Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
Ma u ovom oskarovom matrixu alkohol je ko da si limunadu popio u normalnom zivotu, ne pomaze.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.396
Локација
Nickname
Koliko je smehotresno sve oko FK Partizan.
Smehotresan pokušaj igranja evropskog takmičenja.
Smehotresna odluka o bojkotu domaćih utakmica i najava raaaznih akcija nakon protesta protiv uprave kluba.
Smehotresne reakcije iz kluba na sudijsko kasapljenje čitave sezone, što na našu štetu, što u cigansku korist.
Smehotresan trener koji dobija 4 žuta kartona i pri tom ne zna da obavlja svoj posao kvalitetno čak i u domaćim seljačkim okvirima što je i zvanično isplivalo na površinu.
Smehotresna odbrana tima.
Smehotresna najava otpora na ono u subotu.
Najsmehotresnije je nadalje čitati "podrška treneru i igračima", jebe mi se za podršku posle današnjeg izlaska na teren. Zaslužili su otprilike da ne pređu granicu države do kraja godine osim kad ih Vazura bude poslao na Kipar da se pripreme za nova potonuća.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Pa jebem mu mater, koja je to logika da su svi krivi sem Duljaja? Da ni Tijago Mota i Ćabi Alonso ne bi znali ništa u Partizanu? Jel ta vaša logika ispravnija? Ako jeste ja vam se izvinjavam i završavam raspravu.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ne mozemo mi da zivimo kad tad ali ne sad. Mi sad moramo da zivimo i prezivimo ovo zlo pa i na aparatima ako treba. Nismo mi ko cigani u basketu da se vampirimo fuzionisemo i mjenjamo imena.

Mislim da grešiš.

Mogu oni sad da ga unište, što i rade godinama, može da se umre od toga, ali Partizan nije stvar pa da nestane niti da se povampiri. Prava i iskrena ideja živi i živeće opet, sve dok je i jedan jedini Partizanovac živ.

Ovo veze nema sa sportom, golovima i titulama, Partizan je više od toga i on će preživeti i ovo zlo, da li to bilo "na aparatima" i uz ove muke, ili sa apsolutnog dna. Partizan je način života, valjda je to svima jasno, bar za sebe znam da sam zbog njega birao svoj pravac u mnogim situacijama u životu.

Partizan je revolt, a revolt ne zna za večnu smrt, samo za san, u ovom slučaju košmar.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Saznasmo da je u mračnom prolazu podno Terazija pronađena odsečena glava i trup zoranu timicu ex vođi cigana,..će se pridružiti svojoj porodici koja se samokremirala usled patnji od neBG porekla.

I zarko korac im je prošlog meseca pronađen u Savskom doku skršen u izmetu i njihovi bolesni porodi nestaše.

++++


Od naših, Tanasković, Vujošević, Grbović, Savo Milošević, Vanja Udovičić, partijski, stranački vrbovani...

Tako da ulažemo 'kviska' da se ne priznaju nimalo porazi od cigana skoriji i da im se prekine kup i prvenstvo ko oni nama košarke pre?!
Smo cidni, kostni Serbski narod proglašeni u židovskom i egipćanskim medijima?!
A oni su propadljivi i bolesni.
Da imalo dobre volje i nade je znate šta mora i valja?!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Pa jebem mu mater, koja je to logika da su svi krivi sem Duljaja? Da ni Tijago Mota i Ćabi Alonso ne bi znali ništa u Partizanu? Jel ta vaša logika ispravnija? Ako jeste ja vam se izvinjavam i završavam raspravu.
Kada shvatis da ni ta dvojica puta Don Karlo i Pep Gvardiola ne bi mogli da uzmu trofej nakazinoj drolji,biće ti lakše..
A i nama ostalima na forumu.. :gaah:
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Saznasmo da je u mračnom prolazu podno Terazija pronađena odsečena glava i trup zoranu timicu ex vođi cigana,..će se pridružiti svojoj porodici koja se samokremirala usled patnji od neBG porekla.

I zarko korac im je prošlog meseca pronađen u Savskom doku skršen u izmetu i njihovi bolesni porodi nestaše.

++++


Od naših, Tanasković, Vujošević, Grbović, Savo Milošević, Vanja Udovičić, partijski, stranački vrbovani...

Tako da ulažemo 'kviska' da se ne priznaju nimalo porazi od cigana skoriji i da im se prekine kup i prvenstvo ko oni nama košarke pre?!
Smo cidni, kostni Serbski narod proglašeni u židovskom i egipćanskim medijima?!
A oni su propadljivi i bolesni.
Da imalo dobre volje i nade je znate šta mora i valja?!
Svetlo Terazija gubi snagu,
zaboravljena glava tama postaje.
Nada umire, zlo se budi.

