Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
popisam se ja na ta pojacanja iz vojvodine koja se pominju,da su nesto bolji od ovih igraca koji su kod nas ne bi igrali godinama u nasoj ligi. dok god se budemo pojacavali igracima starijim od 20 godina iz nase lige bicemo kurtonska ekipa.

Da, tog od 20- bi se nagledali u Partizanu, nekih 6 meseci mozda... Ne valja klinac, prodace ga, ne valja neki stariji jer da valja ne bi bio u nasoj ligi. Jebiga, mozda mu nisu Ranko i ptarsi menadzeri pa nije mogao da igra pored nasih i ciganskih vedeta u nekom od timova. Znas i sam iz kojih kuraca od liga su nam pojedinci dolazili pa su se pokazali dobrim. A imali su godina vec podosta. Nije to merilo. Pa Volkov je iz Serifa dosao pa je bio pojam od igraca kad je poceo da igra. Vulicevic je i sa 28 bolji od svih nasih desnih bekova posle Rukavine. Trajkovic i nije mator, mislim da 24 ima, pa je bolji od ovih nasih klinaca sto su kao neki igraci. Za Lekovica da ne pricam. Ima tu jos po ligi da se probere, samo nisu im menadzeri gore pomenuti govnari pa ne mogu da ih ubace kod nas da igraju. I Abubakar je bio u nasoj ligi pa ste svrsavali na mogucnost njegovog dolaska.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
@Matic
dovoljno da zakljucim da je klasican jsl bek kojeg ce u evropi jebati u oba smera. naravno da je bolji od aksentijevica i zivkovica,ali ako cemo da trazimo igraca samo da bude bolji od njih dvojice mogu i mene angazovati.
o tome kakvo su smece sto se tice karaktera igraci iz vojvodine mislim da je izlisno pricati.ionako tanku atmosferu u svlacionici ce jos vise sjebati.
@cuxon88
kakav crni volkov decko je tipican bezmozgas, jedini razlog sto za zivot zaradjuje od fudbala je sto ima tu neku brzinu. trajkovic je slina kakve nema, po fudbalskoj inteligenciji je za milju iza ostoje i stankovica. Lekovica nisam nesto ispratio,ali s obzirom da dolazi iz Rada koji nije izbacio krstenog fudbalera od Miroslava Djukica (pod "izbacio" mislim da je igrac odigrao tamo bar jednu sezonu), ne gajim neke velike nade.
sve u svemu presipanje iz supljeg u prazno,kao i sve ove godine,jedino cemu se nadam je neki kvalitetan spic iz inostranstva.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Moje neko misljenje je da iz Vojvodine jedino vredi da se dovede Vulicevic. Tu je kraj. Sve ostalo preko granice!

Mi u timu imamo 2 stranca. Djembu pokloniti nekome u Aziju ili gde vec ko hoce i dovesti 3 stranca u svakoj liniji tima. Stoper,zadnji vezni i napadac. Sve to uigrati na pripremama i titula je nasa!
Najveci problem u ovom prelaznom roku bice sto ne sme da se omasi pojacanje. Previse se gresaka napravilo i sada ne sme biti ni jedne.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Posle nekoliko godina su sada makar uspeli na vreme da naprave promenu, dakle Nikolic ce imati dovoljno vremena da vidi i pripremi ekipu, kaze na kojim pozicijama ocekuje pojacanja i posle da uigra ekipu. To je nazalost za sada jedino sto vidim pozitivno a za sve ostalo moramo biti strpljivi i cekati pocetak prvenstva.

Njegov ucinak i uspeh zavisice od nasih pojacanja koje ne/dovedemo!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Hvala Vuku nije imao skim da radi, ne moze mu se nista zameriti osim toga sto je cutljiv.
Maretu zelim sto i sebi.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Hvala Vuče !

Uradio si ono što si mogao.

Govna su dovela ono što su mogla.

Bog nam pomogao.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
meni se cini da ce prstati na relaciji trener-sd-uo. ovaj nikolic mi deluje kao prilicno samouveren tip, da ne kazem pomalo uobrazen. na osnovu onog sto sam cuo pre i ove prve lopte na konferenciji za tisak, sticem utisak da nece dati na sebe. nego, da li se samo meni ucinilo, ili je marko pomenuo nesto u fazonu:"posto igramo samo jedno takmicenje necemo gomilati igrace". daj boze da je mislio na jednu poduzu transfer listu.

srecno celavi!

hvala ti vuce:clap.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Evo i od mene zahvalnica Vuku za sve sto je uradio kao sef strucnog staba voljenog kluba,i puno srece u daljoj karijeri ! Nikolicu zelim da se zajedno radujemo sedmoj tituli u nizu !
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Zeljko S

Disclaimerovao sam patetiku.
Samo da konstatujem da od svih balkanskih dinaraca, vi iz cg&brda imate najslabiju empatiju. Mislim, ok je to, ali...
Nije covek umro, ali ni najveci njegovi kriticari ne mogu da prenebregnu cinjenicu da se sa njim postupilo kao sa krpom. Vrhunac: ostani u klubu, poziv od juce.
Najmanje sto mogu da uradim jeste da nas sve zajedno podsetim da su VR i njegov tata ipak zasluzni clanovi FK. A znam da ce se Vuk snaci.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.295
Локација
Žrnov
Ja želim Marku da osvoji sedmu uzastopnu sa OVIM igračkim kadrom koji je zatekao... pa da vidimo da li je Vuk baš toliko loš trener...

