Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
A zašto sudiji? Pitanje dal je bio faul kod oba naša gola. Podrška Duljaju, kad mu dovedu jos nekoliko igrača možda ćemo biti bolji od TSC-a, a možda ni tad. Možda je samo najgori trener u istoriji Partizana.
Jel ti je ovo ozbiljno pitanje? Ako da, imaš 2 opcije.

1. prestani da pratiš fudbal/sport

2. Idi gledaj fmp (ovo ti dođe kao prva tačka)

Mi smo ovo sami zasrali, sudija nije nizašta kriv, ali ko si ti da mi braniš da jebem sudiji mater po sred pičke?
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
164
Reaction score
505
Локација
Ruma
Mrtvilo realno na svim poljima, od raspale uprave, pa do igre i navijača. Tako da ono ovakav scenario nije uopšte iznenadjujuć, tačnije ponavlja se već godinama, s tim da se tokom izbornih godina malo duže nadamo. Da li ti igrači mogu da pokažu više želje, pa sigurno da mogu, da li smo to baš i zaslužili, pa pogledaš prazan stadion pa se zapitaš. Tako da u istoj meri ih osudjujem, ali i razumem, s tim da bi ja "budala" verovatno u njihovim kopačkama preorao teren, pa i da se sve raspada. Što se tiče Duljaja, realno da ne zna, ne zna. Pogubio se totalno, da li svesno ili nesvesno ne znam, ali brat meša li meša sa sastavom. Vrlo moguće da tu ima favorizovanih igrača, a možda je i nešto deseto, nisam u svlačionici ili treningu, pa ne znam. Mada i laik vidi da se tu neke čudne stvari dešavaju i da naprosto više nije u stanju da ih podigne. Neki su kao Saldanja već glavom u drugom klubu, drugi vide da je čemer i jad, pa zavisno od raspoloženja i igraju. Mada činjenica je da mi čini mi se nismo imali kršten napad, da nam bekove obilazi baš svako i da se štoperi očajno postavljaju. Ovusu sem onog driblinga, ama baš ništa, Goh brat i dalje nedorečen, Zahid mučenik te je zadnji vezni, pa krilo, pa igra iza napadača, vidi se umor i očaj. Sve u svemu biće pravo čudo da mi ovde odbranimo to drugo mesto, za to je potrebna neka šok terapija, jer bezvoljnosti ima na pretek. Kako i ne bi kada se dešava, šta se dešava. Mada opet voleo bi da ako ništa drugo pokažu muda, pa makar i gubili. Ali ono obrni okreni i da igramo tu Evropu ništa dobro nas ne čeka, doćiće neki drugi Danci da nas nakantaju jer nema nikakvog sistema, sve se svodi na individualni kvalitet kojeg čisto sumnjam da ćemo imati više nego što smo ga sada imali. Smeniti trenera moramo, da li će doći neko bolji, pa verovanto neće, pa odmah pobiješ ovo prvo. U prevodu više nisi pametan, jer napredni vedre i oblače, paradiraju ulicama, nadmeni i oholi, a mi ostali podeljeni, a bogami i nezainteresovani. Očigledno ništa novo neće ni biti dok nas prava beda ne sustigne, a kontam da to nije ni daleko...
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.101
Reaction score
4.121
Локација
Beograd
Postoje indicije da hiće da se reše Duljaja.
Samo bih pitao koga će da dovedu?


Onda se setih da se jedan u nizu prodanih, kandidovao posle prvenstvenog derbija. Idealan.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.936
Reaction score
7.923
Kovacevic, Owusu i Antic su tri najgora igraca koja sam video u Partizanu do sada, a bili su mnogi Rankovic, Vukelja, Viktor Ugo, Ednilson, Markes, Ngambi, Lovre, Zabija itd.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Jel ti je ovo ozbiljno pitanje? Ako da, imaš 2 opcije.

