Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Stojim iza svojih reči. A, tebi eto i Dinko Gruhonjić, i on priča isto što i Marinika. Ako ti misliš da si pripadnik genocidnog naroda, ja ne mislim, uz svo poštovanje drugih naroda. Naravoučenije za ljude sa mozgom, politika je zlo, ali naš sport je povezan sa politikom, ma ko da je na vlasti. I, tako će uvek biti. Vučić kurčić, Ćuta muta, Tepić klepić, sve je isto, cigani su brojniji i političari podilaze njima. Mi smo krivi a ne Vučić što legende Partizana beže od kluba, a vi samo napušavajte legende. Kad odu sa ovog sveta, onda ih dižete u nebesa, slučaj Moca. Ne bi me čudilo da i Šoleta iznapušavate zato što mu je Šekularac bio jedan od najboljih prijatelja. Srećom, ti i tebi slični i ne znate ko je bio Šole, ili Miloš ili Valok ili Bobek ili Galić ili Vaske ili Moca ili Mance ili ili ili ...
Kulturno bih te pitao šta je konkretno tvoj cilj trenutno? Dakle na forumu navijača Partizana optuzujes člana da ne zna ko su Moca, Mance, Šoškić... Pominješ Srbe kao genocidan narod iako to ovde niko nije ni pomenuo, a verujem ni pomislio... Serviraš priču svi su isti...
Prijatelju, nas satiru sa svih strana i brutalno kradu. Pokrali su nas ove sezone u svakom jebenom kolu, da li tako što su gurali cigane kad zapnu, a zapinjali su X puta, da li tako što su po blatu puštali tvrdu igru zbog koje igramo bez 3 najbolja igrača odlučujući deo prvenstva. Poništavali nam golove, sekli akcije, davali kartone... Ciganima se povredi bonus, djiga dobije državljanstvo preko noći...Filijale.... Pola lige je protiv njih igralo sa drugim timom pa i u tom slučaju su morali da kradu (setite se ciganskog gostovanja Novom Pazaru)
I na sve ovo naš problem su po tebi drugosrbijanci, izjave nekog Dinka? Bavićemo se zvedinim hroničarima i istoričarima koji jako cene Vasketa? Mi nemamo zamenu za štopera, a oni imaju hroničara i istoričara???? Nek se teraju u pičku materinu sa sve svojom lažiranom istorijom i titulom iz 46 i reakcijom...
Posao svakog navijača Partizana je da pokaže revolt na ovo što se dešava u klubu i državi, a ne da se bavi razvodnjavanjem gneva po principu svi su isti, sve će biti isto, nemam za koga da glasam...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.177
Reaction score
18.463
Локација
U Kinšasi
Baviću se istorijom ko i do sada na forumu, uskoro objave, ja ne zaudaram ni na koga, a ti zaudaraj na nakaze drugosrbijanske. A, komunistima hvala što su osnovali jedan ovako veliki klub, neznalico. A, ja stvarno nemam za koga da glasam.
Ti zaudaraš na genocid jer podržavaš Vučića koji vrši genocid nad Partizanom.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
714
Локација
Beograd
Jesi li to namerno preskočio ono SKORO u toj rečenici..i jel ti cilj provokacija kada namerno izvlačiš stvari iz konteksta?

Kako god bilo...nisam zainteresovan za trosenje tastature.
Što kaže čiga Goran, aj ti na stadion pa da pričamo ko ljudi, oči u oči.
Svako dobro.
E pa dolazio sam, poslednji put po kiši protiv Napretka 0:1. Ali više ne definitivno, dok god je ove uprave i trenera, dolaskom im dajem samo legitimitet da sjebavaju klub i prave prosečan klub od šampiona.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
Ceo post ne mogu da čitam ali ovo je naravno budalaština. Kao da su primili 4 gola od Salaha a ne od tsca i svakog ko nam je prešao pola.
Eeeee, prijatelju...a šteta što ne možeš da čitaš ceo post, možda bi našao još mojih sjajnih naravnih budalaština...v sodelovanje z naravo što bi rekla bivša braća Slovenci...
Ko je pričao o 4 gola od Salaha? Pričao sam o 2 sa zadnjeg derbija...
I ko su ti svi koji su nam dali 4 kad su prešli pola? TSC, Nordsjeland...i...?
Jesmo mi nekom dali 4? Jesmo mi nekog pobedili? Jesmo pravili neke preokrete? Jesu momci izginuli da bi pobedili u nekim utakmicama? I u nekima u kojima nisu pobedili?
Jesu mašine? Jesu u video-igrici? Jel zaslužuju nekad i neku pohvalu, ili ovaj forum služi samo za kritike?
Što kaže čiga Goran, aj ti na stadion pa da pričamo ko ljudi, oči u oči.
Svako dobro.
Rasprave postaju besmislene.
Partizan je večan dok su mu deca verna.
Partizanova deca idu na stadion.

