Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
GTR GLAVNA VEST: PARTIZAN ODBIJA DA SE PREDA

Stavi na svoju belu zastavu crne pruge. Jer BELA ZASTAVA JE SIMBOL PREDAJE, crno-bela prkosa i pobede koja do sada nije viđena.

"Ima samo jedan sistem, partizanski način ratovanja... Partizanski rat je uvek uspešan kako pokazuje istorija... Partizani su uništavali veliku (francusku) armiju po delovima... U ratovanju snaga vojske je proizvod mase pomnožene nečim drugim, nekim nepoznatim X... To X je duh vojske, njena veća ili manja želja da se bije i izlaže opasnostima... Ljudi koji imaju najveću želju da se biju uvek se stave u najpovoljnije uslove za bitku...

Denisov, koji beše jedan od partizana, nalazio se 4. oktobra sa svojim odredom u najvećoj vatri partizanske strasti..."

Božo Koprivica

OFARBAJ SVOJU BELU ZASTAVU U CRNO-BELO! ŠIKANIRANJE DRŽAVE I ŽELJA DA NAS SISTEMATSKI UNIŠTE. ŠETNJA PROTIVNIČKIH TIMOVA PROTIV NJIH, RAZNI VULINI, PEDERI PO PONAŠANJU A NE SEKSUALNOM OPREDELJENJU, KOKEZE, LEGENDE NI SUDIJSKE KRAĐE, OTETA 4 BODA U PROLEĆNOM DELU. NIŠTA NE POMAŽE. PARTIZAN ODBIJA DA SE PREDA! PARTIZAN ODBIJA DA SE PREDA. TITULA JE CRNO-BELA. I zato ofarbaj belu zastavu crnim prugama. Jer Partizan odbija da se preda.
 
Последња измена:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Necu mnogo o jucerasnjoj utakmici bodovi se pisu to je bitno meni se preko TV-a nije mnogo svidelo neznam jebiga tu ima zasluge i ove televizije sto daju fudbal od top 5 lige,pa takko dan pre Partizanove tekme imas Real-Barsu i malo ti to pokaci standarde.Elem kako i da je BORBA se natavlja idemo polako (i suvise) ali sigurno. I samo nesto oko ovog vardarovog deteta Benjamina Demira.Ne znam malog sad sam prvi put procitao o njemu ali se po imenu vidi da nije klasicni shiptar.Kako i da je ako je ko nekoli ko shiptara ko sto su igrali za Partizan za mene je OK. Sad izguglah nesto o ovom Demiru i vidim da je pre nas minulog leta bio ili trebao da bude na probi u "nasem bratskom" klubu dinamo-zagreb.I da nije klasicni shiptar musliman vec katolik al nije vazno,stariji ljubiteli fudbala mozda pamte njegovog oca erola demira
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kako stvari stoje, Pantićev matori će da moli da Partizan produži ugovor sa njegovim pulenom.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Cena rata sa sudijama: Nikoliću kazna od 400.000 i uslovna zabrana vođenja tima!

Кад бих имао било какву моћ, ову казну бих пребацио на скотину Рашу Бабића и све остале сатрапе из УО ФК Партизан, који су гласали за мртвог циганина у судијској комисији и пред чијим очима се сере и пиша по Партизану из кола у коло.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Dosta problema ce nam stvoriti izostanak Vulicevica i Lazovica u Ks.

90% napada protiv Jagodine islo je po desnom boku, koliko god Luka i Andrija bili na trenutke iritantni sinoc, ipak je postojala solidna saradnja sa Miroslavom.
Sasa Ilic i Drincic su koristili svaku priliku da prebace loptu na nasu desnu stranu.
Manji problemi u igri od 15. do 35. minuta bili su posledica nase nemogucnosti da resimo blok Jagodine kroz sredinu i preko Volkova u situacijama kada je Vuliceviceva strana bila opterecena prisustvom veceg broja nasih i njihovih igraca i kada Miroslav nije uspevao da iskombinuje sa Lukom i Zivkovicem.

Imam utisak da se cesto previse igraca dovuce na desni bok nudeci resenje.

Ako se nalazi plitko u zacetku akcije (40 m od gola), Miroslav ima fenomenalan pas za spica, ili igraca koji krece uz liniju ili unutra, ka 16 m. On to ne moze da radi na malom prostoru kada ima puno igraca, zato sto je on ipak bek, a drugo, Luka i Zivkovic nemaju klasu da to rese svojim pasom.
Dalje, ako mu se ostavi dovoljno mesta, Vulicevic ima fantastican centarsut iz mesta, verovatno u rangu najboljih evropskih bocnih igraca.

