Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Puno sam očekivao od toga igrača razmišljajući da će ciganskoj gamadi u derbiju uvaliti gol petom i da možemo posle derbija zapevati onu staru pesmicu
Jer još trava nije nikla
tamo gde je stala moja štikla

A što se tiče trave gde kroče igrači Partizana, tu trava ne raste.....Kruševac, Ivanjica, Surdulica....
Gazimo boraniju po blatnjaviom terenu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.964
Локација
Kobasicarija "Venac".

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.390
Secam se proslog derbija i kurcobolje Severine od kad je usao umalo nismo prosuli sve dobro sto smo uradili do tada. Ne znam, mozda gresim, ali sto se kaze meni Severina nesto "ne puni oko".
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.390
Pa nije bas tako. Posle novog pazara ili utakmicu posle se povredio i od tada do tog ulaska u derbiju nije igrao. Igra lik toplo hladno ali da se ne zalaze na obe strane terena, ne zalaze se. Cuva noge, za nicije lopte nece da se iscima, cuva noge, u odbrani ga nema.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.390
Pa nije ali nisam primetio nezalaganje kao u njegovom slucaju.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Severina je mnogo bitan igrac za nas tim, jedino nase krilo koje ima ekstra kvalitet u igri 1 na 1, a i ta prica o defanzivi i nezalaganju je prenaduvana, kao i prica o slabijoj nozi, mnogo je napredovao u odbrani u odnosu na period kad je tek dosao.

Brine me samo kako ce cela ova situacija uticati na svlacionicu i na to kako ce ga ponovo prihvatiti saigraci. Verujem da ce imati razumevanja za njega i da mogu da se poistovete sa njim u ovom slucaju, ali nikad se ne zna. Ako tu bude sve u redu, ocekujem jos bolje partije Severine ove polusezone i da nam bude zakucan kao starter na desnom krilu.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.625
Reaction score
5.390
Pogledas lepo 10:21 potez pa onda pricaj o prenaduvanosti...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.442
Top