Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.601
Локација
Beograd
Ovo juče sad već arhiva, pohvale Baždaru zaista, mada je on mleo i prošlu, i takav stav ako ima iole dve krštene u glavi, vidi da mu donosi samo dobro. Malo preskačem, ali već sad treba da se za leto traže bekovi i ne pita šta košta, Aranđel je solidan za našu boraniju i nije sa loptom na Vi, zna da ulaskom u sredinu pravi fin višak i to nam je prednost,ali brate, koliko je nazad šupalj, to 4 Kanavara i Tirama iz prajma ne mogu da pokrpe.
Nije odbrana samo kriva, štoperi kad ostanu na vetrometini, retko kad uspeju da nešto odbrane, počinje od krila i pogotovo zadnjih veznih.

Idemo na cigane odmah, nema šta da se zavaravamo, jači su za klasu od ostatka naših protivnika u ligi uz sav uragan koji imaju od sudija. Imaju mesa, imaju i brze igrače, imaju i Kataija koji protiv nas povileni, uvek je na ivici gola, ali imaju i Rodića, eto šanse i po, ako se pritisne par puta, puca pod pritiskom, pogotovo što ako je to konstantnije, u 55' traži bocu za kiseonik.
Mislim da ozbiljno treba razmisliti o trojcu na sredini Ovusu-Kastiljo-Zahid, da Natho, kao i Baždar(Severina) budu prve promene i tih 25' u finišu da najbolju verziju sebe. Bliže sam Kaluluu na krilu od Severine, već pisah zašto, ali pogotovo kad onaj građevinac umre, ubaciti Severinu da mu pravi cirkus.
Imamo jednu veliku prednost u odnosu na prošle sezone i meni jako dragog Rikarda, ponajboljeg špica u nas godinama, ali njega je Dragović mnogo lakše neutralisao, nego neke druge, a Saldanja je neko ko mu nikako, ali nikako ne leži konstantnim izlaskom po loptu, na krilo i kad se okrene licem ka golu, bukvalno su u odbrani, dr'šte gaće.
Da se vratim na bekove, mislim da su ključ iz drugog plana, mrzim, ali mrzim kad se ograniče na našu polovinu, i tu zaista nisam pametan, treba nam napred višak definitivno koji oni makar prisustvom prave i ostavljaju dovoljno prostora Zahidu i Saldanji da ne skupljaju odbranu na njima, a sa druge strane, kako ih pokrpiti u odbrani.
Ali ajde neka bude što biti ne može... ;) ;-)
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.601
Локација
Beograd
Izvinjavam se na duplom, ali mislim da nećemo moći u duetu poslati Kastilja i Ovusua na teren od početka, ako na istom želimo Goha, Zahida i Saldanju, 5 stranaca...
Ne znam da li time Kanuteu možda rastu šanse...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.802
Локација
JNA
Sta cenite, hoce li biti ulaznica za jug na dan utakmice na nasoj blagajni? Prvi put dolazim bez karte, nameravam da je kupim na dan utakmice, pa da proverim
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ocekujem u derbiju da zablistaju Goh i Severina/Kalulu jer cigani nemaju bekove.
Koliko sam video ovih par kola bekove su im igrali Mijailovic, Rodic, Mimovic, a ako se ne varam jedan mec su igrali sa ving bekovima Olajinka, Bukari(?!), moramo da iskoristimo nasa krila maksimalno jer oni jednostavno nemaju jednog krstenog beka a kamoli 2 (nisu ni nama Antic i Stojkovic sjajni ali su neuporedivo bolji i bar su im to prirodne pozicije).
Antić i Stojković bolji ?!?!? Iz sezone u sezonu bekovi katastrofa ali ovaj dvojac je nadjebao sve do sada.
Gomilamo vezne igrače ali da potražimo bekove ni u ludilu. Živković ,Filipović ,Antić, Stojković toliko iskusni a toliko loši,njih nije pretrčao samo onaj koji je žurio na autobus. Stojković toliko spor u ubrani da je to neverovatno ali zato šiba u napad ,šutira sa 25- 30met ,čak stigne toliko brzo u napad da spreči Goha blokirajući njegov šut za siguran gol. Ova bekovska četvorka ima stvarno jaka leđa čim nema nikakve najave dovođenje bekova u nekoj bližoj budućnosti
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.926
Локација
Žrnov
Moram reći da su cigani, psihološki možda u boljoj poziciji od nas za ovaj derbi.
U decembru, mi smo bili totalni autsajderi. Čak su i Partizanovci mnogi razmišljali “ma samo da nas ne nakantaju”.
Sada je drugačije jer mi sami mnogo očekujemo od ekipe, videli smo da mogu, a recimo da smo ofanzivno raznovrsniji pa čak i jači nego u decembru.
Ključ će biti defanzivna disciplina veznog reda. Bojim se da Belićev odlazak još nismo nadoknadili iako smo, čini mi se, na dobrom putu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
Antić i Stojković bolji ?!?!? Iz sezone u sezonu bekovi katastrofa ali ovaj dvojac je nadjebao sve do sada.
Gomilamo vezne igrače ali da potražimo bekove ni u ludilu. Živković ,Filipović ,Antić, Stojković toliko iskusni a toliko loši,njih nije pretrčao samo onaj koji je žurio na autobus. Stojković toliko spor u ubrani da je to neverovatno ali zato šiba u napad ,šutira sa 25- 30met ,čak stigne toliko brzo u napad da spreči Goha blokirajući njegov šut za siguran gol. Ova bekovska četvorka ima stvarno jaka leđa čim nema nikakve najave dovođenje bekova u nekoj bližoj budućnosti

