Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.303
Reaction score
18.695
Локација
Kej Republika
Kapiram da su nam krivi cigani,mediji i Glođović što FK Partizan prvo poluvreme nije šutnuo u okvir gola. Hej ! Nismo imali šut u okvir gola !!!

Ciganima kriv Tole,nama cigani.... Pa jebote gleda li ko ovaj anti-fudbal ?
Ili i je i za to neko kriv ?
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Људи не заваравајте се, није проблем ни одбрана, ни средина, ни напад, ни тренер него УПРАВА НА ЧЕЛУ СА ЂУРИЋЕМ

На крају прошле сезоне сте замјерали Пантићу са СОС-а што је испрозивао Рашовића одмах после дербија, а човјек је, у ствари, само предвидио ово што се дешава. А није да је била нека филозофија скапирати да ће ови лопови распродати то игрча што ваља, а Рашовић доживјети судбину претходника.

Сваке године иста прича...
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Veliki sam Grobar,mene za trenera.
Vuce,moralno je otici.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Tuzno da tuznije ne moze biti :( Ajde sada cigani izdajte saopstenje da je Partizan pokraden !!! Jebem sudiji sve zivo , u dva navrata cist drugi zuti cak se i igrac pomirio sa tim a on samo opominje, pa mater ti je*em smrdljivu govno jedno cigansko . I na kraju nije mogao vise da se provlaci pa u 90 min. daje crveni i sad ce biti kao sve je u redu ... Realno mi nismo ni ovaj bod zasluzili i cak i da je dao crveni na vreme mi tesko da bismo gol dali ali ne mogu da verujem koliko su se sudije ukenjale nakon ciganskog pritiska.Aksentjevic RUPETINA da veca ne moze biti, Fofana sasvim solidan, nema ko da mu da loptu inace bi on pokazao i mnogo vise. Stojke :respect jos jednom veliko hvala , spasio si nas po ko zna koji put !!!
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ako i posle ovog jos jednog katastrofalnog izdanja Partizana pod Vukovim vodjstvom pocnemo da branimo neodbranjivo onda stvarno i ne treba da uzmemo titulu. Pa ljudi bre mi nemamo nista od igre. Nama manje vise svaki napad preskace sredinu terena. Ono malo napada ako ih i ima da krenu od sredine zavrsavaju u nogama protivnika vec posle drugog pasa. Igraci se ne otkrivaju, presing jedva da postoji a to malo sto postoji je izuzetno mlitavo i jadno. Pa ne mozemo za sve kriviti jebenu upravu iako su govna. Vuk je pogubio konce u potpunosti i sam je kriv sto je to dozvolio. Ako mu neko drugi odredjuje ekipu onda neka kaze a ne da nas jebe u zdrav mozak sa izjavama kako ne zamera nista igracima koji su se borili ali eto lopta nije htela u gol. Pa bore se igraci i u drugim jelesuperligaskim timovima, i to igraci koji su duplo losiji od ovih nasih, pa opet daju golove. Nislije su mogle glat na nas dobiju da ne bi Stojketa na golu. Koliko smo mi bili losi pokazuje i cinjenica da je isti onaj Pauljevic koga smo poslali na pozajmicu u Nis skoro pa i bio dobar u svojoj ekipi. Ne postoji vise opravdanje za Vuka. Ako ne zna kog da postavi na teren jer mu rasprodaju ekipu onda nek postavi one za koje nema ponude pa nek njih uigrava. A ako pristaje da mu uprava i menadzeri odlucuju ekipu onda i treba da ga jebu u zdrav mozak. Ako smatras da te obsturiraju podnesi ostavku, kazi sta imas i idi pa cekaj bolje dana za klub. Ovako ce samo navuci gnev navijaca da ga guramo u isti kos sa Vermezovicem, Stevanovicem i Grantom.

Jos jednom, ne postoji vise ni jedan razlog da ne ocekujemo bolju igru od ovog tima. Da bar pokazuju naznake boljitka mogao bih i da imam strpljenja za bolji rezultat ali ovako strpljenje sam izgubio.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Цигански тим, циганска публика, цигански судија....Да видимо да ли ће Глођави да добије барем опомену разредног старешине.
Цигани се борили на крв и нож. Ми смо изгорели и пре него што смо се упалили.:banghead
Већ сам раније писао и поновићу опет, ни шпиц ни штопер, оно што је ургентно јесте један Др. Мо на средини. Прво то, после све остало, ако уопште буде и требало.
Џиги, Зеко, децо моја драга, шта год да сте до сада научили мало је то за овај разред.
Ако има ко да још није опростио Стојкету, не би било лоше да то уради вечерас.

Ипак, одавно нисмо имали три бода после другог кола, или што рече једна мудра глава:
Боље да се дописује, него да се преписује.

