Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
347
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Teško izvojovana pobjeda na teškom gostovanju, ali 3 boda se pišu.

Napokon nešto i od Bazdara iako je napravio ona 2 nepotrebna faula, svaka čast za trud i gol u 90 i nekom minutu.
Bravo Markovicu na golu.
Natka je trebo ranije izvadit i zameniti sa Kanuteom.
Odbrana katastrofa na momente, niko ne prilazi lopti na kraju šansa ili penal beše.
Antić poigrava se bez razloga.
Stojkovica pretrčavaju bas previše često.

Sve u svemu bice bolje kod kuće, Saldanja, Nikolic se vraćaju + Severina nadam se.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.049
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Glavno je pitanje da li će biti potrebe za saplitanjem. Mislim da će se znati kada budu poznate sudije da li je TSC sam pristao da se skloni ili ne. Ako im treba neki specijalac onda će bar morati da se oznoje ako ništa drugo.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
348
Reaction score
2.456
Локација
Vukovar
Rezultatski smo dobro ušli u drugi deo sezone sa 3 pobede, ali nam je igra loša.

Jeste da su 2 gostovanja bila na lošim terenima, ali su i u takvim uslovima uočljive naše mane, odbrana nam je blago rečeno kriminalna, mi te sporaće u defanzivi kao da biramo po principu što sporiji to bolje.
U sva 3 meča smo imali prilike da vidimo ozbiljne probleme, najviše u odbrambenom delu tima, mada su problemi prisutni u svim linijama.
Igrali smo protiv 3 protivnika koji se nalaze u donjem delu tabele imali smo dosta problema da izađemo sa njima na kraj.

Taj fudbal koji se igra u Srbiji je očajnog kvaliteta, kompletna liga je takva pa smo i mi takvi, tu nemam nikakve iluzije a će se išta na bolje promeniti, niti sam ikada imao takve iluzije.
U evropi će mo izvući neke Dance, Norvežane, Koji će nam uvaljati 5 ili 6 komada ako budemo imali sreće, i to je naša realnost, ja sam toga svestan pa se ne uzbuđujem previše.

Mi smo na nivou konferencijske lige to je taj kvalitet i ne treba se zavaravati da smo sposobni za nešto više, pogotovo kada se uzme u obzir ko nam rukovodi klubom i državom.
I ništa se promeniti neće i da nekim čudom postanemo prvaci ,što se neće dogoditi u državi koja isključivo favorizuje jedan tim.

Kada se sve ovo uzme u obzir postoje dve opcije ili da se totalno batali praćenje Partizana i sporta u Srbiji ili da se zadovoljiš batrganjem u domaćem mulju pa da u eventualnim pobedama protiv državne mezimice pronalaziš neku satisfakciju.

Da bi se za početak bilo šta korenito promenilo unutar kluba potrebno je imati veliku brojnost navijača koja bi na tome konstantno insistirala na razne načine , mi to nemamo niti ćemo imati,razloga je puno.

Sve polazi od lošeg životnog standarda u državi,gde ljudi imaju druge prioritete i sport ih ne zanima previše što je potpuno razumljivo.
Neka maksimalna brojka koja se intenzivno interesuje za FK Partizan može biti oko 5000 do 7000 ljudi a to je premalo za bilo kakav pritisak.

Umalo da zaboravim, zašto onaj mali Baždar nosi grudnjak:D ?
Obukao majicu dugih rukava pa preko nje grudnjak,pa dres,, jebote sunce krajnje mi je vreme da totalno batalim praćenje fudbala.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
661
Reaction score
5.304
Локација
Nis
Rezultatski smo dobro ušli u drugi deo sezone sa 3 pobede, ali nam je igra loša.

Jeste da su 2 gostovanja bila na lošim terenima, ali su i u takvim uslovima uočljive naše mane, odbrana nam je blago rečeno kriminalna, mi te sporaće u defanzivi kao da biramo po principu što sporiji to bolje.
U sva 3 meča smo imali prilike da vidimo ozbiljne probleme, najviše u odbrambenom delu tima, mada su problemi prisutni u svim linijama.
Igrali smo protiv 3 protivnika koji se nalaze u donjem delu tabele imali smo dosta problema da izađemo sa njima na kraj.

Taj fudbal koji se igra u Srbiji je očajnog kvaliteta, kompletna liga je takva pa smo i mi takvi, tu nemam nikakve iluzije a će se išta na bolje promeniti, niti sam ikada imao takve iluzije.
U evropi će mo izvući neke Dance, Norvežane, Koji će nam uvaljati 5 ili 6 komada ako budemo imali sreće, i to je naša realnost, ja sam toga svestan pa se ne uzbuđujem previše.

