Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Bas me zanima kako ćemo to da protestvujemo… jebem im majku izdajničku
Изаћи ћемо на терен у мајицама „Државо заустави терор над ФК Партизан!"

Шалу на страну, очекујем седење на терену првих минут два. То је максимум протеста који ће ова снс управа дозволити.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.162
Reaction score
28.111
Локација
Из Чикага (моји...)
Okrenuti im leđa pre utakmice (zvuči poznato?), to će ih dokrajčiti...
Ništa, propuštena je odlična prilika ali pošto nam je klub pod okupacijom ništa se drugo nije moglo ni očekivati.
Bolje da ništa nisu ni najavljivali, ovako su samo dali dozu neozbiljnosti svemu ovome. "Sama pala, sama se ubila".
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
475
Reaction score
2.610
Sve me ovo podsjeća na onaj vic kad dvojica ortaka pričaju
"Sinoć sam uhvatio ženu u krevetu sa drugim muškarcem"
"I šta si uradio, jesi njega namlatio a nju izbacio?"
"Nisam, ali sam im svojim izrazom lica stavio do znanja da sam vrlo nezadovoljan"
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.360
Reaction score
37.693
Последња измена:

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
U ovoj vučićevoj državi, sve prave i normalne vrednosti polako, ali sigurno nestaju. Kradje više nisu kradje, otimanja nisu otimanja, laži se pretvaraju u istinu, izokreće, iskrivljuje se sve što je bilo nekad normalno, moralno... Ne smeš, da se braniš kada si napadnut. Nemaš prava na samoodbranu. Kriminal više nije kriminal, to je sada naučna i preko potrebna grana privrede. Da ne nabrajam... E moj Partizane.... Ova kvazi država te ne zaslužuje. Nema ovde više vitezova, samo sluga, podanih robova i ispranih mozgova, koji su srećni, što imaju sutra za parizer i veknu hleba. Oni više nemaju prava da sanjaju, da se bore za bolje sutra. Nameće nam se jedna partija, jedan večiti vladar, jedan klub kao šampion svih takmičenja... Legende, legende... Neka vi samo mirno spavate, dok Partizan krvari. Legalno ga kradu, ali to je ok. Vi ste sada daleko, zaboravili ste, ko vas je stvorio, koji klub vas je napravio i obezbedio vašu decu. A pa, da... Vama je lepo i ne bi da se zamerate VČĆPDR. O Bože, kakva li su ovo vremena došla... :pop
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.932
Reaction score
26.789
I sad slusajuci medije, eksperte, nase bivse igrace, citajuci SVE portale, ispade da se ogresismo o makanju iz kragujevca, koji je jedan dobar decacic i sudio je posteno, ali su grobari cavulje koji samo placu, a Natko je samo stranac koji ne postuje drzavu u kojoj igra.
Prvo je pokusano obesmisljavanje kradje pricom o jebenoj statistici, jerbo ako statistika kaze da si bio bolji, onda je posteno ukrasti da se pravda ostvari. Kada su shvatili koliko je to glupo, onda su upregli celu masineriju kako bi se kradja pravdala sjajnim sudjenjem, a i medju navijacima Partizana ima onih koji bi pricali o treneru i igracima i igri, i oni ne volu da se prica o zvezdi i drzavi u negativnom kontekstu.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
206
Reaction score
1.190
Локација
Tamo daleko
I sad slusajuci medije, eksperte, nase bivse igrace, citajuci SVE portale, ispade da se ogresismo o makanju iz kragujevca, koji je jedan dobar decacic i sudio je posteno, ali su grobari cavulje koji samo placu, a Natko je samo stranac koji ne postuje drzavu u kojoj igra.
Prvo je pokusano obesmisljavanje kradje pricom o jebenoj statistici, jerbo ako statistika kaze da si bio bolji, onda je posteno ukrasti da se pravda ostvari. Kada su shvatili koliko je to glupo, onda su upregli celu masineriju kako bi se kradja pravdala sjajnim sudjenjem, a i medju navijacima Partizana ima onih koji bi pricali o treneru i igracima i igri, i oni ne volu da se prica o zvezdi i drzavi u negativnom kontekstu.
E bas tako, jos ispadosmo mi negativci, do q. Al' ajde, ko sme jos da se u smrdiji zameri cetncimaseverastubusrpstvajedinomvodji. Na racku vas nataknemo.