+++

Morao sam... :D
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Na zalost,imaju cigani ovakve bisere i u opoziciji,tipa terzica,vesica itd.90% cigana opozicionara koji navodno mrze oskara, smatra da je sve ok u njihovom klubu i da nas treba gaziti ko sto oskar cini.Jedino u tom kasapljenju su mu privrzeni,.Oni su azdaja sa 99 glava.Oni su orci - vodje Saurona.Mi moramo da nadjemo Gandalfa da nas povede (predsednik kluba i trener dostojni Partizana) i druzinu prstena pravu (nov sportski sektor i bolji igraci).Krajnje je vreme za promene...
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
Na zalost,imaju cigani ovakve bisere i u opoziciji,tipa terzica,vesica itd.90% cigana opozicionara koji navodno mrze oskara, smatra da je sve ok u njihovom klubu i da nas treba gaziti ko sto oskar cini
Ima ih djilas jeremic itd da ne nabrajam ali svi kad se saberu ne mogu ni osoliti oskaru sto se tice mrznje prema nama.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Kada shvatis da ni ta dvojica puta Don Karlo i Pep Gvardiola ne bi mogli da uzmu trofej nakazinoj drolji,biće ti lakše..
A i nama ostalima na forumu.. :gaah:
Pa ja ne verujem u tu priču iskreno. Makar u košarci mogu da uživam u svakoj sekundi dok nam je Žoc na klupi i da se nadam da ćemo i u fudbalu imati jednog dana trenera dostojnog Partizana.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Nesto se prisecam da smo mi imali projekat novog stadiona jos 2005 godine,da je kostao oko 50 mil.evra i da je djilas sve stopirao.Tako da oskar je bezocan a djilas isto kvaran al perfidan.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.354
Локација
Kej Republika
Nisam gledao uživo ovaj put. Malo posao, malo mi pun kurac svega.
Pa pogledah sad u reprizi. Milina za pogledati. Eto, dočekasmo i taj prijateljski derbi konačno.

Hvala predseniku zemlje, što nam je dozvolio da budemo drugi i da čak do polufinala Kupa dobacimo! Što nam plaća licencu, što od svojih šoravih usta odvaja. Svoje male plate.

Ajde sad Jovanović, Zahid, Saldanja out.
Doteraj opet neke nove, pa na pripreme, gde ti savez kaže.

Za prvo kolo sledeće sezone pripremite nove majice. Soriška fss, samo smo se šalili.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
187
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Partizan je u poznoj fazi nekroze i sistemski je potpuno uništen. Ja stvarno više ne vidim izlaz iz ove situacije jer oni imaju čitavu logistiku kako da doveka egzistencijalno ucenjuju Partizan. Ovo mi deluju kao poslednji dani pred kliničku smrt kluba.

Danas su nas ucenili evropskim takmičenjima. Sutra će to biti stadion, prekosutra Teleoptik i na kraju će biti sam klub i celo JSD. Njemu najviše odgovara Partizan na samrti jer neće moći da ispunjava svoje bolesne dečačke snove ako nas potpuno ugasi. Ovako može da se iživljava nad svojim rivalima do mile volje i da mu se oni izvinjavaju i da traže još.

Ni nas 30.000 na JNA ne bi pomoglo jer bi opet pustio šačicu batinaša po tribinama koji bi rasterali normalne navijače kroz maks jednu ili dve utakmice. Ne bi me čudilo ni da pusti Neimare sa severa da idu od vrata do vrata da biju ko navija za Partizan.

Jedini način da produžimo život našeg JSD je na izborima, ali će i to biti neverovatno težak zadatak jer uvek može da ti dođe neki Đilas, Jeremić ili Šutanovac i da ti dođe maltene na isto.

Ako se ovako sve nastavi, ja stvarno predosećam da će Partizan biti ugašen kroz 5 godina i da će doći neki napredni FK PTZN BGD 1945. kao Steaua i CSKA Sofija.

