Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Svaka čast, ali prvo da vidimo centaršut, lako ćemo slaviti i piti.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Siguran sam da ce Vulicevic biti veliko pojacanje na poziciji koja je godinama bila najslabija u timu. Prizeljkivao sam da dodje i skoro sam siguran da ce opravdati ocekivanja i da cemo sada biti mnogo ozbiljniji tim. Samim njegovim dolaskom, Obrad se vraca na poziciju stopera sto nas automatski i tu pojacava.

Dobrodosao Miroslave i da konacno osvojis neki trofej!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@enemy, centarsut kome? Nema tu ko glavom da gol dadne vec odavno. Ja sam zadovoljan samo da nam promaja ne puse sa te strane sto je bio i glavni problem.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Vulićević: Došao sam u najveći klub u Srbiji

Doskorašnji kapiten i desni bek Vojvodine Miroslav Vulićević novi je fudbaler Partizana. Vulićević je potpisao ugovor sa šampionom Srbije na tri i po godine, a prema rečima sportskog direktora Alberta Nađa još od jula bio je jedina opcija za Partizan na poziciji desnog beka. Vulićević je u Vojvodini bio kapiten i nosio je dres sa brojem 22, ali su traka kao i isti broj u Partizanu rezervisani za Sašu Ilića.

- Uzeo sam dres sa brojem četiri, jer zna se kome u Partizanu pripada "22". Ne poznajem Sašu Ilića privatno, ali smo nekoliko puta pričali na terenu i van njega. Svi znaju šta on znači za ovaj klub - rekao je Vulićević prilikom predwstavljanja u Humskoj, a potom se zahvalio čelnicima Partizana kao i treneru Marku Nikoliću na ukazanoj šansi.

- Došao sam u najveći klub u Srbiji. Navijačima mogu da obećam da ću dati sto odsto kako bismo osvojili sedmu titulu u nizu. Nadam se da će oni to prepoznati. Novi desni bek Partizana imao je na stolu i ponude inostranih klubova. Izabrao je Partizan, a otkrio je i zbog čega.

- Nema razloga da krijem, bilo je interesovanja stranih klubova. Naravno, u životu je bitno da obezbedite egzistenciju, ali i da kada se jednog dana okrenete imate nešto i osvojeno tokom karijere. To je u Partizanu normalno, trofeji se osvajaju svake godine, a takođe klub igra u Evropi.
Izvor: sportal.rs
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
ovo sto je Vulicevic izjavio je klasicna prica svakog igraca koji dodje u Partizan ,ali dobro, opet je milina procitati ovako nesto.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Evo i prve fotke:

vulicevic-2.jpg
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
dobro dosao !! kakav je igrac iskreno ne znam ali se nadam da ce podici nivo igre partizana. raduje ovako brzo sastavljanje tima,taman da se lepo uigraju na pripremama.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Bek sa brojem 4....e svašta :D

Aj nek mu je sa srećom. Mislim da je odličan bek.
Dobrodošao torima! :ziveli

edit: Lepo je uklopio boje. Pohvala za stajling. :)
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Dobrodoslica Vulicevicu uz zelju da ga prati dobro zdravlje i da igra onako kako se to od njega ocekuje.Konacno desni bek !!!
P.S. Ljudi sta nam je s klubom,pa ovi dovode pojacanja :prekrsti ,sta vi mislite da li ovaj Nikolic stvarno moze da napravi nesto konkretno od Partizana !? Shock

:pfc:
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Dobrodoslica Vulicevicu! Dobili smo jednog rasnog beka koji ima jako dobar centarsut i jako dobro igra u odbrani. Covek koji ce nam znaciti i u Evropi a kamoli za nase livade.
Evo ovde mozete da vidite kako decko centrira a i kako je igrao protiv nekih nasih igraca za koje placemo trenutno!

http://www.youtube.com/watch?v=lbhJO0zjNX0
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Dakle za sada dva istinska pojacanja: zadnji vezni i desni bek. To je samo pola posla sto se igrackog kadra tice. Fale nam stoper i dva napadaca. Ofanzivne vezne imamo koliko hoces, najbolje u ligi. Mislim da bi Skuletic takodje bio dobro pojacanje, jer je realno izmislio fudbal za Kojica i Fofanu. Idemo dalje, nadajmo se najboljem.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Nikolic sam ne moze, ali sa grupom ljudi kojima nije na prvom mjestu novac svasta je moguce.
Uglavnom za sada su ispunjene dve Nikoliceve zelje vidjet cemo za dalje.

Vulicevicu dobrodosa u tim sampiona i da nam napokon doneses neophodan kvalitet i sigurnost na desnom beku.
Ajde Stojke potpisi pa da zatvorimo sve prilaze nasem golu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Samo da ne dodje Skuletic,imamo vec jednog takvog,zaista laznu devetku.Dobrodoslica Vulicevicu:partizan_fan:
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Konačno dobro pojačanje. Za Drinčića ne mogu da tvrdim jer ne znam u kakvom je stanju ali Miroslav je dobar ljuCki.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top