Mi smo na nivou konferencijske lige to je taj kvalitet i ne treba se zavaravati da smo sposobni za nešto više, pogotovo kada se uzme u obzir ko nam rukovodi klubom i državom.
I ništa se promeniti neće i da nekim čudom postanemo prvaci ,što se neće dogoditi u državi koja isključivo favorizuje jedan tim.

Kada se sve ovo uzme u obzir postoje dve opcije ili da se totalno batali praćenje Partizana i sporta u Srbiji ili da se zadovoljiš batrganjem u domaćem mulju pa da u eventualnim pobedama protiv državne mezimice pronalaziš neku satisfakciju.

Da bi se za početak bilo šta korenito promenilo unutar kluba potrebno je imati veliku brojnost navijača koja bi na tome konstantno insistirala na razne načine , mi to nemamo niti ćemo imati,razloga je puno.

Sve polazi od lošeg životnog standarda u državi,gde ljudi imaju druge prioritete i sport ih ne zanima previše što je potpuno razumljivo.
Neka maksimalna brojka koja se intenzivno interesuje za FK Partizan može biti oko 5000 do 7000 ljudi a to je premalo za bilo kakav pritisak.

Umalo da zaboravim, zašto onaj mali Baždar nosi grudnjak:D ?
Obukao majicu dugih rukava pa preko nje grudnjak,pa dres,, jebote sunce krajnje mi je vreme da totalno batalim praćenje fudbala.
Jesi li cuo nekad za Katapult prsluke i cemu oni sluze?
Sta se ovde sve moze procitati...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Svaka cast na pobjedi juce. Ne pamtim da smo ikad tamo igrali i dobili lako, pa je tako bilo i juce. Ne znam u cemu je fora sa tim terenima. Sta je potrebno raditi da bi lopta normalno odskakivala i isla kad je vodis? Jer, Ivanjica i Surdulica su nam bile u trenucima kad nije bilo kise ili snijega pa nije u tome bio problem.

Ali, uzevsi i to u obzir, mi smo juce odigrali odlicnu utakmicu. Lopta nije bas htjela u gol, a kad vidis kako ju je tesko kontrolisati, tek onda vidis koja je to muka doci do toliko sansi. Jedino zalim sto, pored prekida (iako smo i juce mnogo bacili niz vodu), ne sutiramo cesce sa distance. Kad se dodaju, lako lopta prevari pa ne ode kome treba...
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
348
Reaction score
2.456
Локација
Vukovar
Jesi li cuo nekad za Katapult prsluke i cemu oni sluze?
Sta se ovde sve moze procitati...
Od celog mog komenatara ti se zakačiš za moju zajebanciju, namestiš se na zicer :D
Ne poznaješ me pa ti je oprošteno, znaju neki stari članovi foruma kako ja volim da se zajebavam.

Ja sam recimo za uvođenje katapult kapa, pa da nakon svakog debilnog poteza naših fudbalera Duljaj pritisne neku gljivu poput start-stop tastera i da ih prodrma struja, e to bi bilo nešto konkretno.

Ne vidim nekog smisla metiljavcima meriti broj otkucaja srca i pratiti njihove kretnje muve bez glave,isto kao što ne vidim smisla da idu na pripreme na kojekakve egzotične destinacije, davno sam ja ovde napisao, ima sigurno 15 godina , da je za njih Deliblatska peščara majka.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
661
Reaction score
5.304
Локација
Nis
Okej ako je zajebancija ali veci deo tvog komentara je :krsti: , zato i nisam ostalo komentarisao jer ovoliku kolicinu negativnosti i ne primecivanja(ne daj boze pohvale) bar neceg pozitivnog ne mogu da razumem.
Ali okej, svi smo razliciti :ziveli
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Jel doputovao Xander ? Ućutali se svi od kluba do burek cig. novinarčića.
 

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Najgora sorta ljudi na kugli zemaljskoj. Ja ne znam kakav debil treba da budes, pa da sa njima pevas zajedno, makar bilo i o Kosovu, njih posmatarati kao nase, jer smo isti narod, sacuvaj Boze...
Na kraju ce posmenjivati sve sudije, koje uzgred budi receno, oni postavljaju, i najbolje da pocnu da sude savija i ostala bratija iz generalstaba.
Da ako se onda obezbedi regularnost.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.738
Локација
Beograd
 

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
91
Reaction score
896
Локација
Петровград
Najgora sorta ljudi na kugli zemaljskoj. Ja ne znam kakav debil treba da budes, pa da sa njima pevas zajedno, makar bilo i o Kosovu, njih posmatarati kao nase, jer smo isti narod, sacuvaj Boze...
Na kraju ce posmenjivati sve sudije, koje uzgred budi receno, oni postavljaju, i najbolje da pocnu da sude savija i ostala bratija iz generalstaba.
Da ako se onda obezbedi regularnost.
"ДРЖАВО заустави исељавање срба са Косова" не смеју ни Вучића да спомену
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Top