Ne postoje kvalitetni bekovi na našem tržištu, to je deficitarna pozicija vec 20 godina u fudbalu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.364
Локација
.
Pa nama su stranci sve, najbolje da pucamo mesta za strance na bekove a da nam napred igraju poluproizvodi. Ovako napred totalna ofanziva a nazad šta uradimo. Koga umesto Zahida, Nathka, Saldanje pa i krilni igrači Kalulu, Severina... Mi bolje domaće nemamo
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Antić i Stojković bolji ?!?!? Iz sezone u sezonu bekovi katastrofa ali ovaj dvojac je nadjebao sve do sada.
Gomilamo vezne igrače ali da potražimo bekove ni u ludilu. Živković ,Filipović ,Antić, Stojković toliko iskusni a toliko loši,njih nije pretrčao samo onaj koji je žurio na autobus. Stojković toliko spor u ubrani da je to neverovatno ali zato šiba u napad ,šutira sa 25- 30met ,čak stigne toliko brzo u napad da spreči Goha blokirajući njegov šut za siguran gol. Ova bekovska četvorka ima stvarno jaka leđa čim nema nikakve najave dovođenje bekova u nekoj bližoj budućnosti
Stojkovic je sigurno mnogo bolji od Mijailovica/Mimovica a i Antic od Rodica.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Au kolko smo poniženi po kladžma i koji su oni favoriti …
To pokazati igračima da vidi za šta ih smatraju …
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Jbga zbog takve taktike strepimo svaku utakmicu bez obzira gde igramo i s kim igramo. Železničsr je protiv nas izgledao ko tim koji se bori za vrh tabele, zbog takve obrsne od svakog u ligi pravimo skoro pa MU . Tim treba da ima balans a ovaj to nema,jebe mi se za srpsku ligu jer tamo ništa nije garancija ali šta ćemo sa evropom
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Izvinjavam se na duplom, ali mislim da nećemo moći u duetu poslati Kastilja i Ovusua na teren od početka, ako na istom želimo Goha, Zahida i Saldanju, 5 stranaca...
Ne znam da li time Kanuteu možda rastu šanse...

Kanute isto nije EU, mislim da ce Goh tu biti prekobojan i da ce cekati sansu sa klupe.

Pa nama su stranci sve, najbolje da pucamo mesta za strance na bekove a da nam napred igraju poluproizvodi. Ovako napred totalna ofanziva a nazad šta uradimo. Koga umesto Zahida, Nathka, Saldanje pa i krilni igrači Kalulu, Severina... Mi bolje domaće nemamo

To je mozda pre bilo tako, ali sada kad EU igraci nisu stranci ne postoji nijedan razlog da se ogranicavamo samo na domace trziste, pogotovo u situaciji kada na njemu nema nikakvih opcija na bekovima. Ako Duljaj i dalje bude tu kao sto se svi nadamo nemam dilemu da ce on i Srna naci bar jednog beka koji ima kvalitet, ali i potencijal za dalju prodaju.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Салдања

Захид - Татко - Калулу/Северина

Кастиљо/Кануте - Oвусу

Моја нека жеља. Од 60-70. минута Гох уместо Натка, а Захид на његову позицију. Мислим да ће бити крваво ако почнемо са Захидом/Натком на задњем везном.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.694
Reaction score
22.601
Локација
Beograd
Mislim da Kanute ima francuski pasoš.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
da, kada smo krenuli da popravljamo igru onda sam prestao da kritikujem.

kao sto sam i ove sezone prestao da kritikujem i dalje, kada ste svi poceli naprasno da prepoznajete stvari.

savrseno me nije briga sta pojedinci ovde misle o tome sta i kako ja pisem.

Promasio si forum, verovatno nepismen ili daltonista.
 
Top