Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.052
Reaction score
7.992
Počela u 21:00
Tako negde pročitah,ali ne drzite me za reč.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.270
Локација
ante portas
Sad kad bagra "izveća" neko prelazno rešenje ko po običaju, a to u stvari bude najgore za Partizan.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Koga im narede, toga će izabrati.
Oni su samo poslušnici i tu su da izvršavaju naredjenja.
I naravno, Miša Filipović nikad nije upitan, on sigurno ostaje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.899
Локација
Храм фудбала

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.675
Reaction score
5.681
Да. Као и по свакоме ко са ђаволом тикве сади, као и по претходницима који су, или глупи па мислили да ће моћи да понове успех Марка Николића у немогућим условима, или су просто покушали да оживе своје каријере, или да у сивију упишу ,,тренер Партизана".



Приметно је и одсуство подршке тренеру и играчима после ове утакмице. Лицемерно мало, али не ни неочекивано за људе без става.

Игор Дуљај је поред Звонета Вукића мој најомиљенији играч икада и зато ми је јако жао било када је сео на клупу Партизана и зато молим Бога да Саша Илић никада не седне на ту исту клупу. Дуљаја ми није жао ни мало. Запослио га је вазура, добио је појачања која је тражио, човек је хтео, али нема ни приближно капацитета да направи било шта. Једино што је позитивно из његовог мандата је то што је пар пута јавно опљунуо управу, што је добио један дерби и што је успоставио ту сарадњу са Шахтјором коју ич није материјализовао. Добио је шта је заслужио.

Свако ко од искрених Партизановаца уђе у коло са овом управом, мртав је за мене, без обзира на најбоље намере које има. Знамо да је пут до пакла поплочан њима...

Биле су приче да за Партизан постоје два пута. Да све снаге усмери на титулу, што значи Европа ћао, или да се у старту опрости од титуле, а да све снаге усмери у Европу, прављење играча и прављење неких финансија које ће помоћи клубу.

Први пут је немогућа мисија, што се видело и у Станојевићевом мандату да можеш да имаш 300 бодова, цигани ће имати 301 и бићеш иза њих, ма колико ти неко обећавао мало више фер услове и равноправнију борбу.

Други пут је бесмислен, јер клуб ништа од тих резултата не види. Европска сцена нам не значи ништа сем да намакнемо коефицијент циганима. Паре од те Европе и тих направљених играча завршавају у газдиним џеповима. Државни смо клуб, држава даје паре за евро лиценцу, држава измисли паре када је намолиш за типа Салдању.

Пропасти нећемо, јер је потребно да постојимо, да будемо икебана и да дајемо легитимитет циганима у њиховим намештеним титулама.

Апсолутно се ничему не надам одавно, а једино што би ме обрадовало је да на дербије изађемо мушки и да им поломимо ноге.
Slazem ali mislim na one kojima pored svih parazita i problema koje fk ima najveci problem Duljaj i da pricaju kako Duljaj nije trener za PFK. Kao da je on samog sebe postavio tu. Bas me zanima sta ce reci za sledeceg trenera.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Koji Pop,onaj što sa cigančetom odvratnim ološem kalinić milanom ima emisiju na mediju žvalavog degenerika
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.899
Локација
Храм фудбала
Slazem ali mislim na one kojima pored svih parazita i problema koje fk ima najveci problem Duljaj i da pricaju kako Duljaj nije trener za PFK. Kao da je on samog sebe postavio tu. Bas me zanima sta ce reci za sledeceg trenera.

Могу ја у своје име.
Да курцу не ваља јер знамо ко га поставља и да ће вјероватно бити почетник без било каквог озбиљног радног ангажмана.
Али да постоји могућност да се неке звијезде на небу поклопе и да тог почетника можда усере, да му се потрефи да те његове замисли леже овом скупу играча, па нешто и одиграју до краја, или да можда увиди какви су пањеви Ковачевић и Филиповић па их коначно пресели на клупу и измисли некога на тим позицијама...

Дуљај је дао себе и урадио колико је могао, знао и шта ти ја још знам, али да ово не води никуда свако реалан и објективан мора признати.
Партизанов начин брањења противничких напада је скандалозан током читаве сезоне и не може се догодити да Игор јуче каже како играчи стоје далеко а да то није његова идеја, а тако се стално "бранимо". Онда или је до 9 играча (10 Салдања једино неки пресинг ради, па га изузимам) или је до њега, јбг.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.270
Локација
ante portas
Ostojin sin objavio da Duljaj vise nije trener.
Zvanično.
Ekipu ce voditi Nadj.

Rekoh ja.
"Prelazno rešenje."
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
Evo i kurir javio da je Igor smenjeen i postavljen Nadj.... No comment dalje.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.013
Reaction score
11.901
Локација
JNA
Da imamo navijace kao sto ih nemamo, u roku od odmah bi se upadalo u kancelarije i tamo ostajalo dok sva govna ne odu. Mislim da ovu odluku “upravnog odbora” trebamo da podrzimo bojkotom, pokazalo se da ih je to u bliskoj proslosti bas potreslo, mnogo su im zivoti zagorcani i time smo dobili nesto.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.143
Reaction score
14.816
Локација
Kipar
Svako ko je pri zdravoj pameti zna da sa vazurom srece biti nece I da ce popiti otkaz pre ili kasnije, zbog niza poraza a mozda I zbog niza pobeda u zavisnosti od situacije na tabeli. Sta je bilo Duljaju da poveruje da je on poseban i da moze preziveti kugu i koleru u vidu vazure I vucelica verovatno necemo saznati.
Albert je drugaciji profil coveka I cini se stopostotno covek ove uprave. Sto se njega tice, za mene bar, nije iznenadjenje sto se prihvatio posla.
Nakon njega uprava ce biti prinudjena da posegne za drugim razredom "legendi".
 
Top