Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Дај бре нек врате оног бахара, заборавио сам колико мрзим ова псета циганска која се називају тренерима. Сисај курац милојевићу јебем те у уста та жвалава
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ponosan sam na sve ljude koji su bili danas u rupi. Navijački je ovo najbolji derbi u 15 godina (na strani).

Teško mi je da pričam o fudbalu, ne znam koliki je uticaj imao sudija, ali smo u broju šansi i posedu ošureni kao nikad. Naša odbrana nije znala gde je. Hvala golmanu i hvala inteligentnoj ofanzivi.
Skandalozne su mi bile izmene, ali kasnije sam čuo da su možda iznuđene, pa spuštam loptu. Međutim, vrlo je zabrinjavajuće što su oni imali 5 mrtvih šansi do poluvremena, a posle još nekoliko nestvarnih situacija. Titula je i dalje teško dostižna i biće veliki presedan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.319
Reaction score
37.445
Koliko god da verujem, titulu osvojiti necemo i da imamo +20
Samo da se nadovežem na ovaj deo. U celoj priči je titula najmanje bitna. Ono što je mnogo bitnije je naš odnos prema aparthejdu, kako će ekipa na terenu da reaguje i kako ćemo mi navijači da reagujemo.

Od kada ja znam za sebe mi smo imali manje titula od kurve pa mi to nije smetalo da volim Partizan. Da mi je broj titula bio primaran verovatno bih navijao za jebeni Real Mardid. Uvek su cigani imali jak lobi, ljude u savezu, u sudijskoj organizaciji, ali nikada se do sada nije desilo da pored celog saveza i cele sudijske organizacije imaju i celu državu... Onoga trenutka kada smo ih stigli po titulama bolest je uznapredovala, dostigla nesuđene visine i oblike. I opet im nije dovoljno. Ovaj poslednji derbi je samo dokazao koliki su oni kurton i to probušen. Kada se protivnik ne skloni džaba im sve. Ja sam imao priliku da igram utakmicu koja je bila dogovorena sa sudijom. I onda promašen penal, tri pogođena okvira gola, kraj 0-0. Ako se protivnik ne skloni ništa nije sigurno. Po principu:
E tu smo mi navijači najbitniji deo priče pošto su momci već više puta pokazali da ne samo da imaju kičmu nego i da su veoma svesni protiv koga i čega se bore. I ne deluje mi da planiraju da dignu ruke. Ne smemo ni mi.
 
Последња измена:

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Grešiš. Ima pravo. Skoro je bilo u Španiji, kada se Serhio Ramos žalio jer je dobio drugi žuti, isključujući, ali je toliko oštar start bio i da je sudija iako na njegovu inicijativu da poništi žuti, zaista i poništio, ali mu je dao crveni.

Pa nije ista situacija, to je bio start za direktan crveni i tu VAR moze da se mesa, za zuti cak ni kad je drugi zuti ne moze da se mesa. Ovaj kriminalac je odlucio da nas osakati i da pokaze ovaj bezobrazan drugi zuti i tu niko nije mogao nista da ucini, srecom pa nas to nije kostalo osim sto nece biti Severine na sledecem mecu, a vrlo lako je moglo da se zavrsi mnogo gore po nas.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Meni se kod drugog zutog cinilo kao da je krenuo da se okrece, da pri samo faulu nije hteo ni da da zuti, i tek kad je skontao d aje drugi krenuo je ka igraču u delicu sekunde...
Na stranu sve, samo da izdrrzimo sto duze i damo sansu nekom novom Vozdovcu.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.778
Локација
"preko bare"
Imam godina i derbija iza sebe, ovaj cu zauvek pamtiti... Cigani uz sebe imaju sve i drzavu i fss i sudijsku komisiju i medije, pa i sudiju, plus VAR sudiju na danasnjem meču. Jedino su Boga zaboravili, a On danas nije dao! Igracima i treneru naklon do poda!
Sto se navijača Partizana tiče, danas smo bili odlicni! Imao sam utisak da je jug krcat jer je tako bilo u delu gde sam ja stajao. Zagrmeli smo vise puta vise nego brutalno! Istok fantastican! Zapad, takodje, bilo nas je i tamo...
Nastavice cigani da kradu, ali i dalje se mi pitamo! Hajde ovom timu da pruzimo jos vecu podrsku...Nema puno do kraja! Napred Partizan!
Koji bog? Ovaj što dozvoljava ovo što se radi po Srbiji u poslednjih x godina ili neki drugi?

Nisu dali Duljaj, igrači i ovi ljudi na tribinama. Nemojmo da im umanjujemo zasluge za ovu herojsku borbu danas.

Iskreno, nisam očekivao da možemo i neriješeno da izvučemo, ali mi je drago da su me demantovali. I uspjeli su ono što sam priželjkivao: natjerali su ološ da koriste sva sredstva, dozvoljena i nedozvoljena. A samo to je velika pobjeda.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.440
Локација
tamo daleko...
Da li ima neki programer na forumu, da napravi aplikaciju, websajt, sta god, tipa cigano mrzinomer. Ne pitam koliko kosta.

