Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
Aca je ozbiljna klasa, kada nema mnogo posla skoncentrisan je i obavi to malo sto treba, kada treba da nam spasava zivu glavu to cini bez greske, kapa dole majstore.

Na klupi Kanute koji ima svoje mane ali i ozbiljne prednosti i najbolji je zadnji vezni u ekipi, Stjepa koji ima 19 godina i vrhunski je odigrao derbi nakon cega je sklonjen skroz, i nama u igru ne ulazi neko od njih, nego ulazi bivsi fudbaler Scekic. Ovo stvarno prevazilazi sve granice zdravog razuma.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.450
Reaction score
2.221
Jovanovica da ga ljubimo u dupe svaka mu cast ubedljivo najbolji igrac Partizana, ostalo je kriminal. Owusu ne treba da sewdi ni na klupu Kalulu od 10 utakmica ucini nesto korisno za klub. Mnogo fali ovom timu Partizana da bude konkuretan za titule i igre u evropu. Uprava napoljeee
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Svi se radujemo pobedi , problem je na koji nacin dolazimo do istih . Ne znam koja utakmica po redu gde nam je golman spasavao guzicu i najstandarniji tokom citave sezone. Ovi ce zasijati onim sjajem posle par tepsija bureka s mesom kad im vrati snagu
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
636
Reaction score
2.335
Локација
Beograd
Ko sam ja da kažem bilo šta?
Ako Duljaj kaže da smo dobro igrali, onda smo dobro igrali. Ja mu verujem.
Mada, njegove utakmice kao trenera neću pamtiti po rezultatima kako on to kaže, već po igrama.
I da hoću, te igre ne mogu to zaboraviti. Nikad!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.723
Kako ono nije bio penal nad Kaluluom, uhvatio ga u kragnu lik i nista??
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Igra je očaj, razumno je imati preporuke i kritike na taktiku i pripremu, ali evo, ja gledam ovaj klub skoro 20 godina i ne pamtim sastav koji je više izvukao iz svog skromnog kapaciteta od ovog. Za nas da imamo 3/3 u penal serijama ove sezone (14 od 14 ukupno) je ravno nemogućem, pa se dešava + svi preokreti ove godine gde smo spašavali bodove.
Kritikovati Igora i ekipu zbog nekog pristupa ili neozbiljnosti i makar njima ne dati podršku je već krajnje bezobrazno ili zlonamerno a adresa se zna za to što nemamo pravog trenera na klupi (iako sam nikad sigurniji u to da imamo pravog čoveka).

Bravo za Sameda koji opet upisuje gol, za Jovanovića je već odavno jasno da bolji golman nije bio u klubu od Ćurkovića i svaka njegova partija je potvrda toga.
Da iskaramo cigane i uzmemo trofej posle toliko godina.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.229
Reaction score
33.719
Локација
vaginamandibularia

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.303
Reaction score
10.816
Локација
underground

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
296
Reaction score
2.651
Локација
Beograd
Ja ne razumijem ljude koji piš(aj)u po forumu. Iz utakmice u utakmicu svi zaborave da je ovo maksimum i trenera i igrača koji možemo imati i da je drugo mjesto i preživjeti u kupu u ovom trenutku, za klub koji je u ovakvom stanju, ravno ulasku u play off Lige Šampiona.
Prekinite da serete i dođite na stadion.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.797
Локација
"preko bare"
@Nikola_G

Jeste, uprava se jadna polomi da obezbijedi idealne uslove za ekipu, a Duljaj to sve upropasti. Nema šanse da nešto uradimo dok se njega ne riješimo.

Da se razumijemo, uopšte ne mislim da je Duljaj ima kapacitet da bude trener Partizana (o kondicionim treneru neću ni da raspravljam), ali imamo mnogo veće probleme od njega. Mi i dalje liječimo gripu, a bolujemo od raka.
 
Top