Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.250
Reaction score
2.843
http://www.mozzartsport.com/vesti/m...icu-taj-celavi-prepotenko-bolje-da-cuti/75606

Ovo je nas fudbal...bruka sramota.
Jos glasnija podrska za Nikolica i igrace, jer ovo sa cime se susrecu ove polu-sezone je barem za mene nezapamceno do sada.

Da li ce doci taj dan da trener u JSD Partizan ne mora da se igra i predsjednika. Upravo, ako na sve ovo samo budete prdili po novinama da kupite poene, a ne budete nista konkretno uradili, i veca ste govna nego sto mislimo.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Svaka cast nasim igracima po ovom klizavom terenu,moglo je jos neki da padne,ali dovoljno je 5 komada.
Sta treba uraditi na dalje,posto je titula izgubljena onim penalom za vojvodinu i sudjenjem tuce penala za pickouste cigane.
Da li ostati pri ovoj nasoj organizaciji,ili dozvoliti pickoustom da ubaci svoje poltrone?
Ono sto sam video na ciganskoj utakmici,pokazuje silu drzavnog aparata.
Sta ce biti odlucice neko,ali Partizan mora da sve pobedi do kraja.
:napred Partizan
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.485
Локација
Kej Republika
Ne stigoh zbog posla da pogledam utakmicu, ali viidm po izvestaju da smo odigrali tacno i nadahnuto.

Sanse za titulu su male, ali momcima kapa dole. Igrali su borbeno i posteno. Imali su nazalost i par kikseva (ko ih u Evropi nije imao?), ali i izgarali za sveti dres.

Odigrati do kraja maksimalno, a poslednje kolo na JNA napraviti zurku na punom stadionu. Repertoar Grupe JNA i splet pesama posvecen premijeru i drzavi.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kad malo bolje izanaliziram dosadasnji deo polusezone, zasluzeno smo bodove izgubili samo protiv Napretka. Jedan pravi kiks za polusezonu bi se desio svakoj ekipi. Naravno, protiv Pazara i Vojvodine nismo briljirali, ali su nam otete pobede. A znamo da sampiona odlucuju upravo te utakmice kad ne odigras najbolje,ali stvoris 2-3 sanse i umuvas gol.
Ono sto mi je drago je da igraci imaju "krvi" ponovo posle odlaska Stanoja.
Vuku svaka cast, veliki Grobar i gospodin, ali delovali smo nekako bezivotno u vecem delu prosle polusezone.
Takodje, konacno imamo 2 prava iskusna znalca na sredini u vidu Drincica i Kapitena. Podseca me nekako ta njihova sprega na tandem Zuka-Moreira.
Nadam se da ovo za Drincicev odlazak nije istina, jer prakticno svakog igraca sem njega i Ilica i Vulicevica bi mogli nekako da zamenimo. To bi mi bas srusilo neke snove,a mislim da bi ako zadrzimo tu neku okosnicu ekipe i uz poneko pojacanje pozadi i u spicu mogli da uradim konacno nesto u toj jebenoj evropi, ni Liga Evrope nije za baciti. Voleo bih takodje da vidim Nikolica na evrosceni. Dopada mi se ove polusezone sto ni kad smo imali 0-0 na poluvremenu (a to je gotovo uvek bio rezultat) nismo gubili glavu i odustajali od svoje igre, tu negde vidim neki njegov trenerski pecat.

Raspisah se malo, ali drago mi je da smo konacno ujedinjeni po pitanju podrske klubu i u trenucima kada ne ide sve kako treba, konacno realno sagledavamo stvari.Vraca mi se onaj filing koji sam imao na utakmici protiv Apoela, kad smo pored 0-2 iz prve tekme svi bili u pozitivi i verovali u prolaz. Mi u sezoni igramo 30 takmicarskih utakmica, neki igraju 2. Sve to dodje na naplatu u avgustu (nekima i julu).

