Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Iskreno nama bi remi bio sasvim ok ali u slucaju da dobijemo ganfure tim bi ih totalno popisali i onda bi kod njih bile nove skupstine i samponi....
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Jedna livada, mnoštvo ljudi, malo fudbalera. 2 kluba, 3 navijačke grupe.
Logično bi bilo da rezultat svima bude u prvom planu, no kako bi rezultat trebalo da predstavlja odnos snaga,odnosno kvaliteta (koji ne postoji) tako i pada u drugi plan,barem kad sam ja u pitanju.

Od igrača očekujem da pokažu trunku ljudskosti i ostave poslednje atome svoje prilično skromne snage kombinovane sa još skromnijim znanjem. To su što su, loši,nikakvi, slabi, ali moraju da odigraju tako da nakon meča ne mogu da stoje na nogama, ali i da protivnici ne mogu da ustanu.

Od trenera i jedne i druge ekipe očekujem da puste "decu" da se igraju. Bilo kakvo nadmudrivanje samo po sebi zvuči apsurdno. Realno, teško je zamisliti situaciju u kojoj bi Rašović ili Stojanović ikoga nadmudrili, makar i kad su jedan naspram drugog. I njih veže ista muka, i da su malo pametniji ne bi im se dešavalo što im se dešava, i ne bi ih jebao svako kome to padne na pamet. Ovo je šansa za jednog od njih da "preživi" , makar još par kola,nedelja,meseci.

Od navijača ne očekujem ama baš ništa. Ako je moguće neka bar naša strana izbegne međusobne sukobe, a ako baš ne mogu neka odrede neku bezbednu lokaciju na kojoj ostali neće biti ugroženi.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Je li vi namerno zajebavate urednike ili vas toliko boli k**** za pravila pa isečak iz italijanske serije postavljate u ovu temu????

Tema Audio-video, pa tamo diskutujte o klipu!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.903
Локација
Храм фудбала
На Мажића сам већ некако и навикао, и вјерујем најприхватљивија опција и за нас и за њих.
Не вјерујем баш нешто да ће се играти са својом каријером, и навлачити за једне или друге.
Гледајући ових дана голове Клеа, Дијаре, Тејга закључио сам једну ствар, да је велика већина тих голова постигнута из једноставних и брзих акција. То нам је рецепт и за сутра, једноставно и брзо.
Е сад да ли ови наши то могу испунити видјет ћемо, углавном на циганима је притисак и домаћег терена, и бодовног заостатка.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Не могу овог говнара Мажића смислити! :puke

Па јебем му матер, хвалите ту судијску организацију и доделите овог кретена, као да је једини судија. Дебилчине!
Увек се сетим оног кад дављени Мореира добија црвени картон. :prekrsti

Што се утакмице тиче, што све више размишљам о њој, тако и коригујем ставове поводом игре.
Не знам, увек ми је њихова одбрана на памети. Нису је имали никад гору, а ми никад гори напад. Па сад ти буди паметан и постави игру, а да није јебена чекалица.

Оно што је сигурно, ово ће по квалитету бити најслабији дерби у историји. Пази јбт, судар 2 екипе које немају игру, 2 тренера која се још нису доказали као тренери(и питање је да ли ће икад).
Хорор у најави.

Бићу задовољан иксом.

Иде пренос и на РТРС-у.
Имате избор, бирати између два ретарда коментатора.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Mažić je, čini mi se, korektno sudio do sada na utakmicama sa ciganima. Neće se kockati sa ugledom. Možda je i pravio neke greške, ali u odnosu na druge smehotresne penale, poništene golove...sasvim u redu.

EDIT Kolega Čigra me je podsetio na to sranje sa Moreirom, ali opet je bolji od drugih.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Najbolji je izbor otici u rupu i zatrpati je ! ! ! Svi u rupu,gazi cigane ! ! P.s. inace realan je x ali kada smo mi bili realni ? :) 0:3 kraj ,dva gola fofane
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.903
Локација
Храм фудбала
Оно што је сигурно, ово ће по квалитету бити најслабији дерби у историји. Пази јбт, судар 2 екипе које немају игру, 2 тренера која се још нису доказали као тренери(и питање је да ли ће икад).
Хорор у најави.

Управо тако.
Никада се није догодило да баш обе екипе буду овако лоше, увјек је се за једну могло рећи ови су бољи, имају боље играче, игру, тренера, појединце сада то не важи.
А дерби ће добити екипа која буде мање гријешила и која буде имала мање лошу игру:pop
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Sto se tice sudija , nece suditi Radojicic kao pomocni , vec neo drugi...
Upuceni nije li to bolje ?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sa Mazicem smo bar sigurni da nece vuci nikom, eventualno moze da pogresi ali namerno sigurno ne.
Samo mi zao sto Partizan nema nekog beka nabijenog pa da odnese u aut ove cigansture uz socne komentare tipa ''Sta je padas picko ciganska, dizi se cigansturo mamu ti jebem'' i slicno. To nije bilo jos od Srdje Knezevica :D
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Takav je uvek potencijalna mina i crveni karton. Rnićev alter ego (i on je nekad igrao beka). Radije bi imao Rukavinu koji bi ih vozio kao majmune i pravio dar-mar po liniji.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Mažić je, čini mi se, korektno sudio do sada na utakmicama sa ciganima. Neće se kockati sa ugledom. Možda je i pravio neke greške, ali u odnosu na druge smehotresne penale, poništene golove...sasvim u redu.

EDIT Kolega Čigra me je podsetio na to sranje sa Moreirom, ali opet je bolji od drugih.

Свирао је он један смехотресан пенал цигама 2008., када је Јестропорн на 19 метара ударио голмана Божовића. На интервенцију помоћника, извукао је на слободан ударац за циге.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top