Jeste, ima i onih koji nisu u mogućnosti da odu na stadion...
Ali bar mogu da se potrude da ne otežavaju život onima koji na taj stadion idu. I onima koji na tom stadionu igraju.

Svako dobro i od mene.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Ja i dalje ne mogu da verujem da postoje ljudi, navijači Partizana, koji mogu da imaju pozitivnu misao o upravi. Valjda smo svi saglasni da su zlo, kolabracionisti i da rade protiv interesa Partizana.
Razumem viđenje situacije "samo podrška treneru i igračima" ali nemoj da se lupaju etikete nekom ko kritički piše i razmišlja. Ne znam da li ste svesni da iz dana u dan sve manje ljudi prati i nervira se oko fudbalskog kluba, pa onda valjda mi mazohisti možemo da kažemo i dobro i loše pobogu.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
714
Локација
Beograd
I onda ćeš da vidiš hrabru bitku na internetu...svaka čast, stvarno.
Pa ne, samo pokušavam da otvorim oči, da ne bude da se predajemo svake sezone unapred jer su svi protiv nas i ne može ništa da se uradi. Imamo nestručne ljude na apsolutno svim pozicijama u klubu i dok im se svima ne nadju zamene dzabe sve. Sportski pozdrav, neću vas više gnjaviti.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
A ko postavlja ljude koje odlucuju u Partizanu?
Jel možeš da shvatis da se za to pita samo Žvalavo govno i niko drugi, ili ne živiš u smrdiji poslednjih 10 godina?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.693
Локација
Beograd
nemoj da se lupaju etikete nekom ko kritički piše i razmišlja.
Da, ali to može i da se razdvoji - nemoj da se lupaju etikete nekom ko kritički piše, ali nemoj ni da se lupaju etikete nekom ko razmišlja. Nije uvek da jedno podrazumeva drugo.
I jedno je kad neko kritički piše, drugo je kad neko sipa uvrede.
Pa ne, samo pokušavam da otvorim oči, da ne bude da se predajemo svake sezone unapred jer su svi protiv nas i ne može ništa da se uradi. Imamo nestručne ljude na apsolutno svim pozicijama u klubu i dok im se svima ne nadju zamene dzabe sve. Sportski pozdrav, neću vas više gnjaviti.
E pa dolazio sam, poslednji put po kiši protiv Napretka 0:1. Ali više ne definitivno, dok god je ove uprave i trenera, dolaskom im dajem samo legitimitet da sjebavaju klub i prave prosečan klub od šampiona.
A kome ti da otvoriš oči?
Imam duplo više odgledanih derbija uživo nego što mnogi imaju godina, pa kao ne znam šta sve u derbiju može da se vidi ili da se desi...

Kako to misliš da se zamene nestručni ljudi u Klubu? Čime? Čarobnim štapićem?

Ko se predaje unapred?
Duljaj? Igrači? Ko? Natho, Saldanja? Mali Baždar? Taki? Nas 1000 što dođe svaki put kad može na JNA? Pa i ovi što neće na JNA, ali se cimaju za svako gostovanje!
Ne bih rekao da se tu iko predao unapred.

Ili ti, koji sad nećeš više da dolaziš na stadion, a i nećeš da nas više gnjaviš na forumu... :icon-rolleyes:
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
714
Локација
Beograd
Preko Novaka Nedića generalnog sekratara vlade u klub je ušao njegov tadašmji kum Vazura uz naravno i podršku Žarka Zečevića. Sve to znamo. Zato i hoćemo promene svi. A zašto je problem reći da trenutna igra Partizana nije dostojna kluba. Nije ništa dostojno Partizana što je trenutno u FK. Smrad se oseća kao u romanu Prokleta avlija. Kojim redosledom će se stvari menjati videćemo. Ali ne smemo prestati da izražavamo nezadovoljstvo dok se stvari ne promene.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
I, zašto naša odbrana kiksira? Pa eto, zato što nemamo bolju. A zašto nemamo bolju? Pa zato što su Vazura i Vučelić doveli klub na ivicu prosjačkog štapa pa nemamo pare da dovedemo bolje igrače.