P.S. Ideja o koncertu Grupe JNA na zadnjoj tekmi je odlicna, da se okupimo i napravimo grobarsku zurku, da ekipa vidi da ima podrsku od nas za sledecu sezonu. To bi po meni trebalo da postane tradicija.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Lepa pobeda,cista. Po onom kijametu je valjalo stvoriti tih 6-7 sansi iz kojih se iznedrila petarda. Istini za volju,nisam nesto napaljeno gledao danasnju utakmicu. Odavno mi je jasno da nemamo ni promil sansi da budemo sampioni u konstalaciji vazece tabele. Naravno,uzivao sam u golovima,srce mi je ispunjeno,ali u mislima sam bio non stop u nionu. Moje skromno misljenje je da ukoliko uefa ne kazni cigane drakonski(nema evrope ili oduzimanjem 5-6 bodova),tj.ako ta kazna bude novcana,ali uefa prigisne rosavog konja,ovaj ceMorati popustiti. Kako ce objasniti platiniju da "ne sme na zvezdu zbog vrha drzave,a I radi se o najboljem srpskom brendu." Velike nade ulazem u uefinu doslednost. Desi li se,nebeska pravda ce biti zadovoljena.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Kome do prekjuce nije bilo potpuno jasno i realno da cigani MORAJU NA SILU da dobiju SVE utakmice pre i posle derbija mislim da mu je juce otklonjena ta dilema. Tim koji se bori za opstanak namesta bulju ciganima, a njihov trener cestita titulu rivalu (rivalu samo na papiru) TRI kola pre kraja i ni rec ne govori o nepostojecem penalu kojim je njegova ekipa ostecena.
Kad je Rad dao bulju ciganima iako ih je Radnicki presisao pobedom takodje namestenom nad Cukarickim sta da ocekujete od Slobode? Pogotovo ako danas bude jos jedna namestaljka u nizu i Sloboda dobije Napredak tj. ciganski Isprdak....
OFK i Sloboda ce sigurno da im daju bulju pa makar ih to kostalo ispadanja, a Vosa ce da im pomogne SAMO I JEDINO u slucaju da se desi cudo tj. samo u slucaju da cigani ne uspeju da pobede ili OFK ili Slobodu, a ako ih pobede onda ce cigani da im poklone evropu u zadnjem kolu...
Ostaje da se mi vec sada spremamo za narednu godinu i da vracamo ovo oteto dok je jos vruce jer kad se ohladi u ciganskoj rupi bice mnogo teze posle. Isarali smo ih govnima u derbiju ostaje jos da ih UEFA popisa pa nek slave titulu onako kako su i zasluzli da je proslave.
UEFA NE DA TITULU !!!!!!!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Parafraziram:
"Grobarijo jer cemo biti prvaci"- "Grobaru 30% bicemo prvaci,100% necemo.Al ovih 30% znaju da budu zajebani nekad. BORBA pa sta bude.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Gledajuci jucerasnju utakmicu shvatio sam da cemo naredne tri utakmice sigurno dobiti, ali ne zato sto ce nam neko pokloniti, vec zato sto u ocima ovih igraca i dalje vidim vatru, zelju za pobedom, bore se i izgaraju na terenu. Ok, mozda neki od njih nisu majstori svog zanata, ali ne mogu im osporiti zelju i htenje.
Malo me je Ninkovic iznervirao svojim trckaranjem po terenu, dok u isto vreme vidim Vulicevica i Volkova kako neumorno spartaju po svojim linijama iako su sve vreme u igri.
Drago mi je zbog Kojica, kao sto bi mi bilo drago da bilo koji nas igrac postigne tri gola. Bravo Kojo!
Nije mi jasno ni konstantno prigovaranje Skuletica sudiji, cak i kada napravi faul, ali dobro da ne serem ni ja previse.
Slozio bih se sa svima koji su napisali da smo imali visok procenat realizacije, ali da igra nije bila na nivou. Jbg, kisa je padala non-stop, verovatno je moglo bolje, ali ja sam zadovoljan, pre svega rezultatom.
Bravo Crno-beli! :napred Partizan

