Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Mislio je verovatno na cigane sa šipke. No to je nebitno, jel stvarno Sale neće igrati protiv Jagodine? Šta je sa Kojićem jel zna neko?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Sta je sa Fofanom jel zna neko?

Cute ove pickurine i kriju nesto, sto se ne izadje konkretno sa pricom od cega je covek bolestan? Gde se leci? Kada ce se vratiti na teren? Partizan njemu plate daje a javnost treba da zna kakvo je njegovo stanje!

Mutljage! Olosu! Smradovi!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Колико знам за Фофану је било речено да је здрав, само да није "спреман" за игру и то тако стоји већ неко време. Могли су да лепо кажу да је то озбиљан и неизвестан процес, па да бар ја кренем да трчкарам около, до сада бих већ био за неку употребу.:banghead
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Mi ukoliko dobijemo naredna 3 meca ostajemo prvaci. Tu dileme nema.

Derbi moramo dobiti sa 2 razlike kako znamo i umemo. Oni ce kuci do kraja sve gurati sa 5+ golova. Mi tako nesto ne mozemo, jer protiv nas svi zivi izginuse.

Voleo bih da gresim, ali Volkov vs Lazovic na derbiju...nece dobro proci po nas...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Mi ukoliko dobijemo naredna 3 meca ostajemo prvaci. Tu dileme nema.

Ne znam kako tako nešto možemo reći, jer onda idemo u Novi Sad protiv Srema, pa Voždovac ovde, pa Spartak tamo i Čuka ovde, koji će svi za razliku od utakmica protiv cigana, ginuti protiv nas! Ima još 7 vrlo zajebanih kola. Bukvalno će svaka naredna utakmica biti protiv naloženih cigana. Znači mi moramo osvojiti 21 bod ukoliko želimo titulu. Koliko sam iznerviran ovom jebenom državom
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Иако побиједимо у дербију, нама тек онда слиједи голгота и пишање крви!

Још 7 до краја, само јако :partizan_fan:
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Mislio je verovatno na cigane sa šipke. No to je nebitno, jel stvarno Sale neće igrati protiv Jagodine? Šta je sa Kojićem jel zna neko?


Pa mogao se lepo ograditi pa napisati za ta preletacka govna da ne zele pobedu...ali ovako generalizovanje celog Juga,tacnije 7-8 hiljada Grobara koji ce biti na njemu na derbiju je u krajnju ruku nedopustivo i bezobrazno.

zbog ovakve ostrascenosti i mrznji prema svemu sto dolazi sa Juga, nama neprijatelji ni ne trebaju. Da se razumemo, boli me kurac i za jedne i za druge vodje kad vec iste te vodje i sa Juga i Zbr partijaju i sprdaju se zajedno pri dogovaranju pomirenja, dok se obicni Grobari glodju...do nekih boljih vremena..toliko od mene na ovu temu,prastajte za off.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Voleo bih da ste u pravu sto se tice te matematike, ali mi i ako dobijemo sve do kraja to nam ne garantuje da cemo biti prvaci. Ciganima odgovara da izgube derbi sa ne vise od 1 gola razlike a da dobiju ostale utakmice i u Srbiji ce se ziveti bolje. Njihova gol razlika je trenutno za +3 ispred nas, ali s obzirom da su oni usred prolecne rapsodije a protiv nas protivnici ginu i sudije nas sakate, nece biti lako preokrenuti taj bilans u nasu korist.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Uci u derbi sa imperativom od 2 gola razlike za nas je samoubistvo. Nemamo dovoljno smirenih igraca da to odrade svi su slabi sa zivcima a kamoli jos nekoga ko ce dati ta dva gola. Kiks u pazaru nas je dosao glave.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
iako dobijemo sledece dve utakmice, mi derbi moramo dobiti barem 2 razlike ako mislimo da budemo prvi, u suprotnom nista od titule jer oni ni jedan mec nece kiksnuti a samo ce pumpati gol razliku.