Danko Lazovic, i ovakav kakav je, predstavlja ogroman adut u nasoj igri, jer je uz Vulicevica, Drincica i Ilica jedini igrac koji moze da donese prevagu. Skuletic nema dovoljan kvalitet da sam igra u spicu i pri tome ne mislim na njegovu realizaciju, vec na nemogucnost da asistira, ucestvuje u akcijama i sl.

Ne mogu cudom da se nacudim onima koji hvale sudjenje M.Vujovica. Somina je dosla sa jednim zadatkom i ispunila ga je. Bojim se da cemo se u Ks setiti njegove naprasne zelje da potegne zuti karton u 88.minutu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Da se razumijemo, ne treba sa "pohvalama za suđenje" miješati kakvo-takvo zadovoljstvo što nam govedo nije neopravdano isključilo pola tima sa terena, a mogao je (ne zbog toga što je imao priliku, već prosto jer mu se može, pošto niko kurcem ne bi mrdnuo da reaguje zbog toga).

Ne sumnjam da će ono što je Majo propustio, Vlado Glođović, ili ko već, da nadoknadi u narednoj utakmici.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
DVOGLAVI koliko sam ja razumeo nikolica lazovic ce igrati u krusevcu.
sto se tice vulicevica juce sam se uhvatio za glavu cim sam video start jer sam znao da ce govno da mu da zuti.
sve nase ozbiljne akcije ovog proleca idu preko desnog krila, tj vulicevica.
krv mi se ledi kad pomislim na rupu koju ce aksentijevic da pravi protiv napredka.
ali pobedom u ks mi pravimo strasan pritisak na cergu.
njihovi igraci i trener su se vec usrali u gace.
oni znaju sta ih ceka na jna, sto kaze trajkovic mi znamo da oni znaju sta ih ceka:D
konacno jedna takmicarska utakmica za njih gde ce pokazati sve svoje mane.
ne zaboravite da su suboticu, jagodinu i pazar prosli laganom setnjom.
mi sa nasim presingom i probojima po boku, zatim saletovim loptama koje imaju oci ima da ih upropastimo.
nego da vas pitam ko ce da cuva skuletica i lazovica?
a da kelhar i pavicevic, strasni tandem ferdinand- vidic
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Dvoglavi,
ja ne mogu da se otmem utisku (a gledao sam i reprizu sinoć) da je Vuličević namjerno dobio žuti juče. Bezazlen napad, 88. minut na 2-0, uleće igraču s leđa sa dvije noge, na centru uz aut liniju i iznosi ga u aut. Žuti k'o kuća, ko god da je svirao juče morao je da ga pokaže, jednostavno Vuličević mu nije ostavio drugu opciju. Majo je nasjeo, ratosiljao nas desnog beka u Kruševcu i definitivno ga zabetonirao u prvih jedanaest za derbi. Ako je tako kao što mislim, a kladim se po litar krvi da jeste - odlično čišćenje kartona pred derbi (normalno, ako pobjedimo Napredak), jer ko god da svira u utorak bi pokazao žuti Vuličeviću, vjerovatno i za pogrešno izveden aut.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
DVOGLAVI koliko sam ja razumeo nikolica lazovic ce igrati u krusevcu.
sto se tice vulicevica juce sam se uhvatio za glavu cim sam video start jer sam znao da ce govno da mu da zuti.
sve nase ozbiljne akcije ovog proleca idu preko desnog krila, tj vulicevica.
krv mi se ledi kad pomislim na rupu koju ce aksentijevic da pravi protiv napredka.
ali pobedom u ks mi pravimo strasan pritisak na cergu.
njihovi igraci i trener su se vec usrali u gace.
oni znaju sta ih ceka na jna, sto kaze trajkovic mi znamo da oni znaju sta ih ceka:D
konacno jedna takmicarska utakmica za njih gde ce pokazati sve svoje mane.
ne zaboravite da su suboticu, jagodinu i pazar prosli laganom setnjom.
mi sa nasim presingom i probojima po boku, zatim saletovim loptama koje imaju oci ima da ih upropastimo.
nego da vas pitam ko ce da cuva skuletica i lazovica?
a da kelhar i pavicevic, strasni tandem ferdinand- vidic

I ne zaboraviti Drinčićeve projektile
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Naravno da je bio nameran, nije se smelo rizikovati da dobije neki nepostojeci u Krusevcu, bravo za Nikolica
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ako sam ja dobro video sa istoka, Nikolic je odlepio kada je pokazan zuti karton Vulicevicu.
No dobro, ako vi mislite da je zuti namerno dobijen, onda MN ne sumnja u pobedu u Ks.
I to je nesto...

