu bez saldanje i takija. Logicno je da bazdar pocne kao spic, ali posle danasnjeg performansa…
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.688
Reaction score
22.577
Локација
Beograd
Pa nije toliko čista i jasna situacija, ruka je bila blizu tela, šut je bio jak i razdaljina u odnosu na pogođenog igrača je bila mala…
Nemojmo da smo cigani, 100 čistijih penala nam nije svirano…sad ćemo i kad nam sviraju da kukamo zbog nekakvih facijalnih ekspresija sudije…..
Ja bi burazeru voleo da znaš šta je fudbal kao igra, a ne da slušaš idiota od komentatora. Lopta ide ka golu, kakva ruka uz telo, sprečava da stigne do gola, penal kao hram!
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Za moj pojam, Kovačević ništa nije slabiji od Ilića, čak naprotiv, po ovoj jednoj utakmici mi deluje zreliji i jači, tako da tu po meni ništa nismo izgubili, nego baš suprotno.
Yu gi Goh mi takođe deluje dobro pojačanje, plus ta njihova korejska posvećenost i neodustajanje mi se sviđa.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Svi smo mi došli do jasnog zaključka da će biti poenta priče, da li napad može da nadoknadi loša izdanja odbrane. Ova utakmica je neki pokazatelj. Na bekovskim pozicijama i dalje ume da duva, mada Filipović me je u početku prijatno iznenadio, ali očigledno da se nema snage za čitavu utakmicu. Možda na poluvremenu rotirati njega i Antića. Što se tiče Kovačevića, solidno, bila ta jedna greška, ali avaj tek prva utakmica, dao dečko i gol. Marković je imao ono lošije postavljanje i taj nesrećan autogol. Ovusu jako slabo, totalno nesiguran, očajan i na lopti, kao neka tempirana bomba. Ja se nadam da može da se konsoliduje, ako ne dodje do toga, Kanute ima prednost, jer je stabilniji na lopti, s tim da i on ima na trenutke jako slabu pas igru. S druge strane Kastiljo je delovao baš uverljivo, ali u ofanzivi. Ume sa loptom, odlično prati igru, e sada za odbranu ne znam, ovi su se već raspali kada je ušao. Zahid naravno fantastičan, suvo zlato, čoveka treba kako znamo i umemo zadržati na duže staze. Baždar još jednom pokazao da ne zna da igra pod pritiskom, dečko je verujem izgubljen, već je to 20 godina, ako se do sada nije sredio u glavi, neće nikad. Sa krila Severina pokazao da ume da bude ubitačan u napadu, lik ima dribling, ima i šut, prilagodio se i taj kvalitet dolazi do izražaja. Kalulu barem za mene poprilično limitiran, stvarno lik je samo radilica, ništa više. Ima svoju svrhu, ali mislim da se tu više gubi, nego dobija. Trifunović ništa konkretno, Goh fino izgleda na terenu, ne beži od lopte, može tu dosta da se kombinuje sa njim i Zahidom/Nathom. Za kraj Saldanji želim brz oporavak, trebaće nam, ne treba ni rizikovati narednu utakmicu sa njim i pored toga što Nikolić dobi žuti. Možda lep trenutak da se baci u vatru mali Jovanović. Sve u svemu korektna utakmica, ima eto i dalje briga oko odbrane, ponajviše oko zadnjeg veznog, jer tu smo se tobož dogradili, ali tanko to deluje. Mada vreme možda učini svoje pa budemo gledali i njihove bolje partije. Čestitam im na pobedi i da igraju sve bolje i bolje.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Ofanzivno smo jako dobri. Fala kurcu, čak je i gužva napred. Međutim, treba to da se utegne i uobroči. Dux ima viziju, to je sad već sigurno.
Goku se čini opasniji kad je bliže sredini nego onaj naš fazon krila uz aut liniju.
Zahidu doživotni ugovor, odmah. On i Natko skupa, bundesliga.
Jebe nas zadnji vezni. Andrade, Traore, Kanute, Ovusu... Kao namerno da tražimo debile. Prvi utisak je da Kastiljo podseća na Kolorada, što je super, ali ne taktički i defanzivno pozitivno. Ako ne grešim, imamo Stjepu, Kastilja, Šćeku, Kanutea i Ovusua za jedno kvalitetno mesto. Spuki.
Za razliku od većine, meni su bekovi korektni. Aranđel je ok a Antić daje sve od sebe. Filipesku krpi rupe.
Kovačević je dopadljiv na prvu loptu. Uz Medinu koji je totali rebus i Milačića, kad se oporavi, neće nas više štrecati Sanijem.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Sve čestitke igračima i treneru, alal vera.
Ja se nesećam da su 3 debitanta ikad dali golove na prvoj utakmici a odgledao sam ih na hiljade :).