i pobeda od 1:0 znaci gubitak titule jer mi od njih sanse nema da imamo bolju gol razliku na kraju sezone, pa oni svaku utakmicu daju po 4-5 golova u rupi i to ovim jacim ekipama iz vrha tabele, a ne smem da pomislim sta ce biti posle derbija ukoliko dobijemo 1-0.

bice mnogo zajebano ali dok smo na -3 sve je u nasim rukama! ako tako bude i do derbija, juriti sto pre golove, nikako ne smemo da se zadovoljimo sa 1-0, kontam da bi i cigani bili zadovoljni tim rezultatom, tacnije siguran sam.
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Po ovima na SOS-u,gol razlika nema nikakvu ulogu ako se odlucuje prvak izmedju dve ekipe na kraju prvenstva.
Ako se desi da imamo isti broj bodova i ako su se medjusobni mecevi zavrsli istim rezultatom igra se majstorica izmedju te dve ekipe cije se domcinstvo odredjuje zrebom.
U svakoj drugoj situaciji se gleda opet kazem medjusobni skor te dve ekipa u medjusobnim mecevima.
 

Somi9507

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
19
Reaction score
2
Локација
Beograd
Čitam ovu temu bukvalno 24/7, što kao guest što ovako, a sad moram i da se uključim, iako sam mislio da nema potrebe jer ste sve rekli. Ali ovo je krajnje vreme.

Braćo Grobari, ne ujedinimo li se sada, nećemo više nikada ugledati svetlost pravde i trofeja, bar dok u ovoj državi ne dođe vreme da najbolji budu i najuspešniji, a talog društva na margini. Znači, nikad verovatno.

Aposlutno je sve nebitno od večeras, mislite šta god hoćete, ali za mene je svako ko pljuje trenera i igrače i nalazi dlake u jajetu u ovakvom trenutku, umesto da da dobronamernu kritiku i savet da naš Partizan preživi ovo mračno vreme i igra sve bolje, jer ne damo titulu, za mene nije pravi navijač Partizana.

Ono što smo danas videli u Ivanjici nije bilo toliko kolektivno ludilo i mrak 21.veka u zemlji Srbiji, koliko jeste postignut gol maltene u prvom ciganskom napadu na tekmi i trk janičara Lazovića ka Svesrpskom Stubu Svesrpstva po Mateji (i to nakon pređašnjeg, mnogo kraćeg trka drugog Lazovića, za koji je ovaj dobio žutu kartu, a ovaj ne), što doslovno znači: nismo Vam dali ni 1,5h nade, zatvorićemo sve, zatvorićemo i Vas, ne možete nam ništa.

Da uzmemo ovu titulu, u fudbalu i košarci makar, pa ako je ikako moguće i vaterpolu. Da povedemo po broju titula i ispravimo istorijsku nepravdu, pokazujući ko je zapravo najveći i najbolji klub, da osvojimo 13-tu titulu i damo im fore da nas još 15 godina ne mogu stići, i da se pokakimo po svim onim plaćenicima u kvazi-vatrepolo velikanu 1 i velikanu 2.

Pa onda neka im i fudbal i košarka i vaterpolo. Ko ostane živ nakon gašenja svih nadanja i maštanja o konačnom dočeku titula, naravno...

Ovo je objava RATA, na svim poljima. Titule u ovim sportovima u sezoni 2013/2014 označavaju početak borbe protiv sistema diktature, cenzure, represije i mraka. Jednog dana će se pisati knjige o tome.

Titule u ovim sportovima i ozvaničenje pobede nad DRŽAVOM i budućim najmračnijim diktatorom Evrope biće ČUDO o kom će se pričati dugo.

Zato se ujedinimo braćo Grobari i učinimo SVE da postanemo deo te istorije, a našim igračima i struci podignemo SPOMENIK i slavimo kao najhrabriju i najherojskiju generaciju u istoriji slavnog fudbalskog kluba Partizan. Oni su to zaista zaslužili!!! :respect Oni su i dalje u trci za titulu, oni su saplitani, uništavani, povređivani, tučeni, kažnjavani, ponižavani. Oni su već HEROJI, jer ovo NIJEDAN FUDBALSKI TIM na svetu ne bi izdržao.

