Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Još kad pročitam intervju onog morona nađa, nabijem sebi pritisak da ne mogu zaspati do jutra.
Pokusaj da pogledas u video formatu. Nikad nisam video nesto gore. Lakse mi je da gledam lukica, dzaju i covica istovremeno.
Ja mislim da se i novinari pokajali sto su dosli. Postavljaju pitanja a on daje sto krace odgovore i jos misli da je ispao pametan :banghead
Ako sam ga mrzeo pre toga kao koordinatora, ja ne znam sta da kazem sad.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nije problem da se limitiraju plate ali Vuk jednostavno mora javno da kaže da takva politika finansiranja automatski uskraćuje ekipu za iskusto.

Možemo sa 100k godišnje da imamo strašnu ekipu beba, ali kad zaškripi pre ili kasnije, bez iskusnih bar 3 igrača u timu, neće imati ko da nas pokrene.

O Evropi ne želim ni da komentarišem, ni sa Saletom a kamoli bez njega, nemamo mi tu šta da tražimo, ako ćemo realno.

A ako se odreknemo iskustva (Saleta, Stojketa i Ivana), pored ovako raspalih cigana, ladno će i Vojvodina da puca na prvo mesto, samo ako zadrže ovo malo tima što imaju, sa Nikolićem na klupi.

Da ne pominjem slanje naše dece u "pakao" Ivanjice ili Pazara gde bi ih neki pavijani omlatili od batina.

Ekipa bez vođe je go kurac. Mi se naših olako odričemo.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Pokusaj da pogledas u video formatu. Nikad nisam video nesto gore. Lakse mi je da gledam lukica, dzaju i covica istovremeno.
Ja mislim da se i novinari pokajali sto su dosli. Postavljaju pitanja a on daje sto krace odgovore i jos misli da je ispao pametan :banghead
Ako sam ga mrzeo pre toga kao koordinatora, ja ne znam sta da kazem sad.

Ja u zivotu mucniju stvar nisam gledao/slusao od njegovih obracanja novinarima... Na pitanje da li je bolno saznanje da nema konkretne ponude ili je to zatisje pred buru, sledi promisljen i vrlo diplomatski odgovor "sve je moguce" :banghead
Budala... Da mi je da vidim bilo koga drugog na mestu predsednika, Ivana Tomica ne mestu sportskog direktora i Djukica za trenera pa da napadamo cetvrtfinale LS... Od Alberta srece nema, naucio ga je Djura da slusa, prima platu i ne radi nista...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ja se divim vama Beograđanima što posle nekog slučajnog susreta u gradu sa ovakvim ½legendama½ kakav je Nađ ne završite u pritvoru! Ja ne bih mogao sa se iskontrolišem!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sport objavio da ce najveca plata u Partizanu biti 100 hiljada evra.
Vuk ovde mora ŠTO PRE da reaguje, da se medijski oglasi u fazonu kako bi, s obzirom na situaciju i finansijske okolnosti, i plasman u LE predstavljao pravi podvig u Evropi! On to jednostavno mora da kaže.

Da ponovim: Kunem vam se, sve više priželjkujem Ludogorec na žrebu 24.06! Verovatno bi jedino takav neki žreb naterao ove iz uprave (i to iz čistog straha!) da učine nešto, da se odvoje pare da se skrpi neki tim koji bi mogao nešto da uradi u Evropi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Moj muž je jurio Nađa po Istoku posle prve tekme kod kuće kad je SS otišao. Nađ silazi iz lože, a ovaj moj ga pljuje da je izdajnik, kako ga nije sramota, da je pička prodana, orio se Istok... sledećeg vikenda 4 majmuna su sedela oko nas :buhaha:
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Vuk ovde mora ŠTO PRE da reaguje, da se medijski oglasi u fazonu kako bi, s obzirom na situaciju i finansijske okolnosti, i plasman u LE predstavljao pravi podvig u Evropi! On to jednostavno mora da kaže.
Milsiš da će mu pederčić bane i šnajder dozvoliti da uradi ovako nešto?!

Pa da se nekom novinaru omakne pitanje: zašto je situacija u FKP nikad gora i koliki je stvarni dug kad će najveća plata u FKP biti manja nego u ciganmali?
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ja čitam ovu vrlu raspravu Tumbe izdajnika i Raše mastodonta. Mrtva trka koji je njih dvojce veće govno. Blistava budućnost nas čeka, nema šta...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.688
Ooo jbt, tulumba vs večni mladić, pa jebem ti život kako nas surovo kažnjava!

Prvo pročitam izjavu tulumbe pobegulje, lažnog moraliste, onda mu replicira rakun neuništivi, a meni pritisak skoči.
Tačno nas jebu u mozak, malo po malo... dokle će, videćemo. Uglavnom, u ovoj situaciji, možemo samo da trpimo.

Kud nemam antraks, da kovertiram svim članovima UO na kućnu adresu, tulumbi u daleku Kinu. Mamu vam jebem štetočinsku, lopovsku, smrdljivu! Ima svima vama da se poserem na grob, smradovi jedni!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Koliko vidim posle Jokana i Stanoja, bice potrosen jos jedan dobar trener i veliki Partizanovac :puke Govna pogana!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Milsiš da će mu pederčić bane i šnajder dozvoliti da uradi ovako nešto?!...
Šta ima da mu dozvole, pa neće ih sigurno pitati jebote...

Kapiram ja šta ti misliš, u fazonu da se ne zamera, ali...ima načina da se ipak kaže to što sam ja napisao...recimo počneš da pričaš o tome koliko svi naši konkurenti u kvalifikacijama ulažu, pa navedeš konkretne primere, pa kreneš da kukaš "biće mnogo teško i u LE se plasirati, a o LŠ da ni ne govorimo"...Vuk mora da skine bilo kakav pokušaj prebacivanja pritiska na sebe kad je Evropa u pitanju. Ne može on kao trener da odgovara za rezultate u Evropi ako ima par igrača koji imaju 100.000 godišnje, a ostali i manje od toga. To je smejurija u evropskom fudbalu u 2013. godini.

Sem toga, Dule Vujošević je jedan i jedini. I još se ne bavi fudbalom. A i da se bavi - ni on na Vukovom mestu ne bi uspeo u ovakvim okolnostima.
 
Последња измена:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
@Je-Ne-A,

sve je to OK što ti kažeš, isto to su uradili Krle i Stanoje (kad je ''politika'' bila da se podmladi ekipa, pa nas jebali na priprema ekipe iz Austrije. Onda se shvatilo da se ne može sa decom, pa se malo digao glas i dovedena su neka pojačanja. Genijalnos SS+ sreća+ Kleo... = LŠ).
Ali, dok se ne napravi kzš, na kojoj će se pričati o finasnijama, pomaka nema, sve je kratkotrajno.

A Vuk nije u stanju sam to da iznese (možda bi mogao, da umesto Krleta, Sale ''odigra'' tu ulogu).
Sale i Vuk vs jahači apokalipse (Uprava FKP).
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jel ove mladje generacije rastu preko 180?
Ne znam da li je od bombardovanja, ali kako koja generacija sve nizi i nizi, docicemo k'o kinezi.
Drago mi je da je i Ivkovic sa ekipom, stize nama novi Raca bombarder.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ovaj mali Bogosavac je veoma interesantan i skolovan igrac! Radonjic je paklen, ali mislim da ima potencijal da bude veci ludak od Dzigija. O Andriji Zivkovicu i Panticu, ne treba trositi reci!

Ima tu itekako potencijala
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Radonjic valjda i nije otisao, niti ce otici, nadam se.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top