Vise ne vazi "veru za veceru" , sada je veru za pare ili legalizaciju zgrade itd. itd.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Jadno.
Sve je jadno u klubu, naterani, a izraziće kao neki protest, kurčevi da izvinite.
Svi postavljeni od Vučića i nemoćni kao i mi.
Sad lepo igrajte i ćutite.
Postovaću igrače i trenera jedino ako urade barem jedno, NEPRUŽE RUKE NIKOME, niti ijednom igraču ciganije, ni trenerima , ni sudijama TO JE MINIMUM.
U tom slučaju zaslužuju neko poštovanje.
A ja bih zaista napravio spadaju od svega kad bi imali MUDA.
1. Prvi aut disuđen za nas neizvoditi nego pitati sudiju dal je siguran da je svirao nešto za Partizan i nek konsultuje VAR možda je ipak za Ciganiju.
2. Pa onda uzeti tajm-aut 10 minuta.
3. Onda loptu do aut linije zagradiiti se pa kad ciganski igrač priđe pasti, uhvatiti loptu i valjati se 5 minuta i tražiti žuti za ciganin
4. Pa u nekom trenutku uhvatiti loptu u ruke, otrčati do gola ciganije i zakucati loptu nogom u mrežu a onda cela ekipa otrči do navijača da slavi gol.
Pa kad sudija neprizna gol, svi ga okruže i ispljuju i traže da prizna pogodak.
Pa ponoviti.
5.Ako se neko od cigana iznervira pa odgurne našeg igrača odmah pasti i valjati se što duže i tražiti crveni.
Pretpostavljam da bi sa svim tim 1. poluvreme bilo produženo preko 20,25 minuta.
6. Zatim na poluvremenu ostati duže jedno 12- 13 minuta i reći da zbog dugog poluvrememena treba duže da odmorimo.
7. A onda sve iz početka po redu.
Ležati što duže.
8. Dodati po želji.

Ovakav pristup bi zaslužio pohvale.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Samo 4 omladinca u prvu postavu i brzo dobijanje po 2 žuta.
A supermenovi milioneri neka igraju između sebe.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Odluka je doneta, ekipa će sutra izaći na teren. Naterani smo da igramo i učestvujemo u cigansklm opštenarodnom veselju. Veselju koje treba da sakrije kosovske tablice, pokradene izbore, ukinute institucije na KiM formalno, a u kompletnoj državi faktički, snimke kuvanih motki i pendreka kako vitlaju istovremeno i organizovano, milione sipane u kurvu svih režima u svim sportovima itd itd.
Možda na braniku našeg Partizana nema bivših igrača i trenera, reprezentativaca milionera, ali postoje ljudi koji ovaj klub vole bez obzira na poziciju na tabeli i šanse da se u periodu aparthejda uzme bilo koji trofej. Ima takvih ljudi širom Beograda, Srbije, Evrope, pa i čitavog sveta. Nemamo materijalnog interesa da volimo Partizan, ali imamo potrebu da uvek budemo uz njega. Nikada nisam voleo demagogiju i prosipanje ljubavi preko tastature i zato ću sutra biti u toj smrdljivoj rupi jer ne želim da pustim moj Partizan da se protiv čitave države bori sam. Nisam zadovoljan odlukom na koju su nas naterali. Aj da im pokažemo da su se zajebali.
Što se protesta i iskazivanja revolta igrača tiče samo ih molim da to urade stojeći, uzdignuta čela! Imam milion ideja kako bi taj revolt trebao da se iskaže, ali neka o načinu odluči Duljaj, Kapiten i tim. Ja ih samo molim da mi priušte ponovo zadovoljstvo da dok nas u rupi budu držali čuku vremena posle tekme, na ovom forumu još jednom napišem Puni kučku!
Napred Partizan!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
- Danas smo najavili da ćemo izaći na teren i odmah ciganska bahatos i pohvale suduji za 173 derbi.
- Sutra će nas ponovo pokrasti.
- Prekosutra će nas kazniti što se bunimo.
- Iduće sezone sve ponovo.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ja bih kad sudijski peder oznaci pocetak utakmice igrao ragbi.Znaci lopta rukom da ide i onda sut.A kad oni imaju loptu svi na tog jadu obarati ih ko kegle.Kad dobijemo 5, 6 crvena igra se prekida.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Nervozan sam ovih dana, besan, tužan, deprimiran, umoran, bolan...i tako redom...
Da ne navodim baš sve zašto, ali bar nešto ću morati...

Zato do neba HVALA igračima Partizana, Duljaju, Nađu...što su muški odigrali prošli derbi, NAPALI, šutirali, davali golove...
Bravo momci! :clap :respect :clap

I to uprkos prethodnim najavama na forumu da ćemo doživeti katastrofu, i uprkos pljuvanju po Duljaju, i pljuvanju po Nađu...i tako redom...

I zaista, mnoge stvari me ovih dana nerviraju, ali navešću dve:

1. To što zbog posla nisam mogao na prošli, i što iz istog razloga neću moći na sutrašnji derbi.
2. I beskrajni i poprilično infantilni stavovi na forumu, gde sve pršti od mlaćenja tuđim kurcem po gloginjama. Iliti koprivama.

