Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Nije niko od igrača poslao majicu medijima.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Klub potvrdio za majice. Da ostaje da se nadamo da je na leđima nešto neviđeno do sada, tipa: "uprAVa napolje, crkni gmazura govno jedno"... taj rad.

@Владан
Još ima šansi da se onaj odozgo smiluje na nas napaćene pa napuni kolektor vodom do vrha. E to bi pobeda bila. :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
I odbio da igram nameštenu utakmicu i odjebao i trenera i upravu posle toga
Koju utakmicu su namestili Duljaj, Nađ i igrači Partizana u vreme ova dva trenera? Neki derbi, možda?
To što te sudija i država i sopstvena uprava kasape nije nameštena utakmica nego krađa, otimačina, pljačka, okupacija...
Данас излазимо на терен да дамо алиби циганима
Koji alibi? Koji kurčevi alibi njima treba? Čega se oni stide? Šta, da ne izađemo danas u polufinale oni kao ne bi igrali finale? Jebote život pa oni sad kradu titulu iz 1946.-e, pa im treba alibi za neki kurčevi kup?!
Izlaženjem na teren danas, dajemo alibi gamadi za sve krađe ,tj otimanje u ova 3 derbija.
Zašto bi to bio alibi za njihove krađe u poslednja tri i za sve one krađe u derbijima od četrdesetih prošlog veka pa nadalje?
Šta se menja time da ne izađemo na utakmicu?
Dobijemo neku kaznu, i?
Sledeće godine oni opet kradu, otimaju, igraju sklanjalice...
I?
Opet ne izađemo na utakmicu i opet dobijemo kaznu...
I? Šta?
Dokle tako?
Stanje u FSS-u i u državi ne rešava se time da li će Partizan danas izaći na teren ili ne...

Da ne objašnjavam dalje, čovek sve objasnio:

Ja bih volio da čujem šta su realno još mogli igrači? Digli su glas i šta još mogu? Da stvarno ne izađu? Jeste vi svjesni da kad je bila politička situacija mnogo lakša igrači nisu smjeli od vođa i menadžera da se čuju, a kamoli sad. Ne znam zašto vam nije dovoljno što su barem nešto rekli? Bilo kakva radikalizacija je nemoguća u radikalnoj zemlji. Je l vi vidite da kompletna opozicija ne zna šta da radi od sebe a ovdje pričate bajke o nekim crvenim kartonima, omladincima i ne znam ni ja šta. Alo ljudi, je l znate vi gdje živite?
Što se posjete tiče, za to je potrebna sloga, a toga nema. Atmosfera pred drugi derbi je bila kulminacija ove sezone, ali ne zago što smo bili prvi, nego zato što su svi mislili da je to najbolje mjesto da se pokaže srednji prst sistemu. Posle prepucavanja na košarci sve je otišlo u 3lpm. Razočaran čovjek teško vraća optimizam. Za odlazak u rupu u velikom broju potreban je makar neki vid optimizma. Mnogi ljudi su to izgubili.
Gdje god se okreneš osjećaš se ugnjeteno i onda očekujete da će ljudi sami ići na ugnjetavanje. Teško je to.

I samo da dodam: i naše fudbalere ugnjetavaju i sudije i FSS i naša uprava, i sad vi očekujete da oni urade ne znam šta pa da ih neko posle još više ugnjetava, da ugroze karijeru, porodice, život...
Pa oni su bre heroji što izlaze sa majicom kakva god da je i šta god da na njoj piše u onu ,,rupetinu,, kao jagnjad na klanje i bez odgovarajuće podrške sopstvenih navijača koji i ovde na forumu pametuju kako i šta treba.
Da, izlaze kao heroji, da probaju da jebu mater crvenoj zvezdi! Koliko god da su u stanju! Pa i da nisu!

A za iole pametovanja, treba ipak i bar malo mozga...

A za Gorana Tomica imam poruku:eh,da mi je tvoj mozak prijatelju da se sit naodmaram!