Ja i dalje verujem da oni mogu da kiksnu u Uzicu. Sve teze daju golove, pritisak raste, a Sloboda nije bas naivna ekipa, sve i da im se sklanjaju, bice tesko postici gol. Zatim sledi poznati scenario- Lazovic, Mrdja i Kasalica ulaze u sesnaesterac i padaju a ostro sudijsko oko nema dilemu i pokazuje na belu tacku. Ako vala...
Ako cemo izgubiti titulu, ja bih najvise voleo da to bude uz penale na poslednje tri utakmice i uz dosta lazi i prevare. Nema nazad, nakrali su se kao nikada pre u njihovom omiljenom godisnjem dobu, pa da imamo sto vise materijala, iako meni i sada tefter vristi koliko je pun.

Od utakmice sa raspadnutom ekipom sa raspadnutog stadiona ne ocekujem nista, jer je Terzic provereni vojnik Zvezde, njen barjaktar, prvi oficir na mostu broda ,,Oslobodjenje'' i zacetnik ideje ,,kasnimo 5 minuta sa pocetkom utakmice'' i ,,5 minuta za spas srpskog fudbala''. Naivno bi bilo ocekivati bilo kakav otpor.

Vojvodina- znam kakva je kurva u pitanju, ali nesto razmisljam- lepu saradnju smo zimus imali, valjda ima tu nekih kontakata pa da se pritisnu da ih ne puste i da se valjano potrude, pa ako opet sudija ,,pogresi''- nema veze, samo jos jedna sumnjiva situacija za tefter.

Mi da pobedimo sve tri utakmice, a oni ako kiksnu protiv Slobode, izvrsiti neverovatni pritisak na Vojvodinu. Ako ne kiksnu protiv Slobode, ja se nadam sto vecem broju kradji i penala, pa da kompletiram tefter za sezonu 2013/2014.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Jest' da sam se vratio mokar kao da sam od Beograda do Novog Sada i nazad išao plivajući Dunavom, i da mi nosina već svira tugovanku u šmrc-molu, ali da li bi iko od nas pomislio da je to previsoka cena za tri gola viteza Koje?
Ma, kakvi...
Sav se smisao navijanja krije u trenucima u kojima osećaš da je duša momaka na terenu koordinisana sa tvojom, da njihovom igrom upravlja tvoje srce. Tako je bilo na derbiju - pa i bolje, jer derbi ne bi ispao saglasniji sa mojim ukusom ni da sam za njega pisao scenario - a slično je bilo i juče. Uopšte, takvih je trenutaka u ovoj polusezoni bilo dovoljno da naš tim proglasimo šampionskim, šta god na kraju pisalo u arhivama FSS.
Može se, stoga, pisati o svakakvim detaljima sa jučerašnje utakmice; o Kojićevom bratu blizancu kog smo izgleda krišom doveli u zimskom prelaznom roku, o presingu u osamdeset i nekom minutu, pri rezultatu 4:0, ili o dvojici veterana sa istoka koji u istom minutu sudiju na sav glas proglašavaju ciganskim polnim organom - to jest, o večnoj grobarskoj težnji ka savršenom - ali držim da je važnije da napišemo neku reč samokritike, to jest da se malo posipamo pepelom, kao pravi komunisti i franjevci.
Istok juče nije stvorio atmosferu dostojnu šampiona. To u Hramu ne sme da se ponovi, pa makar se do kraja sezone podelili u dvadeset dve, a ne dve frakcije. Partizan protiv Voždovca mora da ima gromoglasnu podršku ekipe koja se bori za titulu, a protiv Čukaričkog, pogotovo ako utakmica bude rezultatski nebitna, mora da dobije proslavu titule, sve sa svirkom Grupe JNA i utrčavanjem u teren.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Mene najviše raduje zajedništvo koje momci pokazuju. Znači vidi se dobra atmosfera, po radovanju, kad neko izlazi sa terena, po komunikaciji. Pogledajte kako je to juče izgledalo kod cigana samo što se nisu potukli 2-3 puta. Oni ako kiksnu protiv Slobode raspadaju se. Očigledno je da je sve veštački oko njih. Znaju i oni kako dobijaju, nemaju love, kazna im ide. Ko je juče gledao protiv ovih govnara sa Banjice video je koliko lopta do tog penala nije htela u gol (što njihovo neznanje, što neka kurčeva sreća). Na nama je da budemo pravi u ova 3 kola i da ne može apsolutno niko ništa da prigovori momcima! Sad se pokazuje šta nam je donela krađa protiv ciganke iz NS. Mi bi sad bili na -1 i ovi bi se usrali u gaće. E pa nek govna odigraju pošteno u poslednjem kolu i nek se ciganima vrati za smejanje i likovanje što smo izgubili bodove protiv vojvodine i ja ću biti zadovoljan makar to značilo da smo tad na istom broju bodova, ali sa svim krađama nisu uspeli da se odlepe od nas. Naravno čekamo i utorak-sredu da vidimo šta brat Mišel ima da kaže :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Слобода је покрадена против јебеног Напретка, шта се може тек очекивати ако буде фрка циганима...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Јуче цео дан тмурно време у Новом Саду, као да је само питање тренутка кад ће да почне пљусак, и онда ни мање ни више него буквално пола сата пред меч креће провала облака. Уплашило ме то мало јер нисам знао какви су услови на Карађорђу али на крају се све ипак добро завршило.