Ili je ovde povika na upravu čisto reda radi....

Kažete, nije Marko u Vojvodini imao podršku uprave... Ok, nije... prihvatam...

A Vuk je imao podršku uprave?! I uz sve to, bio je prvi.

Jeste, i za moj ukus je suviše miran i pristojan čovek... u ovom balkanskom kalu moraš da budeš drugačiji da bi te bar tvoji cenili.... o onim drugima neću...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
@Dvoglavi

Tacno je to za Branka i Vuka.
A i ovo za empatiju nije daleko od istine. Jbg, ostalo nam to iz proslosti, nije se imalo puno vremena za kuknjavu i naricanje.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Zeljko S

Drago mi je da si na pravi nacin shvatio moju opasku u vezi sa CG&Brda populacijom.
Heh, i ja imam dobar deo genetskog materijala sa jos tvrdjeg balkanskog kamenja, ali uhvati me nekad teska apatija kad pristojnu osobu prave budalom.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ja želim Marku da osvoji sedmu uzastopnu sa OVIM igračkim kadrom koji je zatekao... pa da vidimo da li je Vuk baš toliko loš trener

Ovo bi i ja najviše voleo. Tako bi najlakše mogli da ospemo paljbu jedni po drugima i vidimo ko je bio u pravu. Ukoliko mu, pak, dovedu neko pojačanje, borba će biti neravnopravna. Od prve prijateljske utakmice očekujem otvaranje fronta. Pa kad krene prepucavanje... "Jel sam vam rek'o" , "a terali ste Vuka" , "evo vidite da je Marko bolji..." Kakva smo mi komedija.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ja želim Marku da osvoji sedmu uzastopnu sa OVIM igračkim kadrom koji je zatekao... pa da vidimo da li je Vuk baš toliko loš trener...

Ili je ovde povika na upravu čisto reda radi....

Kažete, nije Marko u Vojvodini imao podršku uprave... Ok, nije... prihvatam...

A Vuk je imao podršku uprave?! I uz sve to, bio je prvi.

Jeste, i za moj ukus je suviše miran i pristojan čovek... u ovom balkanskom kalu moraš da budeš drugačiji da bi te bar tvoji cenili.... o onim drugima neću...

Ovo sad stvarno prevazilazi mere?Nismo mi Forum Vuka Rasovica i Marka Nikolica ja zelim da mu dovede Muto Mesija i Riberija da se prosetamo do titule i udjemo u osminu finala LS jer je to valjda interes Partizana a ne ko je od nas u pravu za sta?

Jeste, sto se tice "povike reda radi" evo ja sam pritajeni Djurinac, reda radi ga kritikujem inace ga volim i svi koji su hteli da Vuk ode su slicni slucajevi.Stvarno vise objasnjavati, kazu Nikolicu je Vuk ostavio 1. mesto, pa sta i njemu je Vermez ostavio 1. mesto ,sta treba da mu ljubi stope.

I slepcu je jasno da se ne ponavljam da Vuk nije nista napravio glede igre, ocekujem od Marka da to uradi, ako ne uradi kritikovacu i njega po zasluzi.

Ovde kad bi neko citao pomislio bi da je Vuk napravio mocan evropski Partizan i sad kukamo za njim.U redu decko je ok, ali mi od toga nista nemamo sto je dobar kad se iz aviona vidi da ne ide?Da ne ulazimo sad u stare price.

Ja razumem da je mrznja prema lopovima u Upravi ogromna i ja ne mogu da ih gledam, ali shvatite da smo mi obicni navijaci, ne pitamo se tu nista, nase je da pratimo teren i tu se nadamo uspesima Partizana dok ova drzava ne bude krenula nekim tokovima normalnim ako uopste i krene gde ce pohapsiti ovu bagru?
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Ovo bi i ja najviše voleo. Tako bi najlakše mogli da ospemo paljbu jedni po drugima i vidimo ko je bio u pravu. Ukoliko mu, pak, dovedu neko pojačanje, borba će biti neravnopravna. Od prve prijateljske utakmice očekujem otvaranje fronta. Pa kad krene prepucavanje... "Jel sam vam rek'o" , "a terali ste Vuka" , "evo vidite da je Marko bolji..." Kakva smo mi komedija.

Jedinstveni i neponovljivi na ovom belom svetu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.295
Локација
Žrnov
Krenuh nešto da pišem, al' se predomislih...

Gluvom pričati i slepom pokazivati nikada se nije moglo...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@Jasmina T
Ne moras ti meni "gluvom i slepom" nista pricati.Ustedi trud kucanja ja sam zaveden i opijen Djurom dok ti i pojedini vidite srz problema ne moras mi objasnjavati eto, vidis da ne vredi ne vidim sustinu da je Djura lopov, kriminalac, olos...

Nema svako kapacitet da vidi stvari malo dublje i i iz drugog ugla kao pojedinci ovde mi smo zavedeni necemo "ravnopravne uslove" i Vuku i Marku pa da vidimo cija nana crnu vunu prede, dal bi Marko bio prvi sa ovima a ne da mu Djura kupuje neogranicenim budzetom shvatam!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top