Jebiga, mladi prijatelju, nekome Bog dao bar malo mozga...a nekome možda nešto drugo...
Šta ćeš...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.861
Локација
underground
Ovo je 100% gmazura dogovorio sa fss a mozda i nekim jacim. Po sistemu ja moram nesto da uradim , igraci traze , a oni njemu ok odstampaj nesto na majicama a izaci morate. To je isto i poruka ovima sto bi da se "bore na terenu" . Da im je svejedno da li cemo izaci ne bi nas ucenjivali da izadjemo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
To što te sudija i država i sopstvena uprava kasape nije nameštena utakmica nego krađa, otimačina, pljačka, okupacija...
Nisam ni mislio na derbi nego sam više pričao o stavu. Igrači su imali stav jedan dan, on je posle nestao pod pritiskom, ok.

A što se krađa tiče, ako pustim lopova u kuću nije baš logično da posle kukam zato što me je pokrao. Ako je već tako kako jeste, neka ne kukaju. Neka igraju fudbal, pruže ruku boljem kao Nađ i teraj dalje. Ako njima to ne smeta ok, meni smeta i imam svo pravo ovoga sveta da mi smeta pošto navijam za Partizan mnogo duže od njihovih života.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Aaaa majicama cemo bas da ih potresemo, i psiha i ciganski savez.

Daj bre ne blamirajte se, je*ale vas majice, da mi oproste pristalice neznijeg pola.

Nadam se da ce bar svi nositi gace, umesto ove majice.

PS. I manite se ovih pretnji ala sone, "necemo igrati u kupu" itd itd..
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Evo prilike.
Tražite odlaganje zbog kiše.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Dzabe palamudimo i habamo tastature... Očigledno niko od Partizanovaca nije srećan što se igra današnja utakmica, ali eto naterani smo da je igramo. Ne znam da li ćemo se složiti, ali ja mislim da igrači u ovom momentu nisu krivi ni za šta. Pravili su gluposti u mnogim utakmicama, pa i na prethodnom derbiju, ali to je ekipa koja bi uzela sampionsku titulu da se ova liga igrala bilo gde izuzev u Srbiji.
Možemo da ih ostavimo da današnju utakmicu odigraju sami. Da preko TV slušamo skandiranja tipa sve vas je manje. Možemo da se vodimo i logikom da ako te neko pokrade, lopov je, ali ako te pokrade 3 puta, a ti znaš ko je, onda si više ti budala, nego što je on lopov. Sve u svemu, ako igrači moraju da igraju, onda ni mi navijači nemamo puno izbora. Svako ko se nada pobedi Partizana danas je lud, a onaj ko se ne nada pobedi Partizana je cigan. Ja ću uvek izabrati opciju da budem lud.... Vidimo se u rupi za koji sat. Napred Partizan!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
1713963339310.png
Какве јебене мајице, направиш овакве дресове и специјалне ортопедске маске јер су нам сви играчи напрасно сломили коске лица, носиш ливене крампончине и удри у колена.
Духом Срђе Кнежевића против удбала, циганског савеза и жвалавца. #577⚣
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Kada ti je dato dupe pod kiriju i kada nemas svoje ja da kazes ne na sve ove nepravde onda trpi i gutaj. Majice se stampaju kada ti se nesto lepo desi u klubu sve ostalo je sviranje qurcu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Koji alibi? Koji kurčevi alibi njima treba? Čega se oni stide? Šta, da ne izađemo danas u polufinale oni kao ne bi igrali finale? Jebote život pa oni sad kradu titulu iz 1946.-e, pa im treba alibi za neki kurčevi kup?!
Добро може још једна енглеска реч да се употреби за то - distraction
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.431
Reaction score
11.898
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Zato ce na jesen (ako budemo igrali LE npr) protiv Mancestera i sl biti pomama za karte, jer, svi hoce zaboga da "idu na Mancester".

Nije ni Arena krcata zbog pravih i iskrenih navijaca Partizana, ima bar par hiljada navijaca rezultata, navijaca spektakla koji hoce da se slikaju, snime i da svi vide da su bili.
Šta je problem u tome?
Publika uobičajeno nagrađuje one koji je zaslužuju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Молим правог Капитена наше екипе Натка да играчи ове мајице обуку наизврат и да се ово смеће и глупост не види, да се барем колико-толико спасимо бламаже коју су нам спремили Вазура и Биља претпостављам.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
372
Reaction score
1.532
ne sekirajte se bice kompezacija, za mir u smrdiji
 
Top