Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Odlična ‘radna subota’ na Zlatiboru

trening_15_zl_0002.jpg
Sale ko deckic.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
OVO da zalimo sto ce da ide??? Ja znam da je vecina tih generacija sad takva, ali ono...Aj da ga pitamo nesto :D :D :D

http://ask.fm/Rax96
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Јеби га, неће да се пије пиво испред продавнице у крају сваког дана и да се игра фудбал... Невероватно је колико је он полетео у задњих годину дана, као да је Бекам лично!

Надао сам се да ће мало да га спусте на земљу људи из клуба, али кад је неко глуп онда не вреди.

Шут карта сине и довиђења.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Odlican potez Nadja. Mali nije prestajao sa kurcenjem i bahatim ponasanjem, a ovaj podatak da od 28.aprila nije dosao na trening iritira do maksimuma. Ne mozes deckic tako da se ponasas prema klubu koji te placa, i koji te doveo iz Nisa.

Bravo Nadj!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
klinac je teska dijabola, ali po snimcima koje sam gledao extra talenat...
ako ga vec ne mozemo iskoristiti kod nas,ja bih mu se usrao u karijeru, tipa dao nekom klincu da mu uleti s obe noge na treningu i gotova prica.
a ne da postane igrac kod cigana.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
i nadj nesto pametno da uradi.. samo jako klempavi !!!!! nalozeni klinac pomislio da je licno cr7
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Mnogo ti klinci lete, treba cvrsta ruka u tim mladjim kategorijama od najnizih selekcija, stroga kontrola kretanja i ponasanja na prvom mestu.
Naci neki model u kojem se roditelji obavezuju da pre 18. godine ne mogu da napuste klub svojevoljno,a kad napune 18 Partizan ima prvenstvo za profesionalni ugovor.
Pa kome se ne svidja nek ide u zvezdu.
Stvari treba saseci u korenu. Nije Partizan prcija u kojoj ce se nabedjena derista uciti fudbalu i onda bezati od njega.
Mogao bi malo Vujosevic da im prenese metode rada u KKP.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.098
Локација
ante portas
Uh, koliko je talenata bilo pa nikad nista od njih nije postalo .
I Bosancic je bio vrhunski talenat u ono vreme, ali je prsotina u vugla .
Pa Borko Veselinovic , pa Nenad Marinkovic ,pa onaj Jevtic itd.itd .
Budala se ne da izleciti, tj.budalu ne mozes da izlecis kad ti kao takav formiran dodje u prvi tim.
Muka mi je od ovih smrdljivaca koji ne postuju PARTIZAN . Partizan ga hrani hlebom, a on ovako vraca . Polomio bih mu nos .
Ne trebaju nam ovi samoproglaseni vrhunski talenti , buduci knezevi splavova .
Mars iz kluba marvo nezahvalna . Pu !
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
E nek oterase ovo kljuse malo, pa sad kad budes zaigrao u tvojoj zvezdi i kad sledecih sest sezona budes bio treci onda se javi.
Ili prodaj pricu kao Krneta, kako u Partizanu ne daju sansu mladim igracima a u zvezdi sve vrvi od njohove dece HA-HA.

Jos umislio da je lep, a ko iz male da je izao, mali covek, mali fudbaler, mala jaja, velika glavudza, i prazna.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Nadj je u pravu, čak je i suviše blag... ako mi ikako možemo da ga vežemo za nas, mislim taj neki stipendijski ugovor koji ima, treba ga držati do sledeće godine, ne davati mu da igra utakmice, ne pozivati ga na treninge, i potpuno ga fudbalski uništiti.

Za nauk ostalima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Sve se to da suptilno uraditi... Ne, nego će jedan Moca da ga zove da dođe na trening :banghead:

Ovako, pustiš ga, ne zoveš ga, nema veze, plaćaš mu stipendiju i usereš mu se kvalitetno u život.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top