Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

fleshgordon

Početnik
Учлањен(а)
09.10.2020
Порука
11
Reaction score
36
Локација
kraljevo
Samo što bih dodao, da je zadnja dupla kruna došla tako, da bi se odobrovoljili ''Grobar'' zbog Velje Nevolje, tj. da Velja stekne kod nas utisak čoveka koji brani Grobare. Pošto je mentalać to zloupotrebio, više se sa time završilo i nije htelo više da ponovi. Zaboravite na Stanojevića, Miloševića , Mirkovića, Stolicu, Petrića, Duljaja, Nađa, Milojeviće, Stankoviće i ostalo. Sve je namešteno i dogovoreno. Možemo da razglabamo do ujutru o taktici, igračima, prelaznim rokovima itd, sve je to uzalud, zna se ko kroji prvenstvo, sve je čovek lepo objasnio
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.035
Reaction score
4.773
Локација
Nis
Nemoguće je ovo gledati... Filipović igra:pop...kad Partizan igra na strani arena ne mora da filtrira ništa...jbg docekasmo i ovakve katastrofe...evo nagy kaže da nam bod ipak nešto znači.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.810
Reaction score
23.063
Локација
Beograd
Postavka odbrane vol. 42, stojim, čuvam neki prostor kao da je Ronaldinjo iz prajma ispred mene, ne smem da napadnem igrača sa loptom, sva tri gola primamo tako!!!
Pa jebem li vam sunce nenormalno glupo, jel' moguće da se gotovo celu sezonu isto dešava i kamion šansi ima svaka ekipa protiv nas.
Rekao sam na live-u, izvinjavam se Aranđelu, Antić je najgori bek koji je obukao naš dres, toliko beskoristan, bezličan igrač bez učinka nije viđen, a kod Duljaja i ovde mu je dozvoljen luksuz da izigrava nešto dugim loptama.
Jedino moram da istaknem da se ne sećam kada smo imali ovoliko šansi, a onaj osećaj kad znaš da neće biti gol iako je mrtva šansa, dugo mi se nije desilo, gotovo stanje nirvane, unutrašnji mir...
Ono šta su Duljaj I sada sa još većim uspehom Nađ napravili od odbrane ove ekipe, nije uspelo ni Petriću prošle sezone...
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
63
Reaction score
146
Локација
Zvornik
Sns uprava u Partizanu radi svoj posao,spustanje na 3 mesto ide po planu,bez trenera,placena juzna tribina cuti i selo gori a masni i fosil se češljaju,toliko
Gledajuci sveukupno, trece mesto nam je premija jer imamo zagarantovanu grupu, ako ispadnemo iz LS bice tesko doci do bilo kakve grupe. A ne vidim nacin na koji mi mozemo da se plasiramo u plej of za LS. Bruka, sramota, katastrofa.

Gledam rasproed, 2 boda vise od TSC koji ima "livadu" do kraja i nece boda izgubiti a mi gostujemo Cuki i docekujemo RKG koji ce da grize za evropu. Bice tesko zadrzati ovo drugo mesto
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.455
Reaction score
12.139
Локација
Beograd
Nemoguće je ovo gledati... Filipović igra:pop...kad Partizan igra na strani arena ne mora da filtrira ništa...jbg docekasmo i ovakve katastrofe...evo nagy kaže da nam bod ipak nešto znači.
Znači njemu. Prvi bod u njegovoj neuspeloj trenerskoj karijeri u Superligi. Sad će da se usere od alkohola i da peva kako voli Partizan (do poslednjeg evra).
Ova utakmica nam je bila biti ili ne biti o kiksom smo zakucani za treće mesto 100% Mi da pobedimo Čukarički u gostima nema teorije, a Tsc više nema gde da kiksne.
 
Top