Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.454

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Ahhh...koliko ja njih mrzim, i jos jednom se uverim koliko sam u pravu. A mlogo volem kad sam u pravu.
Svako od nas, ko nije video kako nas je kragujevacki ciganin od starta satirao i bio najbolji njihov odbrambeni igrac, najbolji igrac sredine i najbolji asistent, ne da je slep, nego glup ko kurac. Jeee, gledamo detalje, oni stvaraju sanse, a sta prethodi sansama, a u kurac. Natho lezi na terenu kod njihovog prvog gola, govno nece da zaustavi igru. Smrad ciganski. Braco iz Kragujevca, ja da sam na vasem mestu...

Ovako osakaceni, ostavljeni na vetrometini, ovi momci ZASLUZUJU prekid bojkota Partizana, jer upravu bojkot ne dotice ni najmanje. U sredu svi pravac na JNA, ako samo jos jednom neko cigansko sudijsko govno dodje sa zadatkom da nas pokrade, ne dati mu da ziv izadje sa stadiona. Jedno brdo, dva univerzuma. Nismo isti, eto im i ovi nasi realni. Sreda, JNA, sve cetiri tribine, Duljaj i momci zasluzuju podrsku!

Ugledni brate @Dr Mo, ziv mi bio!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Dobro, neka mene bude sramota. Ne naše igrače, što ih raspali cigani odučili od fudbala. Ja ne znam, šta ste gledali.. Sam Bog i Jovonović su nas spasili.. Bruke

Momci su heroji.
A tebe i tebi slične treba da bude sramota. Vi ste jedan od glavnih razloga što je JSD Partizan tamo gde jeste u ovoj državi. Anestezija grobarskog javnog mnjenja.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Komentator sa Arene je bio splacina. U92 pise o "antifudbalu" Partizana. Valjda im je krivo sto kad su nas pokrali i iskljucili nam igraca nismo krenuli gung ho u napad pa da nam njihovi napadaci, koji su svakako brzi od svih nasih igraca, ne daju jedno 5 golova iz kontri. Imam, uz duzno postovanje, da im porucim samo jedno - NAPUSITE NAM SE KURCA!

P.S. Milojevic je vreca govana.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.444
Reaction score
2.210
Momci su pravi heroji zajedno sa Duljajem ne moze se sam protiv svih ima pravde kurva je imala inicijativu ali smo velikom borbenoscu odoleli ostali smo prvi to je sada najbitnije. Volim te Partizaneeeee.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Mi nismo rekli rijec jednu, Duljaj cuti, Vuletic cuti, Jovanovic cuti...Jedna tri covjeka koji su Partizanovci i nesto su pricali.
Dodje Smrdiloje i brani se, spajic place, ovi na Areni se upljuvase da operu...
Pa majku mu jebem ko je ludji mi sto ne pricamo ili oni sto se pravdaju
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Допуна удбалских правила (амандмани усвојени пре него што су стављени на гласање): 09.03.2024.
1) У време звездиног пролећа и ако дува ветар у било којем смеру живи зид се поставља на 11 метара од лопте, кад то одговара тиму који има своју државу.
1710012282381.png
2) У случају прекршаја последњег играча одбране додељеју се црвени картон осим ако играч не носи црвену боју на опреми, онда евентуално жути.
*Није било корекција удбалског игралишта (не обазирите се на линеарност онога што видите на малим екранима и уживо, јер снимак није тачан, очи вас варају), тренутне линије:
1710013354882.png
Момцима свака част и хвала, није се могло више. Од силних промаја на нашем десном боку примисмо голове из корнера... У два дербија водили су 2 минута а и то им је превише, мрш у тунел говна! Честитке и поздрави за сваког нашег навијача који је био на најдубљем стадиону!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Mi što ćutimo. Kažu ne valja se sa svinjama u blatu valjati, ali ove Gebelsovske izjave su nešto na šta čovek mora da reaguje.

Ako ovo večeras nije bila najočiglednija i najperfidnija krađa od Maje Vujovića, eto vala.

Pička se usrala na kraju utakmice, ne zna gde bije...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.631
Da li sam ja dobro primijetio u prenosu da je ova ciganska slina Terzićeva od sudije Zahidu u jednom momentu rekla na prigovor "Shut the fuck up""?!

Da li je moguće da se na takve stvari ćuti. Treba prebiti slinu cigansku cigansku, rizikovati crveni karton i dugoročnu suspenziju nekog igrača, da nabije idiota kad nam aljedeći put bude "sudio".
 
Top