Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A sto ne bi Mitar igrao?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sve da zaigramo ko Bayern i gazimo redom titulu uzeti necemo. Siguran sam da se sprema prekid prvenstva u slucaju naseg pohoda na 7 uzastopnu titulu. Mislim da je zato danasnja utakmica nebitna. Velike su igre u toku.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Jebiga, bolje da igra neko ko ostaje ovde. Šćepovića ne volim ni najmanje ali bolje da on igra sad nego Mitar, da ga krene više u pičku materinu, jer sigurno ostaje. Bar da uđe u neku seriju, da da gol i probije maler, pa da imamo neke koristi od njega jer nam je nažalost suđeno da ga gledamo i ove sezone.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sve da zaigramo ko Bayern i gazimo redom titulu uzeti necemo. Siguran sam da se sprema prekid prvenstva u slucaju naseg pohoda na 7 uzastopnu titulu. Mislim da je zato danasnja utakmica nebitna. Velike su igre u toku.

Idemo opet, titula je prodata, vol.105.

Za titulu se pitaju igraci na terenu, i ovakve teze su smesne, ma koliko okruzenje u kojem igramo bilo bolesno. Koliko se sjecam, ti nisi vjerovao ni pred derbi itd itd..


Bilo bi lijepo da danas dobijemo uz dobru igru, i krenemo lagano sa dizanjem forme. Ovaj tim ima potencijal!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Titula nije prodana ali se digla i kuka i motika protiv nas. Svi klubovi koji kasne sa pocetkom utakmice ciganima nece uzeti ni bod ove sezone. Meni je sve jasno.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ti timovi se ni ranijih sezona nisu isticali uzimanjem bodova ciganima tako da ne znam sta se to menja ove godine.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
@Luka-70-

Da, igramo kući 31-og protiv Rada. Tu ne bi smeli da imamo problema nikako, a posebno što posle toga idemo u Užice i iako nisu baš u dobroj formi ovakvi kakvi smo mogli bi se namučiti. Zato su nam ove dve kući jako bitne i moramo uzeti 6 bodova.
Ono što mi je najzanimljivije, a što se odnosi na ovu utakmicu je da vidim da li će Andrija Živković biti na klupi i da li će dobiti bar koji minut.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
@Sony
Nisu smesne nego covek razmislja vrlo racionalno s obzirom na politicku situaciju u drzavi, na medijske hajke na nas i Karadzica koja je ove sezone najjaca nego ikad itd. Suskalo se o tome jos prosle sezone ali bili su izbori i vlast jos nije bila formirana. Mnogo faktora je u igri. Daj Boze da samo teren bude merilo mada trenutno mi ni tu ne stojimo bas najbolje.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Previse precenjujete moc tih ljudi kojih se plasite. Zasto ih je onda Javor urnisao u sred Ivanjice? Jedno je biti oprezan a drugo paranoican, a ja sam ubedjen da ce biti vise timova koji ih nece pustit nego onih koji hoce. Javor, Sloboda, Cukaricki, Donji Srem, pa cak i Vojvodina i Rad a cisto sumnjam da im nece i neki od ,,njihovih" timova otkinuti bodove.
 
Последња измена:

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Opusteno veceras, bez brige, pustice nam Radmilo :D

Ali sad ozbiljno, predvidjam pobedu od 2-0, kao na jesen prosle godine.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Све сем победе је неуспех, то је свима јасно. Нема потребе више ништа да кажем, али ипак морам. Дајте бре момци, знам ја да је Тун, Тун, али дајте бре да и у нашој лиги коначно кренемо да играмо. Ви носите дрес Партизана, а против кога се игра то заиста није битно, битан је дрес који носиш. Ако овако наставите чисто сумњам да ћете догодине моћи да играте европске утакмице... Храбро бре!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Stojkovic, Aksentijevic, Volkov, Stankovic, Obradovic, Markovic, Ilic, Jojic, Ninkovic, Malbasic, Fofana.

Sa zvanicnog sajta. Ne svidja mi se sto je Markovic jedini zadnji vezni, svidja mi se sto je Andrija Zivkovic na klupi.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
opet moram da pitam sto nema scepe ? nije ni na klupi cini mi se..
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
problem sa scepovicem se mora sto pre resiti,ako klub ne moze da stane u zastitu i ako on psihicki ne moze da iznese povratak na teren, prodati ga i naci mu adekvatnu zamenu, ovako niko nema koristi!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Slazem se za Scepovica agoniju rijesiti podhitno. Ovo nije dobro ni za nas ni za njega a nama bas treba napadac.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Колико год звучало чудно Шћеповић је ту најмање крив, на страну то што би ја волео да оде из других разлога ал да сам на његово место покупио би се у року од одма након оне утакмице и тражио раскид уговора.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top