Sta god neko mislio o Stanojevicu sve ukupno, kod njega smo primili 13 golova u ligi u sezoni 21/22, gde nam je startni stoper bio Sanicanin, startni desni bek Marko Zivkovic (Miljkovic je te godine dosta utakmica propustio zbog povreda), a golmani Pop i celavi Neca. Naravno da je nesto i do igraca, ali rekao bih da je strucni stab bar isto toliko odgovoran, ako ne i vise.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.705
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
714
Локација
Beograd
Da, ali to može i da se razdvoji - nemoj da se lupaju etikete nekom ko kritički piše, ali nemoj ni da se lupaju etikete nekom ko razmišlja. Nije uvek da jedno podrazumeva drugo.
I jedno je kad neko kritički piše, drugo je kad neko sipa uvrede.


A kome ti da otvoriš oči?
Imam duplo više odgledanih derbija uživo nego što mnogi imaju godina, pa kao ne znam šta sve u derbiju može da se vidi ili da se desi...

Kako to misliš da se zamene nestručni ljudi u Klubu? Čime? Čarobnim štapićem?

Ko se predaje unapred?
Duljaj? Igrači? Ko? Natho, Saldanja? Mali Baždar? Taki? Nas 1000 što dođe svaki put kad može na JNA? Pa i ovi što neće na JNA, ali se cimaju za svako gostovanje!
Ne bih rekao da se tu iko predao unapred.

Ili ti, koji sad nećeš više da dolaziš na stadion, a i nećeš da nas više gnjaviš na forumu... :icon-rolleyes:
Polako čika Gorane, ne donosite zaključke prerano. Kad sam rekao odustaje se od borbe mislio sam na forumaše koji u startu odustaju od titule. Gospodin i Duljaj i igrači su se borili maksimalno i dostigli svoj limit, ali kad već vidi Gospodin Duljaj da igra i dalje nije zadovoljavajuca i da nije bitno bolja od one pred kraj prošle sezone, zašto ne podnese ostavku kao recimo Gospodin Ivan Tomić, koji se povukao kad je video da mu trenerski posao ne ide i napravio sjajan posao jer je umesto njega došao Gospodin Nikolić i osvojio titulu. Eto samo toliko. Hvala igračima za svaki osvojeni bod ove sezone.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
543
Reaction score
2.170
Локација
45
Kraj price, tu ide ostavka ako imas obraz.
Sto se tice poente, ne treba biti bukvalista. Pola ove najgore lige na svetu nam je igralo viktorije pred golom. To nije realan kvalitet igraca.

Каква црна оставка, буквлано је најбитнија ствар по клуб да Дуљај остане што је дуже могуће у њему.
И да нађе неког крштеног помоћника за дефанзиву.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
И да нађе неког крштеног помоћника за дефанзиву.

A ofanzivno ubijamo :D

Za defanzivu mu trebaju igrači pre tog pomoćnika. Ove sezone, Partizan u prvih 10-15 kola i Partizan posle kao da nisu isti timovi. Igra nam se svela na to da Zahid izmisli šansu i da neko da gol.
Ono kako smo mi stajali na početku sezone na terenu i ovo u prolećnoj polusezoni je za moje oko skandalozno. Konstantno kašenjenje, u većini utakmica sam imao utisak da imamo igrača manje.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
714
Локација
Beograd
Каква црна оставка, буквлано је најбитнија ствар по клуб да Дуљај остане што је дуже могуће у њему.
И да нађе неког крштеног помоћника за дефанзиву.

A ako bi Vlada Ivić recimo stvarno želeo da dodje, jel i tom slučaju treba ostaviti Duljaja ili ne? Samo pitam. Čime vas je toliko opčinio sem što mu je stalo do kluba što se evidentno vidi. Ali stalo je i svima nama pa nismo treneri.
 
Top