BRAĆO GROBARI, U BOJ, U SLAVU, NE DAMO TITULU!!!!!!!!! :partizan_fan: :pfc: :šal
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
..do nekih boljih vremena..toliko od mene na ovu temu,prastajte za off.

OSTAJTE OVDJE...
santicprint.gif



Ostajte ovdje!...Sunce tuđeg neba,
Neće vas grijat kô što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ljudi, da se ne lažemo, šanse Partizana za titulu su 20% trenutno.
To šta ćete vi ovde pisati, to nikakav uticaj nema.

Treba nam njihov kiks.
A derbi sa imperativom od 2:0 za nas je potpuna utopija.
Partizan nikad nije nikoga nabio kad je morao na razliku.
Pri tom, naš tim ne briljira ni protiv mnogo slabijih ekipa.

Naša šansa je da budemo smireni i skoncentrisani, i njihova igra na remi.


Ostajte ovdje!...Sunce tuđeg neba,
Neće vas grijat kô što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije.

Ti stihovi važe za ovaj forum, za Srbiju nikako. Bežite odavde, svugde ćete biti manje govno, nego ovde :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kojih crnih 7 utakmica do kraja! Mi treba da idemo utakmicu po utakmicu i da ne mislimo ni na šta drugo.

Cigani pumpaju gol razliku, jer cene da na JNA neće pući sa više od golom razlike, a to znači da će na kraju odrediti ukupna gol razlika u ligi. O tome uopšte ne treba da vodimo brige, bar ne sada.

UTAKMICU PO UTAKMICU, jer na druge stvari ne možemo da utičemo, nego samo na našu igru. Šta cigani rade, ništa što mi stariji nismo videli ranije. Jedina razlika je što je ove godine država "otvoreno" stala uz njih.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Jasno je svakom pa i ciganima sta se ovde desava u nezapamcenom gebelsovskom "prolecu" ali oni se i raduju i navijaju za jos jacu kradju i sprdacinu od nazovi "utakmica" koje "igraju" razumite ih frustracije su to, bolest ne bira.

Sto se tice Ivanjice pregrmesmo, opet se kockamo jer Luka n'ume da podbode loptu, jer Zivkovic mali ne moze da da gol plasira nesto , jer u drugom poluvremenu a i inace na 1:0 ili 0:1 suvise nonsalantno igramo, glumimo neke zvezde, dajte bre taj drugi gol pa onda radite sta ocete, umalo da se oprostimo od titule onaj mazgov zape i Lukac srecom izvadi iz ugla.

Tesko ovo sve ide, ruse nas sa svih strana, jos se kao grogirani bokser opiremo do kada cemo ne znam, do derbija Palmini placenici i cigansko leglo Krusevac krv cemo propisati da "sacuvamo" -3 pred derbi, krv a oni ce se prosetati sa SNS Radnickim gde ce opet popraviti gol razliku(ali i ja mislim da se igra majstorica pricao je rosavi Petrovic to prosle godine cini mi se no zbog "boljeg zivota" promene se i pravila).

Sve u svemu Tantalove muke i minska polja na sve strane nek nam je dragi Bog u pomoc!
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Mislim da je tih 20% mnogo i bilo bi dobro da imamo toliko sansi. Cigani setaju ligom bez problema, nas sakate sudije i bice pravo cudo da mi ne napravimo jos neki kiks. Ako se desi da udjemo u derbu sa -3, tesko da mozemo da ih guzimo 2 razlike, nazalost. Valjda je moralo ovo jednom da se desi i ne treba ocajavati sada nego treba graditi tim koji ce moci da igra u grupi LE i da vrati titulu.
I kada ne budes prvi ti..
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kiks u pazaru nas je dosao glave.

