Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.710
Reaction score
22.732
Локација
Beograd
Mi nemamo upravu, tačnije, ovo je Zvezdina uprava, dovedena tu da radi ono što radi, a pogotovo da se buni, nakon davanja para od strane države za licencu.
Zašto ovo pišem, jer kad oni kažu, nećemo Jovanovića, nema Jovanovića ili se smenjuje sudijska komisija, a mi, pa naravno prihvatamo sve.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.727
Ne mozemo ništa ciganskom savezu i instaliranoj upravi..ali sudije nisu toliko zasticene... #samokažem :picka-ciganska:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Posto zivimo u svinjcu od drzave, i to ciganskom svinjcu, dok mi neko ne dokaze suprotno, ali ne na nacin kako to kaze "zvanicna sns verzija", kako je Marko dobio ponudu iz kategorije "jednom u zivotu", ja sam siguran, da je Marku neko bitan/zajeban "prijateljski" posavetovao da je za sve, a prvenstveno za njega, bolje da ode!
Cigani i dan danas, samo za tu sezonu u kojoj, gle kurca, nisu osvojili titulu, govore da je neregularna, namestena, naredio vucic, bla, bla...evo pre neki dan i grok trener govori o derbiju u kome smo ih rasrafili 3:1 da je sudjenje bilo tendenciozno...poenta je da im je ta titula i danas rak rana. Kazna za istu, traje i dan danas. To svi vidimo, valjda.
Cuj, ugovori, produzeci, trange frange...sviranje kurcu!
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
201
Reaction score
1.181
Локација
Tamo daleko
Bez stida, srama.... Drzava koja ne moze ni dostojanstveno da odumre. Kakvo lecenje frustracija iz detinjstva i lecenje zelje da budes huligan, vodja, a onda postanes mnogo veci vodja nego sto si ikada mogao zamisliti i krenes da lecis prizore iz mladosti! Da imamo upravu (citaj grobare u navedenoj) jednostavno obznaniti da NECEMO u rupu, po cenu izbacivanja iz blatnjave njivalige. Sledeci je verovatno nivo da navijaci Partizana nose trake odredjene boje oko ruke!!! Uprava nista, igraci i trener...... poseban deo grada gde ce ziveti!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.822
Локација
underground
Posto zivimo u svinjcu od drzave, i to ciganskom svinjcu, dok mi neko ne dokaze suprotno, ali ne na nacin kako to kaze "zvanicna sns verzija", kako je Marko dobio ponudu iz kategorije "jednom u zivotu", ja sam siguran, da je Marku neko bitan/zajeban "prijateljski" posavetovao da je za sve, a prvenstveno za njega, bolje da ode!
Cigani i dan danas, samo za tu sezonu u kojoj, gle kurca, nisu osvojili titulu, govore da je neregularna, namestena, naredio vucic, bla, bla...evo pre neki dan i grok trener govori o derbiju u kome smo ih rasrafili 3:1 da je sudjenje bilo tendenciozno...poenta je da im je ta titula i danas rak rana. Kazna za istu, traje i dan danas. To svi vidimo, valjda.
Cuj, ugovori, produzeci, trange frange...sviranje kurcu!
Ja sam prilicno siguran da je Marko dovoljno inteligentan da je sam skapirao da ce se stvari odvijati kako su se i odvijale. Nije trebalo biti Ajnstajn pa videti to jos tada, pa i vecini ovde je bilo jasno da oni vise nece dozvoliti 2017. u.
ja se samo bojim da se isto ne desi i sa Zocem, jer kako bi bilo ko reagovao kad vidi da se njima da 6 miliona za par meseci a nama se ukidaju sponzori.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.476
Локација
Kipar
Derbi ne moze da sudi najbolji srpski sudija, ne mogu stranci ali moze ilic koji nas je bezocno pokrao u proslom derbiju po opstem misljenju.
Kakav prelazni rok, treneri, igraci, planovi, ovaj klub je mrtav. Sada je faza cerupanja imovine I to ce se uskoro videti.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
637
Reaction score
2.337
Локација
Beograd
Ne vidim ništa neočekivano. Pa oni su od osnivanja isti.
Koliko je samo sudija prvo igralo u ZvezdiSrbiji, zatim najpoštenije sudilo derbije, a zatim najpoštenije bilo u upravnom odboru ZvezdeSrbije?
Ako lopovu dozvoliš da krade, nije on kriv, nego ti. A mi ćutimo. Zato smo krivi mi, a ne oni.
A zašto ćutimo? Zato što u upravi našeg kluba sede veliki prijatelji našeg velikog neprijatelja.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.822
Локација
underground
Mogli su staviti bilo kog sudiju osim Jovanovica , svaki bi radio ono sto radi ovaj Ilic.
Ali namerno su stavili Ilica da demonstriraju silu i da pokazu da niko ne sme nista.
Najvecu stvar bi uradio onaj koji bi prekinuo utakmicu u subotu , ali to se nece desiti , jer Radja jbg.
 
Top