Tacno ih mrzim vise od bilo cega. Sto rece moj drug "ustase sto su mi u Oluji zapalile kucu, manje mrzim od ovih govana"

Umri vucicu, sve ti jebem nakazno. Pseto cigansko.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
495
Reaction score
3.119
Локација
Nis
Kakav bi monumentalan uspeh bio uzeti im titulu u njihovoj drzavi,gde se smatramo stranim telom i gde jedan covek od kako hara Srbijom jedino mu polazi za rukom unistenje SD Partizan

Ovo nema veze sa 2017 i tom titulom zadnjom,ovo sad je 500 puta gore i teze

Au sta bi to bilo
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.688
Reaction score
22.577
Локација
Beograd
Uf, malo, ali samo malo se ohladila glava nakon onog juče. Mislio sam da nakon Maja Vujovića i Glođovića neće biti toliko ogoljenog navlačenja, ali kako sam se samo zajebao...
Ono je bukvalno bila panična krađa, a ni to im nije bilo dovoljno, pa je kzš Ljigoja bila šlag na tortu sa sve plačom za dragim PreCednikom.
Ali ajde malo o fudbalu, koliko se to može.
Najpre, čestitke igračima za borbu, što neko napisa na X-u, branili su na kraju gol, kao da je Alamo.
Ali, pisao sam da je samoubistvo ići na iole ozbiljnog protivnika sa Nathom i Zahidom, na sve to rovitim Saldanjom i kritike Duljaju na tome. Ovo su jednostavno morali Kastiljo i Ovusu da nose sredinu.
Bogu da zahvalimo na onolikim promašenim zicerima i igri bez igre dok đubre još ogoljeno nije počelo da krade.
Aranđel je gori od Antića pozadi, a to je jako teško, ono je bila sramota za igrača Partizana da lik toliko ne postoji u odbrani. Protiv slabijih protivnika je skroz upotrebljiv, ali juče sam imao flešbekove od Nordsjelanda šta mu je onaj mali crnac radio.
Ne može odbrana da pokrpi, koliko ih vezni red ostavi na vetrometini, bukvalno postaju glineni golubovi, a na sve to, nama desna strana odbrane ne postoji, jadni Kalulu se raspao u oba pravca, a garavi su nas bukvalno tu targetirali, pa je i onaj invalid Rodić visio na našoj polovini, a mi nismo znali da to iskoristimo. Sveta je poginuo juče uz nerealnog Jovanovića, kome sam zamerio samo ono ispucavanje, ostalo je bilo Bufon style.
Na Kovačevića sam popizdeo što ne zna onoliki od 2m da ispuca loptu balon glavom, nego šalje u korner iz kog primamo gol.
Korner... Pa ono je horor, da nama svaki korner bude pola gola za protivnika ili naš korner redovno bude sjajna kontra za rivala, ko to radi, otkaz, koliko juče, ne bi me začudilo da i to radi Miša Filipović.
Šta ti je brazilac rutiner, na onakvu loptu, iz prve, nema da carini, da se namesti, da gleda, pa zune loptu, nego laganica, kao kockice nekad kad smo igrali, plasirano iz prve, nema odbrane, svaka čast, Bog i Saldanja su nas pogledali.
Drugi deo igre već ozbiljno bolje, Natho nije postojao nazad, ali je stigao i zicer da promaši, baš loša partija juče. Goh, loš veći deo, ali igrač koju može da napravi picvajz, kao kod prvog gola, a onda je upalio nitro, počeo da ih muči opasno, rezultat fenomenalna kontra i jedini potez Zahida juče, ali pola gola. Kalulu, svaka ti čast, onako se ne sećam ko se u napadu toliko izgarao, kao on.
Lepo je bilo videti onoliku grobariju, ali mogli su lepo da spoje sve i izgledalo bi još moćnije, ali svima pokazatelj da bojkot nema veze sa vezom.
Ne vidim nas na tronu, ali onakav plač Spajića i Ljigoja, a očekujem i Zvezdana, pa vredi svega ovoga...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Kao prvo svaka cast nasim momcima na borbenosti sinoc!
Onakva borba zadnjih 15 minuta,ona ulazenja u blok,uklizavanja..alal vera majstori!
Sudika nas sekao samo tako,ko je bio mogao je uzivo to da vidi,njima sudi sve,nama nista..
Ej bre cigan skace preko naseg igraca sa rukama na njemu (nasem igracu) i to vise puta,i nema faula!
Lopta izlazi u aut ,ovaj ne sudi aut..dobro da nisu pali u 16,inace bi im penal sudio 1/1!
Navijaci..onu lavinu povika ,,vucicu Pederu!!!,, niko nije mogao da zaustavi pa sve i da je hteo,bilo je iz srca :)
Sve u svemu,da nas ovaj nije osakatio ,dobili bi derbi,siguran sam!
I ne,nisu drzavna mezimica uopste!
Njihov onaj kinesko ciganski performans kosta vise od same organizacije utakmice.Ko to placa?
I da -vucicu pederu nedamo ti titulu!!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ne mogu da pricam koliko sam se drao. Prvi put na jugu Rajka posle 25 godina i nisam pogrijesio. Igra losa, sveopsti utisak dobar. Sad im trebamo kao nikad. Grobari se posrali po vucicu, delijama, cmarakani.
 
Top