Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Da, iz Surdulice :) Veliki covek, bolje je da ne napisem javno sta mi je rekao prilikom naseg susreta :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Јојић: Имаћемо проблем ако будемо играли килаво
http://www.zurnal.rs/2013/08/25/jojic-imacemo-problem-ako-budemo-kilavi/index.html
Сине, ви врло често играте баш килаво, зато ја и губим живце горе на трибинама, и упутим понеки тренерски савет...
'Ајде, ако неко не зна, па шта да му радиш, али ако неће да се труди, трчи, бори, уклизава, гризе, уједа, оре терен, е, па јбг!
Свашта бих му рекао у том тренутку! (понекад и кажем, ал' с мером...чини ми се...из мог угла...)
Иначе - критика за килавост се најмање односи баш на Јојића - може да му иде, или не иде, али Шојић је играч који је стално у игри, трчи тамо вамо, открива се, дели лопте, шутира, даје голове, јури противника - нешто му успе, нешто му не успе, али труди се!
Браво Зеко Шојићу!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pa realno imamo dosta sreće jer igramo obe kući, a u Švajcarsku idemo sa kakvom takvom prednošću. Početak drugog dela sezone će biti dosta zajebaniji. Idemo u Pazar, pa posle Niša dva gostovanja...Ko preživi ovu sezonu pričaće :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Danas je bitna samo pobeda! Nebitna je igra i kako ce mo doci do pobede! U ovome trenutku nas samo pobede mogu vratiti na veci i bolji nivo igre.

Nista, ama bas nista ne bi imali od toga ako odigramo fenomenalno a na kraju pokupimo samo bod!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne, zašto? Zar se tako brzo zaboravlja šta je on dao klubu?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne znam, problem je bas u tome sto ne zaboravljam brzo njegove "bravure" :).
Imao je par solidnih utakmica, ali ono na kraju sigurno nije za pohvalu! A i secam se da su bile price kako je busio tadasnjeg trenera..
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Dok je igrao bio je manje vise ok.Mada ije odlucio kasnije da se bavi drugim stvarima...sto je trazio i dobio je.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
bio je dobar kad je prvi put dosao, posle kad se vratio je dao nekoliko izuzetno bitnih golova ali kao stoper imao sam izuzetno lose misljenje o njemu i nerviralo me je kad ga neko hvali kao stuba odbrane
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.910
Локација
Žrnov
http://www.zurnal.rs/2013/08/25/dra...zda-nije-trebalo-da-dobije-licencu/index.html

Партизан је једини за првостепену комисију дао комплетну документацију и доказе да је испунио све критеријуме. УЕФА је прошлу и ову годину прогласила за године финансијског фер-плеја. Шта то значи? Да се ради у складу са законом, транспарентно. Подсетићу на случај софијског ЦСКА, коме ФС Бугарске није издао лиценцу. Онда је неко организовао навијачке хорде да иду на Савез. Да ми ове године нисмо дали лиценцу Звезди, што је по правилнику и требало да се деси, вероватно би се и овде руља подигла. Али би, уз реакцију државе, као у Бугарској, брзо могао да се заведе ред.

Opasna je tendencija da se Partizan stavlja u isti koš sa ciganima....
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
..."Још један дан, у нашем Храму"...

Меч веома битан из много разлога, враћања на победнички колосек у домаћем првенству, победа пред гостовање у Швајцарској уз барем солидну игру и добру бројност са гласном подршком са трибина би много значила Вуку и играчима, а ту је наравно и наше "учешће" у акцији коју је осмислио Ћоки комплексаш са својим компањеросима сводницима, коцкарима, отпадом из Жуте странке и наравно, где су сва срања ту су и педери - најпознатијим Српским хомосексуалцем - Џајић Драганом са Уба, а која се зове "6 минута ћутње за тугу 6 година дугу", где ћемо ми врло радо "учествовати" са хитовима "Тужно је бити Џајићева кева" (да је знала да ће родити фурунџију, јадна жена би сигурно побацила), "Узалуд труд вицепремијеру" (песма је више позната под називом "Узалуд труд, џаба вам све") и наравно, са апсолутним Мегахитом - "Јеби Толе глупе цигане".

Што се тиче играча Вољеног клуба, апсолутно има да избаце пре утакмице из својих глава било какве мисли ка земљи сатова, чоколаде и многобројних банака, најпре да се победи Раднички, па онда имају времена да се концентришу на гостовање Туну.
Жеља свих нас, је да се вечерас тријумф обезбеди што пре, али прихватљива је свака победа, 3 бода су нам у овом тренутку преко потребна и победи се у зубе неће гледати.

Било би јако лепо, да ми Београдска господа, вечерас дођемо у великом броју у Хумску 1, пошто смо ми "категорија" Партизанове публике, која најчешће "оправдано" буде спречена да присуствује спортској приредби на домаћем терену.
Нема "али"...


Ајмо Браћо, да подржимо наш тим, нашег тренера, да се грми вечерас улицом Хумском у име Партизана, а као најава неких лепших и бољих дана.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Znam da ovaj forum prati i general redovno pa poruka njemu za veceras.Hajde Generale iznenadi nas veceras izvedi postavu koja ce se igrati fudbala i prirediti nama "Bolni od Ljubavi " za PARTIZAN jedno fino vece.GAZI.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Према саставу из Журнала (поставио PAOK-Partizan):
ПАРТИЗАН: Стојковић, Аксентијевић, Обрадовић, Станковић, Волков, Ђемба Ђемба, Нинковић, Илић, Јојић, Шћеповић, Фофана.
По мени одлично (ако је тачно), у овом тренутку не може боље. Ако будемо имали добар резултат на полувремену, ма и ако не будемо, Салета вадити. Није у реду више.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sada vec nemamo pravo na kiks, za Nis sam bio siguran da cemo da kiksnemo ali sam veceras siguran da dobijamo , MORAMO ! SReCNO CRNO BELI !
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Fin sastav ako je tacan 2 napadaca 1 zadnji vezni kuci protiv livadara iz JSL ne sme biti manje napadaca i vise zadnjih veznih.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Veceras Scepovic ima da eksplodira.
Mislim da je doslo vreme da odigramo jednu dobru utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top