Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Malo se preuveličava ovo oko Baždara. Super fizikalije, ali nije neki sad top talenat. Tipa kada su se Joveta ili recimo Žile pojavili bili su značajno iznad ostatka tima. Marković i Ljajić takođe bili zakucani u prvu postavu sa razlogom. Za Mitra se znalo prve sezone da će biti ovo što je danas. Bleki, Pavlović bili nezamenljivi. Raća debitovao protiv Fenera i uneredio vezni red najskupljeg tima Turaka u istoriji. To je top talenat. Šta je Baždar uradio? Dobio je prostora, ali ga nije koristio. Mislim, ok je, ne mora da eksplodira odmah. Najviše me podseća na Šćepovića. Nije ni za prvi tim trenutno kada smo kompletni. Nemam ništa protiv al da se ne zanosimo...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
341
Reaction score
840
Локација
Kraljevo
ne treba brate znam ih sve odlicno :) samo sam hteo da istaknem da je Bazdara u kadetima trenirao Jesic ( a ako pratis znas kako je ta generacija igrala Mihajlovic, Acimovic, Nikolic, Stasevic, Ikanovic ( ili Mirosavic ne secam se bas najbolje ), Stjepanovic, Stojanovic, Serdar, Trifunovic, Bazdar, Jevremovic ), a da ga je kasnije u juniorskoj konkurenciji trenirao Brnovic koji je po meni jedan od najlosijih trenera kojem je pruzena sansa da radi sa mladjim selekcijama.

Godinu dana praznog hoda u toj fazi razvoja nije bas zanemarljivo. Poenta price je da koliko je do te dece za koje neko proceni da su talentovanija od ostalih toliko je i do onih koji bi trebalo da im pomognu da taj talenat razviju.

Ja recimo cekam Alilovica da vidim kako ce kod njega da se razvija ta tranzicija iz omladinskog u seniorski fudbal. Mada sam isto tako mogao da se zakunem ranije i u Colica, pa i Petkovica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
Одиграо је дерби коректније него многи искуснији играчи али и он је постао тренинг-играч и "бонус опција за не дај Боже".....
Са једне стране не могу да замерим Дуљају ни на Баждару ни на Стјепановићу јер имамо Салдању и Кастиља (који је руку на срце квалитетнији од Стјепановића, а кога смо вероватно довели као услугу Шахтјору тј. Срни), а пре тога Белића плус постоји то усрано бонус правило које много тога ремети - нит си да пошаљеш играча на позајмицу јер ти треба због тог правила нит си да му даш шансу јер немаш довољно поверења у њих односно имаш формиране и боље играче на тој позицији. Ипак, генерално кад се све сабере и одузме много ми се не свиђа како смо руковали са Баждаром и Стјепановићем. Можда је на крају најпоштенији закључак да јендоставно нису нимали среће да им се отвори позиција јер чак и неки анти-таленти су добили више шанси од њих у прошлости.

Бојим се да ово постаје стандард и да је ово дуго очекивано проширење броја странаца добило и ту своју негативну страну која се огледа у томе да клинци све мање имају простора, а опет имаш то правило јебено које те приморава да их држиш ни тамо ни вамо па онда добијеш Илића, а изгубиш Баждара, Стјепановића..... Плус ни Баждар ни Стјепановић реално нису квалитет да одмах замене Салдању или Белића (није био ни Илић квалитет за првог штопера али ето) али кад би им се дало простора можда би постали бољи од њих двојице, а опет колико је то добро за њих толико је то превелик ризик тренеру. Или да смо их ове сезоне послали на неку позајмицу можда би се на лето вратили као потпуно спремни за највеће изазове у првом тиму али како их послати кад ти над главом виси тупаво правило... Много јебена мозгалица и много незахвална ситуација и за тренера и за те младе играче. Буквално би могао комотно да пошаљеш играча годину дана негде или чак две и ако је таленат вратиће се зрео, како и раде сви озбиљни клубови (Кастиљо као пример). Јебем ти цигански савез и њихова свециганска правила.....најглупље правило у историји спорта које користи само циганима јер имају намештено све и осталим клубовима у лиги који никад не би имали ни једног клинца да нема тог правила.,...буквално је једино и највише нама на штету.
 
Последња измена:

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.637
Reaction score
5.432
Hvala na iscrpnom odgovoru. Glupo iskreno, da ako se vec daje sansa Bazdaru mogla je i Stjepanovicu. Realno je moglo da se ne dovodi Ovusu koji po meni izgubljen je u vremenu i prostoru trenutno. Hocu reci nista specijalno nismo dobili sa njim sto ne bi sa Stjepanovicem.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.306
Reaction score
10.826
Локација
underground
Realno oni su ti "dali"i taj jedan gol da das Vozdovcu. Sad ako je tebi malo , sta imas da ponudis za trgovinu ako hoces da damo 2? Sta nudis ? Pickaranje na forumu ih ne interesuje ! Imas li sta vrednije ?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.006
Reaction score
11.825
Локација
JNA
Jovanovicu doktore

Igoru Duljaju hvala za sve, ali ako mislimo nesto ozbiljno da uradimo, on sledece sezone ne sme biti trener Partizana, vec sportski direktor.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.102
Reaction score
5.098
Локација
vezenemam
Antić...i ko mu dade da šutira slobodnjak u 95om minutu:clap
Bata-đora zatvaranje utakmice :clap :clap
Šćekića ako ne pokupi Real, niko neće, samo nek je u izlogu!

Teraj dalje...ko pretekne, će pretekne.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sto pre da uvaljamo Sameda i da pocnemo da gledamo malog Jovanovica do kraja sezone ili neku drugu zainteresovanu stranu koja ne cascava prisustvom.
 
Top