Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Zadnji derbi i možda čak i jedini kad sam bio na njihovom zapadu, a bila nas je mizerija na centralnom kada su Zvone i Šćepović rešili, a poluvreme proveli na klupi.
Trenutak kad su promašili penal je jedan od najlepših u derbijima koje pamtim.

Bio sam i ja deo tog mizernog broja na zapadu, mada sam stajao ovamo do Jug-a. Jedan od najdrazih derbija, istina. Mada i onaj Kleov (tada na Jug-u, mokri do koze) mi je duboko u srcu. Leti lopta, leti iiii... rapsodija. Koji dan pre toga slavili u Pioniru pobedu nad grckim ciganima uz gavri munja. Nezaboravni dani.

Sto se tice predstojeceg derbija, iskreno izgubio sam u zadnjih godinu, dve taj neki naboj. To nesto sto mi je falilo i uglavnom je usko povezano sa navijacima, saborcima. Kada vidim tu neku letargicnost oko mene, pa kada nas i na derbiju u rupi u koju sam iskreno vise voleo da idem nego na derbije na JNA, skupi mali broj. Na sta to lici. Kada svi okrecu glave od FK-a. Ali ta iskra se upalila na pocetku sezone vec u Novom Sadu. Jednostavno sam osetio to nesto. I nisam pogresio sto sam seo i zapalio i uverio se licno da "mirise" na ono nase! I ako na JNA broj navijaca nije zadovoljavajuc i dalje je sveprisutna atmosfera i ovih dana dozivljava svoju kulminaciju (svaka cast braco i sestre, srce puno!) i koju nesmemo da izgubimo, ma sta bilo u subotu. Zapamtite! Vatra u nama i oko nas mora da tinja neprestano i u bilo kakvom obliku, i dok je tako, moze i mora kad tad da se pretvori u nesto vece.

U to ime, ajmo vec sada (po malo i zaboravljena)...

 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Batica umalo da povredi Severinu i Kovačevića pre derbija.
Šteta, baš šteta..
1709670236020.png
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Moguce je bilo uvek do sad.
Bas me zanima da li nam se otvaraju novi sektori sve dok traje potražnja, ili će ograničiti jug
Ciganima na jna je na raspolaganju skoro ceo sever i zapad do severa.
Verovatno nijednu utakmicu u zivotu nisam isčekivao ovoliko kao ovu sad.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Pa nije pokazao verovatno nego ovi jedu govna po običaju.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.721
Локација
underground

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.571
Локација
Yaoundé

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Павле Илић, знам га отприлике 20 година кретали смо се у сличном друштву, имамо заједничке пријатеље. Што се тиче као особе знам да је дечко на месту, изузетно добар момак.

Увек је у овим нижим лигама имао ауторитет односно није се плашио да ће га сељаци бацати у бунар, за псовање , псовао и он , пушта чвршћу игру. То је било пре 15 година додуше. Коментарисао је да кад је судио циганима, да као да суди Реал Мадриду, посебно одвратан Канга.

Шта ће и како бити не знам, углавном надам се да неће подлећи притиску, е сада када знамо ко је у савезу, и кад знамо ко нам је у управи , шта ми да се бунимо на судије, немоћни смо да говна из нашег дворишта склонимо, него смрде ту годинама.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
I ja sam bio na zapadu do juga tada i taj derbi pamtim po tome što je bilo ledeno, iako sam bio obučen ko da idem na Severni pol.
Taj deo sam izostavio. Nikada mi noge hladnije nisu bile posle neke utakmice.

Sto se tice sudija: Ajde da odigramo prvo taj derbi. Verujem da to nije nista sto nasi ne ocekuju i da ce na kraju da ipak ispliva kvalitet, jedan potez, jedan segment igre. Sa cije strane, videcemo. Sve ostalo (nagadjanja) crpi unapred nepotrebnu energiju. Ne secam se price pre prosleg derbija pa na kraju zahvaljujuci VAR-u sudise posteno penal.
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.721
Локација
underground
Павле Илић, знам га отприлике 20 година кретали смо се у сличном друштву, имамо заједничке пријатеље. Што се тиче као особе знам да је дечко на месту, изузетно добар момак.

Увек је у овим нижим лигама имао ауторитет односно није се плашио да ће га сељаци бацати у бунар, за псовање , псовао и он , пушта чвршћу игру. То је било пре 15 година додуше. Коментарисао је да кад је судио циганима, да као да суди Реал Мадриду, посебно одвратан Канга.

Шта ће и како бити не знам, углавном надам се да неће подлећи притиску, е сада када знамо ко је у савезу, и кад знамо ко нам је у управи , шта ми да се бунимо на судије, немоћни смо да говна из нашег дворишта склонимо, него смрде ту годинама.
Covek je za 8 meseci napredovao prvo na superligasku pa na internacionalnu listu. Milanovic koji je ko fol kaznjen stavljen na var. Licno je Terzic ovo odredio a utakmica ce biti regularna otprilike koliko i izbori.
 
Top