Sinoć je klub ponižen kao nikada do sad i neće (niti može) biti bilo kakvog odgovara.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
Na zalost,imaju cigani ovakve bisere i u opoziciji,tipa terzica,vesica itd.90% cigana opozicionara koji navodno mrze oskara, smatra da je sve ok u njihovom klubu i da nas treba gaziti ko sto oskar cini.Jedino u tom kasapljenju su mu privrzeni,.Oni su azdaja sa 99 glava.Oni su orci - vodje Saurona.Mi moramo da nadjemo Gandalfa da nas povede (predsednik kluba i trener dostojni Partizana) i druzinu prstena pravu (nov sportski sektor i bolji igraci).Krajnje je vreme za promene...
E pa ne moze! Ni ti ni ja,niti bilo ko od navijaca ne moze i ne sme pokusati da smeni upravu. To rade iskljucivo vlastodrsci! Mislim, stvarno mi postaju smesne price:”daj da se dignemo, doteramo bagru…” samo mozes dobiti po rebroma i usima! Slobodno pigledajte pod “uvertira delija i narodne milicije pred derbi”. Pazi, oni du peglali nase bez raloge, a sta mislite da bi se desilo da krenemo sa nekim ozbiljnijim stvarima? Kapiram da vecina ovde zna o cemu govorim, ali opet je lepo hajpovati o nekakvim akcijama koje se desiti nece.
Novu upravu i samim tim pravog trenera cemo MOZDA dobiti kad zvalavi firer padne sa vlasti. Tada i samo tada…ili mozda hocete da manijak izvuce neki novi stih karata? Ima toga Smrdija, koliko hoces!
Jbg, drugari, zivim na bas dalekom zapadu, i sve sto mogu je da pratim prenose ili dodjem na tekmu jednom u dve godine. Jedino sto mogu da porucim je: navijajte za nas partizan i pozdravljajte preCednika.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.457
Pa ja ne verujem u tu priču iskreno. Makar u košarci mogu da uživam u svakoj sekundi dok nam je Žoc na klupi i da se nadam da ćemo i u fudbalu imati jednog dana trenera dostojnog Partizana.
Dzabe se nadas,necemo imati...jedino Celavi da se vrati. I to ce se desiti ali ne tako brzo. Prvo niko normalan ne bi dosao u ovakvoj situaciji koja je u klubu. Pa gde jos ima da trener koristi svoja neka poznanstva sa skautima i da trazi igrace juri ih po aerodromima prica na televiziji kako nemaju za stan, pa da li ti stvarno mislis da ce neko ozbiljan da dodje. Evo ja iz prve ruke mogu da ti kazem za Zdjelara da ove iz uprave ocima nije mogao da vidi i jedva je cekao da ode. Kao i Urosevic. Ali kad pogledas da smo od Zdjelara dosli na Ovusua koji je kao cunj onda o cemu dalje da pricamo? Imas situaciju Asana, Dijabatea, Severina pa ko ce bre ozbiljan da dodje? Prodali su Rikarda pa su dali neke pare za Saldanju koji je dok nije dosao kod nas dao koliko, par golova? Daj da se ne zajebavamo ekipa je krs sa par individualnih solidno kvalitetnih igraca ali samo za ovu ligu, za evropu je i to jako lose sto se i dalo videti. Mada dosta njih je doslo i posle ispadanja i brukanja u Evropi.Zato nije kriv Duljaj sto je tu, nisu krivi ni Antic ni Filipovic, nije kriv Ovusu, ja verujem da svi oni daju 1000 posto sebe i da je ovo njihov maksimum ali to dovoljno da jedva pobedis vozdovac surdulicu... i kao takve ovima preko puta ni to nije dovoljno nego moraju da nas pokradu i u derbijma i da nam se ne sviraju penali kao npr protiv napretka, da se pisu saopstenja kada var ponistava penale nasim protivnicima, koji i nisu bili, da se spinuje da se vodi hibridni rat jer sa normalnim sudjenjem nisu u stanju jedan derbi da dobiju.
Kaze Duljaj nas najlosiji derbi ove sezone,ne bih slozio najlosiji je po meni bio onaj 2:2. Ali da ne ulazim dublju tematiku toga, poenta je da kakva ekipu imamo pogotovo odbrambenu liniju ovo sada trenutno sto smo drugi je premija jer je ova ekipa gora od one od prosle godine. I naravno golman najvece pojacanje ove sezone da nije njega imali bi u Ling Longu Nordsjeland nekoliko puta a verovatno ni ovo polufinale ne bismo igrali.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.107
Reaction score
14.570
Локација
Kipar
Struka kaze da smo odlicno pripremili derbi u doba najveceg hibridnog rata protiv drzavne fukse. Na drugoj strani, nas vrsni strucnjak, preti Dudicu za izjavu datu na televiziji gde je covek samo rekao ono sto je video rodjenim ocima pa razmisljam da li bi hvalio njegovog sumadinca da su kojim slucajem izgubili?

 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Prete Dudicu , prete Nathu.
Klasicna mafijaska organizacija , i kad ti otimaju moras da cutis.
Fedja Dudić je rekao pravu istinu u lice svim ciganima. Svaka čast čoveku i odličnom treneru, napravio je pravi bum sa Radničkim iz Kragujevca. Čovek je zaslužio da ga pozdravimo ovacijama pri prvom susretu sa njima. Odličan trener, da imamo klub i upravu, takav bi nam bio na klupi.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
U danasnjoj sns Srbiji to tako funkcionise,ili si sa njima ili nisi…e problem je u tome ako nisi..onda si u problemu…napolju je sad oblacno,ako sns sekti odgovara da bude suncano,oni ce tu svoju laz izneti ,i ti moras da kazes da jeste tako…da klimas glavom,u suprotnom si najebao…e sad,treba da budes takav covek pa da od sebe pravis debila,jer ti nije dovoljno sto te oni prave debilom..
Krecu pretnje ,ucene,zastrasivanja…
Pa sta mislite zasto niko nece da se hvata u kostac sa time?
Nece covek da rizikuje biznis,posao,egzistenciju (primer su nase klubske legende,sto bi rizikovao svoj biznis zarad Partizana,pa i ovaj velikosrpskivernik Mirotic…zasto da mu inspekcija zatvara tamo lokale po zlatiboru i staroj planini,zasto da se zamera,bolje je ovako)
Zato mi jednostavno ne mozemo da imamo upravu u ovom trenutku…ne da drzava..into vam je to dragi moji..
 
Top