Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.308
Локација
Beograd

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ

Ali kakva kanta govana od novinara...

Znaci u tekstu lik kaze da nije bio nijedan karton za Severinu, a kamoli crveni, da je Hvanf trebalo da dobije crveni i da nije bio penal za zvezdu i ova kanta govana izvuce ovakav naslov...
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Preživeli smo derbi, i dalje smo prvi i to je trenutno najvažnije. Plašio sam se malo atmosfere koja se napravila pred derbi gde je velika većina Grobara na krilima euforije očekivala da pregazimo cigane. Ipak, moramo biti realni mi tamo 4 godine nismo postigli gol, i uvek u tim velikim derbijima prednost domaćeg terena mnogo znači. Slušam komentatora pre neki dan kaže Mančester Siti je u prethodnih 24 čini mi se gostovanja na Enfildu samo jednom pobedio, a znamo i koliko dugo cigani nisu kod nas uspeli da pobede, jasno je bilo još pred derbi da je nerešeno puna kapa.

Ipak, način na koji smo uspeli da dođemo do toga je zaista herojski. Onakva količina bezobrazluka i lopovluka je nešto što je prevazišlo sve granice i najjači utisak sa ovog derbija mi je grčevita borba na život i smrt poslednjih 25 minuta od kada su isključili Severinu i nakon poslednjeg zvižduka kada su igrači došli do tribina. Takva energija, zakrvavljene oči, šok šta su proživeli i preživeli, u očima im se videlo koliko im znači podrška ali i koliko su bili revoltirani krađom koju su doživeli. Razgovarao sam i sa jednim od igrača neposredno po završetku, kaže kad ovako besramno navlače onda ni Bog ne da lopti da uđe, pa prečka pa odbrane pa promašeni ziceri, jednostavno neće da uđe. Pod kakvim su šokom bili naši (videli ste reakcije Svete, Natha, Takija) govori i to da smo se sutra čuli i da mi čovek kaže izvini brate ne sećam se da smo pričali, ne sećam se gotovo ničega poslednjih 20ak minuta i kraja utakmice tresao sam se od adrenalina i besa, sve mi je u magli.

Samo da izguramo do Plej ofa na prvom mestu pa da dočekamo cigane na JNA, e tada ćemo ih pregaziti.

I znam da je izlišno ovde pravdati Duljaja od bolesnih napada Željka Pantića, ali čisto da ostane u zapisniku što se kaže. Zahid je u danima pred derbi doživeo povredu, to se krilo i on je pod bolovima odigrao koliko je mogao, čak je i upisao asistenciju doktor fudbala. Mislim da ni sutra neće konkurisati za sastav, dok se to ne zaleči. Saldanja je zbog povrede nespreman, posle se ispostavilo kada su očitani rezultati da maltene nije imao nijedan sprint na utakmici, ali opet je postigao gol majstor. Eto, neke stvari koje ne moraju da se znaju ali bolje da se spomenu da se ne bi išlo u odvratne teorije zavere.

Takođe, hoću da istaknem da je ovo što se radi neizdrživo na duže staze, kad tad će nas pokrasti, od proleća već imamo primer Surdulice gde da nije reagovao Jovanović iz Var sobe mi bi primili gol iz penala i pitanje je do kraja da li bi preokrenuli, pa ništa od ovoga ne bi ni bilo važno, već bi bili drugi. Isto sada, na milost i nemilost celu utakmicu, a pogotovo skoro pola sata zbog sudijske greške. Ova ekipa odbija da umre, Bog nas čuva, i to što smo i dalje prvi je veliko čudo, a biće nemoguće izdržati do kraja, ali što je neko napisao samo borba i da ih nerviramo što duže!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd

Ali kakva kanta govana od novinara...

Znaci u tekstu lik kaze da nije bio nijedan karton za Severinu, a kamoli crveni, da je Hvanf trebalo da dobije crveni i da nije bio penal za zvezdu i ova kanta govana izvuce ovakav naslov...
Taman sam hteo da kažem šta ovaj Kradoman sere. Click bait naslov, današnje "novinarstvo", nabijem ih na kurac sve, mrzim ih u rangu cigana, mrzim novinare, jebeno ih mrzim.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Relativno postena izjava Radomana ali kako niko da se osvrne na gol rukom?
Inace on je jedan od sudija koji ocigledno ne odgovara fss-u.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Pa naravno da će uvek i sve da okrenu kako njima odgovara. Eto juče ona izlapotina Raka Đurović reče: nije bio ni jedan crveni, ni Severini ni Hvangu. Znači svi zadovoljni, nije bio nama, nije bio njima... oh, wait.

I generalno se utakmica može "smestiti" u dva detalja:
  • Suđenje maksimalno korektno do blago na štetu domaćina.
  • Domaćin neuporedivo bolji, ali je gost varao pa je imao golmana na golu.

@Dr Mo
Kakvo crno krivično delo? To može da zastari kao slučaj onog studenta iz Amerike što im je sada generalni direktor. Ja bih to pravo sa stadiona na Terazije i samo ga možda pustio da sam izabere banderu. Dok narod ne uzme stvar u svoje ruke (znam, utopija) nema od toga ništa.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.027
Reaction score
7.668
Duljaj je stvorio tim ratnika, spremnih da se pobiju sa vragom i za njega ali i za dres.
Sada im moramo pokazati da nisu sami u ovoj borbi, da postujemo njihovu žrtvu,krv i znoj.
NEKA GRMI SA SVIH STRANA!
STOKA SE PROBUDLA!1000004277.jpg

NUSKNVP!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.630
I znam da je izlišno ovde pravdati Duljaja od bolesnih napada Željka Pantića
Prijatelju, ti si tamo u klubu, reci mi da li je tamo neko stvarno toliko nenormalan da ga ozbiljno dotiče i pogađa nešto što priča Željko Pantić?
"Bolesni napadi Željka Pantića" ej bre. Pa koga bre to zanima u životu? Sprnja od pojave, mim, budala. Daj nemoj da zajebavate više.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Ne mogu da verujem da postoje klimači kada je u pitanju Pantić, pa ko njega još gleda? Čovek stalno blati Duljaja i Pantera. Evo predlog za njega, ako FK osvoji titulu, nemoj da je slaviš.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ne mogu da verujem da postoje klimači kada je u pitanju Pantić, pa ko njega još gleda? Čovek stalno blati Duljaja i Pantera. Evo predlog za njega, ako FK osvoji titulu, nemoj da je slaviš.
Dok ga je ova uprava placala, na sva zvona ju je branio od Grobara, kad je Vazura zavrnuo slavino odjednom pocela da mu ne valja uprava. :D Sad kad kaplje lova od terze i covkinsa napadaju se Duljaj i Panter. U sustini likovi koji mu veruju su tip ljudi koji razbije jaje o glavu kad im preko telefona to u lajvu kaze Milan Tarot.
 
Top