Наши одлично кренули, буквално прва стопостотна шанса је искоришћена и противник је на време отворен. После нашег првог гола следи опуштање наших играча и због тога умало да будемо кажњени пошто су Сремци имали пар одличних прилика које на сву срећу нису реализовали. Пред крај полувремена Шкулетић постиже гол и ту је било јасно да узимамо 3 бода.

У наставку помало и досадна утакмица, све до уласка Немање Којића. :) Чим је стао поред аут линије био је поздрављен овацијама од публике са запада, а све остало је историја! :D
Голове слави као Кристијано Роналдо, какав је то лудак сунце ти... :)
Да се ја питам, он би следећу уместо Данка био стартер.

Никад веће задовољство није било пратити наш ФК.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Inače ono pravilo da se u slučaju istog broja bodova gleda međusobni skor, se primenjuje i u španskoj ligi, Atletiko će biti prvak i ako se Real izjednači.
Isto će biti i u Engleskoj sa Citijem i Liverpoolom.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
U Engleskoj se prvo gleda gol razlika.

Svakom normalnom čoveku koji prati fudbal je jasno da je od vlasti stiglo naređenje ko će biti prvak ove godine u fudbalu, ali sva sreća pa im ne treba kupljena titula.
Naše je da odigramo do kraja maksimalno i da kada dođe odluka iz uefe konstatujemo kako se evropske vrednosti moraju poštovati, i koliko god da bude gorka pilula za srpski fudbal mora se progutati, naravno prvo bih dao dvopadženom Grujiću, rošavom i jarećoj bradici na suvo da zgutaju.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Mislim da je za ovu temu jer se tiče ipak direktno nas...

Ma najbolje je biti potpuni pesimista po tom pitanju i onda sreća, sreća, radost:D, ali biće teško. Ja iako se potajno baš nadam ipak realno nešto ne verujem da će ih u ovoj halabuci i otimačini titule niko drugi nego UEFA sad skenjati, mada ona jedino i ima snage za tako nešto:D No, ne ostaje nam ništa drugo nego da se nadamo a onda i opijemo za Đurđevdan duplo:D. Kakav bi to šou bio da ih počisti UEFA baš na njihovu Slavu, ijaooo:D Ono što mi daje malo više nade je da se nekako stišala halabuka oko titule, mislim da nije samo razlog to što smo ih sjebali u derbiju već i to da se plaše odluke UEFA-e. Ne smem ni da pomislim ako prođu dobro kakva će tek onda histerija da usledi. Nadajmo se najboljem:ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top