Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.928
Локација
Žrnov
(Ne)zvanični vlasnik im Santrač.
Baš su klub od kredibiliteta :buhaha
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ocekujem preko 10k na tribinama.

 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Ponovo ciganima dva penala!

inače
Mondo piše:
"Iskusni fudbaler Filip Malbašić više nije kapiten u Vojvodini jer je navijao za košarkaše Partizana u Evroligi."
Nemam reči za ovo ciganisanje.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
Večeras sa tribina samo pozdrave žvalavom VČĆPDR i hoćemo penal za kurvu!!!
Ja i dalje tvrdim da trebamo da mu skandiramo "šeceru". Mislim da bi bilo mnogo efektivnije i učinkovitije.

Danas nam treba pobjeda, pa da se spremamo za derbi. Tim je prepušten sam sebi i mi smo mu jedina podrška. Hvala svima koji su u mogućnosti i odu ne samo na današnju utakmicu, nego i ostale do kraja prvenstva.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Дебил од спикера прекида Химну да би саопштио да су кошаркаши на трибинама, па има ли у том клубу ико грам мозга јебо ли вас Вазура који вас позапошљавао.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Prvi utisak, Kastiljo je preozbiljan igrac, sprda se sa livadarima

Igramo, stvaramo dosta prilika ali dopustamo previse njivaligasima, previse prilika. To ovde moze da prodje ali se plasim evrope.

Arandjel ne postoji na desnom beku, prosli su ga 20 puta u prvom poluvremenu.

Ovusu u drugom doktorski.

Sve u svemu rutinska pobeda, idemo dalje.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Шта кажу Самедови критичари?

Не провоцирам, само сам хтео да напишем да се некад претерано неко критикује. Поготово је то изражено када се неко узме на зуб.

Офанзива одлична у одбрани много дувало. Надам се да ће концентрација бити на много вишем нивоу у дербију.

Битна победа, идемо даље!
 
Top