Mislis, "kradja u Pazaru", zar ne!?
Ja ne znam da li ste vi svesni cinjenice da mi igramo sasvim "legitiman" nastavak sezone (vec sam pisao o ovome) i da su i partije i golovi i na kraju rezultati negde u granicama ocekivanog. I to sve uz dve teske kradje na nasu stetu. Da nije bilo toga, pogotovo ovo protiv ciganke iz NS, sasvim bi mi drugu pricu pricali...

Medjutim, nas "problem" je sto sa druge strane imamo intergalaktickog sampiona koji nikada u istoriji ocigledno nije osvojio manje od tri boda i dao tri gola u proseku...

Svejedno, niti smo mi nesto sjajni i kvalitet nam je drasticno utanjio u poslednjih par kola, niti treba, kao sto Gazda kaze, gledati na ciganiju... I da se zna, ja sada, ovog trenutka potpisujem tih 1:0 na JNA, nudim sta god treba da im neka "luda glava" jos pritom, nakon gola pokaze onu stvar i da se urusi jedan deo naseg starog JNA. Da li ce to biti dovoljno za titulu, to i nije toliko bitno, al' mi u toj utakmici trebamo da pobedimo, pa kakva god razlika ili rezultat bio.
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Kojih crnih 7 utakmica do kraja! Mi treba da idemo utakmicu po utakmicu i da ne mislimo ni na šta drugo.

Cigani pumpaju gol razliku, jer cene da na JNA neće pući sa više od golom razlike, a to znači da će na kraju odrediti ukupna gol razlika u ligi. O tome uopšte ne treba da vodimo brige, bar ne sada.

UTAKMICU PO UTAKMICU, jer na druge stvari ne možemo da utičemo, nego samo na našu igru. Šta cigani rade, ništa što mi stariji nismo videli ranije. Jedina razlika je što je ove godine država "otvoreno" stala uz njih.
Vidim da stalno potenciras cigansko prolece i kako mi mladji ne znamo kako to izgleda. Ja bih zaista voleo da mi neko objasni kako neko moze vise da krade od ovoga sto rade cigani :D
Izvinjavam se na uzastopnom postu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ovakvi pokušaji oružanih pljački kao danas i prošle nedelje na JNA će se dešavati sve dok navijači budu razjedinjeni

Sudija je prošle nedelje znao (isto kao i ovaj danas) da će sasvim bezbedno otići sa stadiona i zato i rade onako kao im je naređeno.

Momcima na terenu i stručnom štabu svaka čast. I zajebite te priče: "što nismo dali 3-4 komada pa nas boli uvo i ako nas pokradu"...

:respect: :respect: :respect: za ekipu koja je u dva navrata (koliko sam ja čula) skandirala VUČIĆU PEDERU NE DAMO TI TITULU dok ih oni p(l)aćenici sa juga preglasavaju....

Može da se ljuti ko god hoće, za mene, svako ko ode na jug - taj podržava Vučića i radi u korist cigana.

Nije opravdanje ni skuplja karta na istoku, ništa... ja kad nemam para - ne idem na utakmicu, ali sa prodanim dušama ne stajem zajedno.

A vi koji i dalje idete na taj jug - dobro razmislite šta radite i kome u korist.

Mene boli uvo i za zabranjene, i dozvoljene i zaboravljene, i prežaljene... da se ja nešto pitam - zabranila bih sve do jedne navijačke grupe. Ovo je toliko očigledna izdaja, da ja ne mogu verujem da ljudi to ne vide i ne shvataju.


SAMO PARTIZAN!

@MOZZART
evo delimično ću ti ja odgovoriti... bio jedan čika - Šajber, Bogu hvala odavno ga crvi jedu (ako mogu da ga svare).... i taj Čika-Šajber je Partizanu oteo titulu, koja nam jeste vraćena, ali oteto učešće u KEŠu nije ništa moglo da vrati.

Dakle, PARTIZAN je klub (mislim jedini na ovim prostorima) kome je zvanično priznato da je oštećen i pokraden!

Toliko o ciganskom poštenju :puke:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top