Šta god da sutra urade (ili ne urade) igrači Partizana na derbiju, kao vid protesta, ili šta već - ONI IMAJU MOJU PODRŠKU.
ONI imaju PRAVO da to urade. Ili da ne urade. Ali NIKO drugi nema pravo da im određuje ili da im naređuje ili predlaže šta bi sve moglo da se uradi.
A posebno ne u fazonu - naljutio se pop na selo pa sebi odsekao kurac!

Što se tiče prošlog derbija, faul ili ne, drugi penal ili ne - problem nije samo u tome jeste prekršaj ili nije, nego što bi se tako nešto uvek sviralo u zvezdinu korist, ali i uvek u Partizanovu štetu.
Naravno, ako je Antić dotakao loptu (a iz jednog ugla kamera vidimo da jeste) pre nego li je skrljao onog mandova - NIJE penal, kao i ono što smo nedavno pričali o Takijevom slučaju...

Što se tiče popljuvanog Nađa zbog izjava posle derbija, pobogu ljudi!
Adi nije utakmicu pratio na TV-u ili kompjuteru pa da ima usporeni snimak, više uglova kamere, itd...
Stavite se malo u njegovu kožu, pre nego što sudite!

Čovek je došao da radi neposredno posle posete urgentnom centru zbog šetanja kamena u bubregu...jeste li VI nekad radili u takvoj situaciji?!
I to je došao da ,,odradi,, derbi, utakmicu koju prvi, a možda i jedini i poslednji put u životu vodi kao trener...najtežu moguću utakmicu...
Kao dete Partizana vaspitan je da čestita protivniku na pobedi (ma šta o tom protivniku i toj pobedi mislio), i da jedva čeka sledeću utakmicu da pobedi tog istog protivnika, tako nešto je i rekao...

To što nije u prvi plan stavio suđenje, ili neki bojkot, ili šta već, ljudi bre, pa vodio je PRVI PUT U ŽIVOTU tim u derbiju kao trener, pritisak mu je 300 sa 200, da ga pitaju kako se zove, ko zna da l bi znao - pa nije sedeo kući za kompjuterom i gledao snimke i čitao tvitere pa da ima celokupnu sliku šta se dešava na ,,mrežama,,...otkud on zna neposredno posle utakmice šta je izjavio Natho novinarima, ili šta je rekao neko drugi iz Kluba, itd...

Nije mu trebalo da ove naziva ,,drugarima,, ali...fokus mu je više bio na sledećem derbiju i na tome da NIKAD ne napušta bojno polje!

Ali, čitajući ovaj forum...reklo bi se da ovde obitavaju sve sami Miloši Obilići i po koji Gavrilo Princip!
Ali iza tastature.
I koji bi ipak da napuste bojno polje pa da time zajebu protivnika.

Te izaći sa omladincima, te onda slomiti nogu ,,ciganu,, te istući sudiju, te ne doći na derbi, itd...
Da, tuđi kurac i gloginje...manje boli, nije da nije...
A niste pomislili da i tom nekom omladincu posle neki krimos može da polomi obe noge, da Partizan može da bude drastično kažnjen, itd, itd, itd...
Sve vidim kako ,,branimo,, one naše klubove koji više ni nemaju seniorske ekipe, itd...
Tako bismo ,,branili,, i FK kad bi ga neko (a zna se i ko) ,,spustio,, još niže od ovoga gde je trenutno...

Državu, Vučića i ,,cigane,, i njihove sudije najviše bi zabolelo da mi sutra prođemo dalje i da posle uzmemo taj Kup!
A ne da ne igramo utakmicu, ili da ne dođemo na stadion, ili da napravimo neki cirkus...

Hoćete bojkot? Hoćete borbu? Hoćete protest?

Pa nek nas dođe 20 000 u prostoriju FSS-a da im kažemo par reči, eto vam bojkot.
Pa ako ne pomaže, 'ajmo 20 000 ljudi ispred ili u skupštinu. Ili ako ne vredi ni to, onda posle tamo gde već predsednikuje taj svemoćni gospodar Vučić.

Nego jok - lakše i lepše okupiti 20 000 u Areni da gledaju Evroligu.
Ili pisati na forumu 20 000 predloga šta igrači i treneri i bivši fudbaleri i legende treba da urade.
A mi ćemo lepo da to posle čitamo i gledamo na internetu i TV-u šta su oni uradili.

Tako da...nek naši fudbaleri odigraju onoliko dobro koliko god to mogu i sutra.
A ko može da dođe da ih podrži, nek dođe.

Ja, eto, ne mogu. Baš ne mogu.

A stanje u državi i FSSu ćemo da sredimo nekad...ili jednog dana...
Ili nikad.
 
Top