Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sto se mene tice derbija vise nema!Za kup me zabole,drugorazredno takmicenje!Za mene ce najveca titula biti kad oteramo celu upravu,prekinemo da "kombinacije" koje nisu igrale ni u tim malim klubovima budu kod nas starteri(kovacevic) i da konacno postanemo zdrav klub ociscen od lopuza!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Да ли је био фаул раније код другог пенала, кад су нам одузели лопту?

Дуго поноснији нисам био што сам навијач Партизана као вечерас. На њихову квоту 1,3 одговорили смо тако да су морали красти и да се крађе не стиде.

Браво момци, негдје сам и очекивао да се нећете предати и да ћете одиграти како сте одиграли :clap

ВАЗУРА УМРИ ВИШЕ СВЕ ТИ ЈЕБЕМ.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
206
Reaction score
1.190
Локација
Tamo daleko
Sto se mene tice derbija vise nema!Za kup me zabole,drugorazredno takmicenje!Za mene ce najveca titula biti kad oteramo celu upravu,prekinemo da "kombinacije" koje nisu igrale ni u tim malim klubovima budu kod nas starteri(kovacevic) i da konacno postanemo zdrav klub ociscen od lopuza!
Lopovska je vrhuska drzave. Pa pogledajmo kumove, kumiice, rodjake, clanove biblioteke i jos neke. Sport je samo grana koja sve to pokazuje i dokazuje.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Slušajući Nađa, Drulovića, ostale....

Koliko smo mi zapravo uzimali Duleta Vujoševića zdravo za gotovo, kao da se podrazumeva da će svaki grobar (na "papiru") tako da reaguje....
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
542
Reaction score
2.170
Локација
45
Sramota za ove što nisu došli. Svaka čast ovima što su bili i svojim prisustvom uveličali ovu fantastičnu fudbalsku predstavu.
Jug fantastičan, nije se pevalo najvećem uništitelju SD Partizan, ali lep dan, bleja, drugarstvo, nisu ni cigane pomenuli, ali tu su opšte pesme protiv zvezde, sisaj zvezdo i zvezda kurva. Samo je Dino falio i sve bi bilo top.
Što se tiče izvođenja tima sa terena, pa ne mislite valjda da je neki igrač trebalo da povede saigrače u svlačionicu? Od SNS trenera se to ne može ni očekivati.
Partizan je prinet kao žrtva nasred marakane rođaci, dok razularena masa krade i istovremeno slavi. Mi smo samo dekoracija.
Тако је! Немој ни у среду да дођеш, јеби мајку свима из фотеље још јаче, ма док не страда ЛГ! Прозивај играче што неће да изађу са терена за ових шмрљавих пар хиљада несретника што су се смиловали да дођу. Па ни ја нам не бих изашао.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Тако је! Немој ни у среду да дођеш, јеби мајку свима из фотеље још јаче, ма док не страда ЛГ! Прозивај играче што неће да изађу са терена за ових шмрљавих пар хиљада несретника што су се смиловали да дођу. Па ни ја нам не бих изашао.
Ja sam danas bio, a biću i u sredu jer sam mentalno oboleo. Tako da mogu da kenjam, prc.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Ne treba igrati više ova sranja. Neka igraju sami sa svojim filijalama.
 

Прилози

  • Screenshot_20240420_204949_Viber.jpg
    Screenshot_20240420_204949_Viber.jpg
    1,4 MB · Прегледа: 193
  • Screenshot_20240420_204907_X.jpg
    Screenshot_20240420_204907_X.jpg
    1 MB · Прегледа: 190

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.269
Reaction score
6.998
madjija, coravi, pickousti, to je slika i prilika danasnje Srbije. Kradi, muljaj, lazi, petljaj, to je Srbija kakvu ova tri lika zele, jer to je njihov teren. Majku im jebem mrtvu svima. Poseban pozdrav onoj pickurini od komentatora na areni koji je zdusno i otvoreno navijao za crvenu kurvetinu tokom citavog prijenosa, jebem li ti majku govno cigansko. Sudiji klosarcini jebem porodicu kompletnu crko majci svojoj jos veceras.
Igracima Partizana nista ne zamjeram, heroji, borili su se i uradili su sve koliko su mogli. Protiv zla ne mozes, kad igras 11 protiv 14. Upravo umrite zajedno sa svojim ciganskim prijateljima, najmilije vam jebem u usta.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.162
Reaction score
28.111
Локација
Из Чикага (моји...)
Vi koji nakon ovakve ''utakmice'' analizirate nekakve igrače, stategije i taktike...otiđite da vam to neko pogleda.
S druge strane pristajući da igraš u ovom aušvicu od lige i dRžAvE i da igraš ovakve ''utakmice'' neka si vrsta saučenika. Znamo ko je firer,a znamo i ko je kapo našem logoru - tzv. uprava, meso sa njih živo otpadalo.
Da smo Klub ne bi se ni pojavili na kupu firera. No, nismo.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Jedino što je jadnije od ove države i cigana jeste uprava Partizana, koja sad piše neka kurčevita saopštenja za koja će posle par sati reći da uopšte nisu zvanična i da nemaju veze sa klubom. Hrrrrk, pu!
 
Top