За даље...видећемо, анализираћемо...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Ми нисмо створили једну шансу за цео меч, судија је судио под притиском и зато је грешио али то није оправдање да ми не створимо ниједну шансу.
Фофана је доста добар видећемо га у наредним утакмицама мени се свидело оно што сам видео вечерас, Ђемба просек сем оних 20 минута против бугара кад је ушао остало просек да морам да бирам између њега и Лоле увек Лола.
Капитен доста добар, Лука такође добар, одбрана сем аксентијевића сви добри Стојке најбољи, остале да не коментаришем. Ако не променимо Рашовића немамо чему да се надамо. :napred Partizan
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.244
Reaction score
1.958
Локација
Подгорица
Сад је најгоре тренера промијенити. У четвртак је меч сезоне, прекеретница ако добијемо можемо извући се, у супротном пропаст.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.114
Reaction score
15.975
Локација
Храм фудбала
Маму ли вам јебем новинарску што сада не иду наслови типа "Глођовић очајан", "Глођовић у више наврата оштетио Партизан".
Е смрадине циганске једне, ајде са штампаним издањима и могла је се гузица брисати (ни за шта друго и нисте), али шта да се ради са овим интернет насловима.
А по питању Рашовића ни сам не знам, али овако више не иде, нема помака, нема игре, нема агресивности, нема ничега и нема назнака да ће бити било чега.
Нешто се морати мора, а чисто сумњам да ће то бити управа, тако да дај шта даш.
 

PackyPFC

Banned
Учлањен(а)
30.05.2009
Порука
53
Reaction score
0
Šta je to Fofana uradio? U 86. minutu kad je mogao biti čist gol, Fofana je istrčao u ofasjd kao najobičniji amater, a onaj đembin šut u 89. minutu kad je izbokiran, ne bi se ni dokotrljao do gola. Btw, to je prvi put da sam video da je on šutnuo loptu otkako igra za Partizan.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovo nije najgora ekipa Partizana po kvalitetu, ali jeste najgora po igri, svih vremena !

Za ovakvu igru nije kriva uprava. Nije!
Ako Rašović ne dobije otkaz sutra, ništa od LE.

Ja bih na njegovom mestu još na poluvremenu otišao na autobusku stanicu i kupio kartu za Beograd.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Glodjovicu oglodji mi cvetka!A da Djuro pridruzi mu se!Znaci uprava napolje!Samo jedno ne mogu da shvatim:ne umeju da dodaju loptu i ne umeju dupli pas da izvedu,sto rece kolega gore i korner!Pa da li bi iko od ovih pokusaja (sem Saleta Ilica) od igraca igrao u Partizanu pre 20-25 godina?!?Oni osnove fudbala ne razumeju i ne znaju.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.244
Reaction score
1.958
Локација
Подгорица
Једина Рашовића је проблем мотивација екипе. Он можда умије тактички да постави екипу, али он тај који мора екипу да покрене да учествује у игри, а да само ћути и шетка се.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ta prica da se ne sme menjati trener zato sto nam dolazi utakmica sezone protiv Tuna je smesna. Videste li vi kako su nas bugari dobili sa novim trenerom koga su postavili 7 dana pred njihovu utakmicu sezone protiv nas? Cemu se vi nadate posle ovakvih izdanja pod Vukovim vodjstvom? Mi protiv Tuna nema sta da trazimo sa ovakvim rasulom na terenu.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Promena trenera obicno trgne ekipu, bar u nasem slucaju u zadnjih par godina tako je bilo.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Kad bi nekim cudom svi igraci Partizana presli u Radnicki, Radnicki bi ispao iz lige. Bez i malo preterivanja ovo je najgora ekipa od kada ja pratim fudbal a gledam ga preko 30 godina. Da se ja pitam Mitrovic bi sa svojih 12000 godisnje bio najplaceniji igrac u ekipi, ovo su sve goli amateri. Mi pljujemo menadzere, ali bez zajebancije da nije njihovih mutljavina ni po neko milionce koje se dokotrlja do kluba mi ne bi videli. Mi vise nemamo ni talente niti trenere, nas fudbal je AMATERSKI SPORT.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Игра нам је и више него блага, боље рећи благи ужас... Али ћелаво говедо од судије нас је уништило. Опет кажем, не знам да ли би победили или би било исто, али ми смо друго полувреме морали да играмо са играчем више.


Што се терена конкретно тиче слаби смо, благи дуели благо све некако... Не знам решење, али мислим да би поправљањем везе нешто можда и дошло на своје место. Не знам шта да кажем, овакве ствари ме убијају у појам и мислим да ми је притисак 300 са 200, али и јбг, то је Партизан! Мислим да нам ове сезоен следи доста проспиања бодова, али мислим да ћемо најмање просути ми... Тачније надам се, онако баш!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top