1. prestani da pratiš fudbal/sport

2. Idi gledaj fmp (ovo ti dođe kao prva tačka)

Mi smo ovo sami zasrali, sudija nije nizašta kriv, ali ko si ti da mi braniš da jebem sudiji mater po sred pičke?
Pa ne branim kralju, ali apsolutno nismo pokradeni u ovoj utakmici, niti smo je izgubili zbog sudije. Jebi kome god, to nije moja stvar. A sport neću prestati da pratim, baš je i sportski priznati kad je neko zasluženo dobio, a ne žaliti se na sudiju stalno.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Prije 2 godine se navodno spekulisalo da u klub zele Milija B, Danko itd itd, ali od tih glasina ocigledno nema nista.

Sjetih se sad kako se 2012 nudio onaj Bogi.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
Pa ne branim kralju, ali apsolutno nismo pokradeni u ovoj utakmici, niti smo je izgubili zbog sudije. Jebi kome god, to nije moja stvar. A sport neću prestati da pratim, baš je i sportski priznati kad je neko zasluženo dobio, a ne žaliti se na sudiju stalno.
Niti sam se žalio, niti sam rekao da nas je pokrao, rekao sam da nam večeras on ništa nije kriv. Samo sam mu jebao mater po sred pičke, a ti se zapitaj zašto ti je krivo zbog toga.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.926
Čuvali smo bod kod kuće protiv moćnog TSC-a i nismo uspeli, jbg. Ostaje nada da u preostalih 5 kola ne možemo da prospemo +14 i da ćemo uspeti da napredujemo u odnosu na prošlu sezonu kada smo bili 4. :puke:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Не схватају критизери да и ФК већ увелико иде стопама свих тих наших клубова у ,,мањим,, спортовима и да није то онај некадашњи ФК (од кога можемо да тражимо нешто велико као што је трофеј, успешна Европа и слично) него онај који се такође прави од неког ,,штапа и канапа,, и да у таквој ситуацији, таквим условима, можемо од њих да тражимо само борбу и труд, а они нам то свакако пружају - нажалост и они углавном без потпуно ваљане подршке са трибина...
Gorane, ocigledno da odavno mentalitet navijaca nije kao sto je bio. Pogotovo mislim na vecinu nadolazecih generacija.

Ispred ljubavi prema klubu i podrske igracima se isticu zelja da se izvrijedja igrac, trener, da se vjeruje raznim nebuloznim tracevima, da se dolazi i podrzava samo ako je rezultat tu.
Već smo pisali danas...
Ali eto.
Neko bi da opljune taktiku, neko igrače, neko da se bavi teorijom zavere...
Da neko nešto podrži čak i ako sve izgubimo do kraja...teško...
Ovde se samo pobeda podržava. Rezultat.

Mislite da Natho neće? Da namerno gubi utakmicu?
A čovek se umalo potukao sa nekim sa klupe TSC-a...
Nije da neće, ne može više od ovoga...

Mislite da je našoj odbrani i golmanu milo što su primili dva gola i izgubili?
Ne mislim da jeste, ali nisu u stanju da budu bolji...

Taktika?
Pa prošli put smo od TSC-a primili 4 komada, i ZATO smo danas igrali sa 4 vezna, defanzivnije i kompaktnije nego inače, itd...
Pa smo primili ,,samo,, 2...ali zato bili i manje opasni u napadu...
Svejedno, Duljaju će neki da jebu sve po spisku kad izađe ofanzivno pa izgubimo većom razlikom, a kad izađe defanzivnije, onda mu jebu sve po spisku što ne napada...
Fudbal gledaju samo kroz to da li smo pobedili ili nismo.
Ne postavljaju sebi pitanje da li je možda TSC ipak trenutno bolji od nas. Ili samo brže igra. Ili ima brže igrače, recimo...a sva tri razloga nam dođu na isto - lakše oni nas pobede nego mi njih...
To što neko stoji daleko od nekog može da bude pogrešna taktika (sumnjam), može da bude da nema dobar osećaj za prostor i igru (vrlo moguće), a može da bude i da nema fizikalije pa da stigne tog drugog pa da mu uvek bude blizu onoliko koliko treba...
Ali, dobro, treba malo i poznavati fudbal...