Slabo pratim domace sportske vesti mimo onoga sto vi postavljate ovde. Kada je receno da ce Lazovic biti spreman za Ks?
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Koliko god da smo i mi pod pritiskom toliko su i oni, juče kada sam gledao prenos na chatu više njih nego nas, čekaju naš kiks.I oni su pod pritiskom kad smo im stalno za petama.Oni sada nose breme koje smo mi nosili svih prošlih sezona kada smo bili prvi a oni nama za petama. Ovo bi za njih bila premija 6 kola pre kraja a samo -3 plus u derbi kod kuće.Oni bi slavili titulu da su na našem mjestu.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Велика 3 бода, настављамо трку за пацовима!

Одлична утакмица, по лошем времену, противник незгодан, одлична контрола утакмице.

Могло је и убедљивије, ја сам презадовољан победом.


Играче и Марка нећу критиковати уопште, не само за ову утакмицу, већ до краја шампионата.

Они имају своје лимите, за то су подложни критици, али за ово што нам други раде - нема њихове кривице.

Идемо још јаче, нема предаје!

10151298_593415970756465_6561706143794429892_n.jpg
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jedno moje zapazanje pre derbija oko nasih pluseva ili minusa u vezi utakmice sa ciganima (napredak ne racunam ako to ne dobijemo sta ce nam titula).Znaci igrace nasih X-1;X-2 napram njihovih 1-1;2-2 sto smo igrali najvise u prolecu,tako da i tu vidim neku malu prednost po nas jer cigani su navikli da vec u prvom poluvremenu rese mec dok mi mizemo i da bacimo jedno poluvreme.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
DVOGLAVI ja sam sinoc procitao(ne secam se dal na ruznalu ili na mocartu) da nikoilic kaze da ce i lukac i lazovic najverovatnije biti spremni.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ја сам прилично задовољан синоћ дошао кући.

Урадили смо тачно оно што је требало, пресинг од првог минута и набијање Јагодинаца у њихов казнени простор. Изгледало је као да нису знали шта их је снашло. Штета само што неку од тих шанси нисмо реализовали па смо по ко зна који пут код куће на полувреме отишли резултатом 0-0.

У другом поново офанзива и наша легенда на правом месту у право време. Стварно се осећам привилеговано што једног таквог шампиона могу да гледам уживо. Сваки његов пас, шут на гол или уклизавање ме уверавају да је немогуће да не дођемо до титуле и ове сезоне.
После задњег дербија на нашем стадиону била је једна ситуација која ме је фасцинирала и буквално оставила без текста. Наиме, Сале губи лопту на средини терена тако што се оклизнуо, неки чергин играч му је узима, а Сале се баца онако са земље и главом покушава да улети у ноге том играчу и заустави акцију. То паре не могу да купе.

Осврнуо бих се још само на Шкулетића, који мора под хитно да поправи реализацију иначе смо најебали.

У Крушевцу ме апсолутно не интересује како ћемо да играмо, угурајте проклету лопту у гол па макар и дупетом и да се спремамо за дерби!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Baš tako. Nek umiru kruševački cigani u lepoti igre, a mi da ga metnemo onako lepo i da čekamo subotu napaljeni i puni motiva! Bez žurbe, ali agresivno i jako i rezultat mora doći. Samo se bojim duela njihovih krilnih igrača sa Volkovim, Trujić je već pokazao da je zajeban mora se dooobro voditi računa... Ne vidim sem njega neku drugu pretnju...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Све честитке на приказаној игри и победи против циган филијале, требала нам је оваква утакмица у којој смо газили свих 90 минута. Хајлајт утакмице: центаршут Вулићевића за Шкулетића код другог гола је нешто што у животу нисам видео у домаћем фудбалу.

Очекујем у следећем колу оружану пљачку од стране срб-цигањске судијске организације, јер је циганима највећа ноћна мора да дерби има резултатски значај, довољно је само прочитати коментаре по порталима где се представљају као Партизановци и пљују Марка Николића и наше играче.

Победити напрдак како год, а онда ружно изјебати цигањку, да им преседну све пријатељске утакмице које су играли ове сезоне.

У месо.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ako sam ja dobro video sa istoka, Nikolic je odlepio kada je pokazan zuti karton Vulicevicu.
No dobro, ako vi mislite da je zuti namerno dobijen, onda MN ne sumnja u pobedu u Ks.
I to je nesto...

Ako to nije bio performans onda imamo vise srece nego pameti, Vulicevic sigurno ne bi igrao derbi da igra u Krusevcu, gledajte samo kako Malbasic dobija karton ako bude igrao u Krusevcu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top