Bazdar 6 grešaka bespotrebnih do 30og minuta halo bre, gde to ima?

Brz oporavak Saldanji , mislim da je izlazak više bilo zbog preventive od veće povrede.
Šteta za Takija ali se vraćaju Natko i Antić.

Biće teško u Surdulici kao što smo i nijh jedva 3:2 dobili.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Ako se šutne prema golu i lopta pogodi igrača u ruku, to je penal. Tada se ne gleda namera ili da li ruka uz telu.
Apsolutno.
Meni je jedino fascinantno da navijači kluba protiv kog su priznavani golovi iz auta, priznavani iako nisu prešli gol liniju itd , imaju energije da raspravljaju da li je sudija bio nasmejan kad nam je svirao penal ili nije….???!!!! I da to bude razlog zbog kog smo nezadovoljni sudjenjem.
Poooolakooo, daće nam povoda, ništa se ne brinite
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Све и да судије немају јасну намеру да суде против нас како суде, они ће нас и из најбоље намере некад осакатити јер се плаше одмазде свециганског савеза и лобија и тај страх и притисак ће их натерати на погрешну одлуку и то је тако од кад ја пратим фудбал и зато се увек згрожавам кад неки наш тренер игнорише суђење и "бави се само фудбалом" и драго ми је да Дуљај ипак није један од тих јер ако се ми будемо бавили само фудбалом, а цигани притиском, они ће бити у предности.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.302
Локација
Beograd
Strah i pritisak svakako postoje, ali je dobijanje UEFA i FIFA licenci mnogo važnije, a mogu se dobiti samo na jedan način, ali ne bez onoga od koga se plaše.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.241
Локација
Novi Sad
Ne znam za vas, kako i sta osecate, ali ja juce kad sam otisao u Hram....uff stvarno je mnogo nedostajao. I stadion, i fudbal, i ljudi na stadionu i vika, dreka, tenzija....

Fudbal je bio prosecan. Pobeda se pise nad dunjicevim i terzinim traktoristima iz filijale. Nema premija za bagru! Bivsi igraci grizli protiv nas, i neka su, samo da se ne ciganisu (lutovac je nesto lezao u nekom trenutku, ali ni to nije toliko ciganisanje). Sunce obasjalo pa napravilo prelep zalazak iznad zapadne tribine. Samo da nam je oterati ovu bagru iz uprave i kladim se da bi pod Duljajem i kakvom takvom igrom stadion bio veoma dobro popunjen. Borba je pred nama navijacima sa upravom, pred Duljajem i igracima na terenu.

Svi u Surdulicu!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mi ovu bagru nećemo oterari i to svi već znamo. Pošto je glup prosečan srbin odlučio da prva usna vlada do 2027me and counting, to nam je što nam je. Ko da skine ovog? Ti i ja nedolaskom na stadion Partizana sigurno nećemo.

Umesto da smo puni svaki meč pravimo najdebilniji potez u istoriji navijačkog univerzuma i sad će naš hram da bude ovako skaradan bez huka sa Južne tribine još duži niz godina. Totalni apsurd.

Jedina pozitiva tu je sve više porodica sa decom. Otvoriti Jug da bude dečija tribina pa nek sa Juga urlaju ona deca kao protiv Moldea…

Pritom, da budem potpuno iskren, jako dobro navijanje organuzuje ova nova garnitura na Jugu i stoga mi je još duplo teže što ih nema u hramu.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
967
Reaction score
4.318
Локација
Nis
Da bi se neki cilj ostvario moras znati kako doci do njega. Cilj juga je da oteraju gmazuru i udbasa. Podrzavam!

Kroz bojkot domaceg stadiona?..glupost nevidjena.

Samo jos jedno pitanje...ako je cilj da oteramo upravu, zasto nemamo cilj ko treba da dodje posle ovih debila?

Da bi jug imao "zdravu" pricu, morali bi javno da kazu koga podrzavaju posle ove uprave...a to se ne desava.
 
Top