Teorija zavere?
Duljaj po nekima ovde namešta i namerno gubi utakmice, a pri izlasku sa tribine vidim njegovu suprugu kako je neko smiruje posle rasprave sa okolinom, jer ne dozvoljava da se nešto priča u njenoj blizini...
Pa da je čovek došao da namerno izgubi utakmicu, valjda bi bar njoj rekao da ne dolazi ili da se ne nervira...

Duljaj poklanja dres ušatom političaru?
Pisao sam gde je i kako to bilo, i zašto je bilo, postavljao video-snimak, objašnjavao da je ušati tamo bio samo jedan od...
Ne vredi.
Što je babi milo to joj se i snilo.
Duljaj poklonio dres, vrhunski dokaz...za...nemam pojma šta...

Kriza?
Da. Prilična.
Gubimo utakmice teško se ,,sastavljamo,, igrači izlaze iz povreda ili u povrede ulaze, gube motiv, i ko zna šta sve još tu ima što mi i ne znamo...

E sad...
Da l smo drugi, treći, četvrti, jebem li ga...
U Evropu se ionako ulazi samo ako smo dovoljno jaki da uđemo...
Ali...

Neće mnogo toga rešiti ono što mi pišemo ovde...

Inače...
Saša Jovanović iz TSC-a je (koliko ja znam) prvi iz mog najužeg zavičaja koji je dao gol Partizanu na JNA...(i pobedio Partizan.)
Znam mu oca, mojih je godina, igrao je za naš lokalni klub, a sedeo sam večeras i sa Sašinim rođakom, isto bivšim fudbalerom iz zavičaja...iznervira se čovek zbog igre i poraza Partizana...iako su se on i Saša osmehivali i domahivali jedan drugom na poluvremenu...

Jbg, fudbal...rođaci, prijatelji, poznanici, zemljaci, ali teren je teren, gol je gol...

Ja baš rekoh (doduše nadao sam se da će biti samo u šali) nekim zemljacima iz zavičaja, koji su isto večeras bili na utakmici, da će mi biti još teže kad nam rođak ovog mog poznanika da gol, ali on posle stvarno uđe u igru i dade nam gol...

Jbg, tako to ide. Predosećaj.

 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Ne moraju da postoje nikakve teorije zavere čika Gorane. I sami rekoste da je TSC trenutno bolji od nas. Ko je kriv za to sem naravno uprave i trenera? Ko će jednom preuzeti odgovornost i otići? Ovo nije Partizan uz koji smo odrastali, ovi ljudi su sveli Partizan na najbedniji mogući nivo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Uprava je spustila FK Partizan na najniže grane od 1945.-e pa do sad. I to je svima jasno.
I da ih na tom mestu drži onaj ko se pita za sve u ovoj državi - Aleksandar Vučić - jer ih je on tu i postavio.

I onda mi je glupo da pišem dalje da li je kriv golman, štoper, bek, vezista, napadač ili trener...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Sutra zaseda UO, tema smena Duljaja.
 

LuciferMorningstar

Početnik
Учлањен(а)
24.02.2023
Порука
14
Reaction score
47
Локација
unknown
Nisam misljenja da Duljaj gubi namerno, jednostavno ne zna covek. Nek se lepo vrati u Sahtjor pa nek tamo trenira neke U12 klince. Ja mu iskreno zelim svu srecu u karijeri. Ali on trenutno nije bolji trener od Javora Curcica. Ono sto me nervira je neko generalno misljenje koje vlada kod Grobara da kad bi dosao Anceloti mi bi opet gubili od Napretka i Cuke, sto nema veze s' mozgom.
 
Top