Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Mislim da je Sale hteo stim da kaze da smo mi za neke stvari sami krivi, sto je i u pravu! Mi da se nismo zatvorili kao govna, da smo igrali fudbal, utakmica bi bila vec pre toga resena. Jeste da nas kradu kako god stignu ali i mi im uvek ostavljamo tu mogucnost umesto pre toga da resimo utakmicu! Kao i na prethodnim gde smo XX sansi imali koje nismo iskoristili i posle na guzove kod 1:0 drhtis da te ne sjebe sudija ili da ne bude slucajno neki autogol!
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
uskoro cemo citati o suspenziji marka...u toku je istraga...i sta onda jos ocekivati? nema vise nikakvog smisla igrati dalje ovu cigansku ligu...treba sve papire skupiti i drektno u uefa, ali ko to da uradi, posto mafijasi iz uprave sigurno nece...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Predlog uvazenog Partizanovca Je-ne-a, je na mjestu i takvim javnim istupom prebacujemo lopticu i pritisak na cigane i njihove protivnike. Zasto? Zato sto trenutno njihov kiks izgleda kao NAUCNA FANTASTIKA!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ko se uzda u kiks cigana taj nema pojma o sadasnjoj situaciji i zivi u nekom svom trecem svetu!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Da imam neke lude novce platio bih strance profesionalce da prate 24h sa najboljom opremom igrace Cukarickog i sudije do meca sa ciganima. Jbs mi sve ako ne bi bilo materijala da se ugasi ciganija.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ova sezona je veoma slična onoj kada je Jokanović došao za trenera. I tada su cigani zatvarali sve utakmice, premirali naše protivnike, samo što su sada ušli u sudije koji nas ladno masakriraju, što onda nisu mogli da urade.
Gospodar Vučić isto kao i po pitanju Kosmeta hoće da pokaže kako je sposobniji od prethodne vlasti, koja je godinama pokušavala isto tako da prekine našu dominaciju, samo očigledno neuspešno.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Mislim da je Sale hteo stim da kaze da smo mi za neke stvari sami krivi, sto je i u pravu! Mi da se nismo zatvorili kao govna, da smo igrali fudbal, utakmica bi bila vec pre toga resena. Jeste da nas kradu kako god stignu ali i mi im uvek ostavljamo tu mogucnost umesto pre toga da resimo utakmicu! Kao i na prethodnim gde smo XX sansi imali koje nismo iskoristili i posle na guzove kod 1:0 drhtis da te ne sjebe sudija ili da ne bude slucajno neki autogol!


Poenta svega :clap
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Niti se titula gubi, niti se dobija u novinama.

Kapiten je samo pokazao da ne želi da bude cigansko smeće, koje smo rešili da postanemo sa ovim kukumavčenjem sa saopštenjima.

Ili kolji ili ćuti.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Neki od vas ne shvataju sve "dimenzije" našeg javnog premiranja ciganskih protivnika. Mi tako pravimo strašan pritisak - pozitivan za igrače ona tri kluba koji igraju sa ciganima pre derbija, a time automatski negativan za same cigane.

Zamislite bilo koga iz ta tri kluba (Čuka / Pazar / Niš), šta bi taj imao da "izjavi za BBC" nakon našeg obelodanjivanja premiranja? Da se buni nešto? :D Da bude kao nešto ogorčen? :D Uvređen? :D Ne braćo i sestre...

Mogao bi samo da kaže "Mi bi i bez toga bili motivisani da se borimo za svoj klub, a sad ćemo i dodatno biti motivisani zbog finansijskog motiva!"

Među nama: Neka oni budu samo "dodatno" motivisani. U ono "i bez toga" ja ne verujem "ič". Znači da "dodatno" zapravo nije dodatno.
(ovde izuzimam Čuku...gazda im je ozbiljan poslovan čovek, sigurno su ponovo kao jesenas krenuli da ga pritiskaju, ali verujem da će ih odjebati kao jesenas...očekujem da Čuka čak demonstrativno u poluvremenu ne ode u svlačionicu, da ostanu na klupi, pogotovo ako budu imali pozitivan rezultat a vreme ne bude baš previše hladno :D)


Evo i ja se, kao neko ko je prvi izneo ovu ideju posle utakmice, apsolutno slazem sa ovime. I odlican ti je predlog da javno treba izneti svako premiranje i TACAN iznos. Ako nemamo para kao sto je neko rekao, neka pozajme, otvore malo svoj dzep (svi znamo da je dubok) ili neka se snadju.
Od neopisivog znacaja je da cigani odigraju makar jednu-dve PRAVE utakmice pre derbija, a da ne pricamo sta bi znacilo da izgube neki bod. Ne moze toliki pritisak moranja svaliti na Marka i igrace da pobede sve utakmice do kraja (sto opet mozda nece biti dovoljno), MORAMO pokusati da im se suprotstavimo i van terena, necemo valjda da sedimo i gledamo skrstenih ruku kako nas besramno kradu i pisemo besmislena saopstenja. Koliko su sigurni u sebe cigani dokazuju i time da na se na nase saopstenje nisu udostojili ni da odgovore, prosto receno JEBE IM SE, infiltrirali su u sve bitne pozicije u savezu i samo otaljavalju posao iz kola u kolo, i ako se neko uopste pitao da li ce ih biti sramota da nameste svih 15 utakmica u polusezoni - NECE.
Ja se iskreno nadam da u klubu postoji jos ljudi kojima je Partizan na prvom mestu i da ce do njega doci ovo nase pisanije jer ocigledno ovako ne ide i moramo se boriti sa njima njihovim oruzijem. Posto njihovim protivnicima nije u interesu da se bore za svoj klub dajte barem da im damo licni motiv da izginu 90 minuta.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pa cekajte ljudi zar mislite da nikada nismo premirali ?
Pa naravno da jesmo i naravno da mi sada to zelimo al msm da nema leba od toga. Pretnje od vlasti su vrednije od nekih para koje mi mozemo da damo ...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ne bih da glumim advokata JNA, ali izgleda da ga svi ne razumijete. Covjek govori o javnom premiranju. Tako nikakvi pritisci sa strane na UPRAVE tih klubova ne mogu nista IGRACIMA tih klubova. Ljudima kasne plate i to debelo (pricam uopsteno a ne konkretno za te klubove) i time prebacujes pritisak na njih a pogotovo stavljas pod lupu svaku od tih utakmica.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Cek ako ti kazem oces tvorza ako primis pare .. Pa odmah ces reci ma necu pare ...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.271
Reaction score
34.083
Локација
vaginamandibularia
Jebo majku! Ajde što smo ugrozili cigane, nego smo neprijatellji i jevrejima... Da li ima još neko sem srba, jevreja, cigana, države, naroda, ssudijske organzgutancije da ga je Partizan smrtno uvredio što odbija da mirno preda pehar nacionalnim manjinama i većinama?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Apropo psihologije i ekpid ubedjen sam da nam jd to sto smo imali igraca vise samo skodilo i ubedjen sam da bismo mi dobili da smo mi imali igraca manje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top