Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Pa cekajte ako su i Rumuni kombinovali pa i mi smo isto. Pobedili smo treceg u prvenstvu Rumunije sto nije za potcenjivanje. Mi nemamo pravo nikoga da potcenjujemo pa ni taj Sirak kad dodje drugo kolo jer vremena su se promenila.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Au bogte sat vremena sam pred kompom kao saksija , i samo refresujem sajt Partizana ocekujuci da vidim gol , ali nikako da ga okace.



Јебо припреме. Само да се нико не повреди, а победе и порази нису битни.

Blago tebi , ne moras da se nerviras k'o ja od pocetka priprema , meni nekako svaka utakmica , nebitno da li je zvanicna ili ne , bukvalno svaka utakmica me interesuje , radujem se svakoj pobedi , pa i protiv Zlatiborskog okruga i protiv onih policajaca koje smo nabili 15-16 : 0. :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Пратим и ја наравно, али ме савршено заболе да ли ћемо да пукнемо од Локомотиве 5:0 или да добијемо пограничну полицију 10:0. Циљ припрема је да се што боље спремимо и уиграмо за утакмице које су такмичарски важне. А какви ће резултати да буду нс припремама, није ми од великог значаја. Само да нас повреде заобиђу.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Naravno , u prethodnom postu sam i napisao da je dobro sto ako vec promasujemo da promasujemo sada a ne u kvalifikacijama, ali mi nekako dodje drago kad vidim da smo npr. dobili Kaljari ili Petrolul.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
prosle godine u ovo vreme, a posle videotona i lokomotive, tacno se videlo sta nas ceka protiv kiprana.
rezultat nije bitan, ali ako te prvak madjarske i ekipa iz sredine tabele ruske premijer lige odvale i stvore po 15 sansi, to nije dobar znak...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Важна победа због самопоуздања, најбитније је да се нико не повреди. Оно што ме највише плаши је реализација, толико шанси а једва смо један гол уваљали... Надам се да ће се и то поправити !
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Tekstualni izvestaj kaze da smo ih razmnontirakli u tom I pol a i u nastavku sto svedoci ta njihova tuca ... Ali da ne trcimo pred rudu i da ne dizemo ovo u nebesa preterano ... Samo jedna opservacija Rumuni su pre nas odigrali 3 utakmice i to sa Lokomotivom Zagreb 2:2 ,zatim izgubili od Hajduk Splita sa 1:0 i igrali sa Mariborom 1:1 ... Tako da ne idemo u neku euforiju ...
 
Последња измена:

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ovo je sasvim pristojno izgledalo, oni jednu samo akciju, biće ovo ok, al opet sve zavisi od daljih mogućih odlazaka...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ovaj klub treba zatvoriti odmah onog trenutka kad Sasa Ilic prestane da igra fudbal.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
po klipu prvo poluvreme bolje od drugog..lep gol luke ,ali da je neka bitna utakmica svi znamo da ne bi iz te sanse dao gol kamoli driblao golmana :) plase mnogo losi sutevi iz daljine,niko muski da zapne
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Asistencija Ilića je nestvarna! Bravo i za Lukanera!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Losa realizacije je stara nasa boljka. Rano je za zakljucke, ali se nazire da ce bas ta realizacija biti problem. Secam se da je Djukic u dogovoru sa tadasnjim kondicionim Dejanom Ilicem na pripremama 2007.god. pokusavao da nadje nacine kako bi se radilo uporedo na realizacji i kondiciji. Jer je i on ucio da nam je to slaba tacka. Verujem da ce Rasovic, pored brze transformacije baciti akcenat i na relizaciju u nekom narednom segmentu priprema.
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Varga je uz svim klubovima radio sa napadacima na zavrsnici . Verovatno rade individualno posle treninga ali ne zaboravite da je ovo pripremni period i da su noge teske a i da nam u spicu igraju igraci kojima zavrsnica nije najbolji kvalitet . Obojica igraju ledjima i prave prostor za brze bokove , a verujem da ce uz dobre zavrsne pasove (tu smo najjaci u zemlji ) da resetaju kad dodje vreme . S. Scepovica nisam pomenuo jer mislim da ce otici . Mitar i Dzigi su suvo zlato Partizana i uz dobar rad ce biti duplo bolji nego prosle sezone .
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Sasa Markovic, Jojic, Ilic, i Ninkovic ce da pokidaju ovu sezonu na sredini terena... Nekoliko toliko lepih dodavanja i razmena lopti na sredini da sam se setio onih dana kad su igrali Djole Tomic, Ivic i Ilic.... Seca se te igre Rasovic i mislim da ce bas tu igru kratkih dodavanja na malom prostoru (u tzv trouglu) i zahtevati od igraca, sto je fenomenalna stvar... Dokle god imamo loptu, ne mozemo da primimo gol, i jos imamo kapitena koji rukom baca ove lopte tacni gde treba... Realizacija dolazi u malo kasnijem delu priprema, nista se ne brinem i cini mi se da ce ovo biti bas dobro.... Samo jos odbrana da se sredi...
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Realno sutevi nasih napadaca i ofanzivnih veznih su katastrofa, cast izuzecima, a o preciznosti da ne pricamo. Mogu da razumem nepreciznost, bar donekle, al da fudbaler sutne sa dvadeset metara a da se lopta jedva dovuce do gola to nikako ne shvatam. A uz gred mu je to posao.

Preciznost je vec neka druga prica, sa pet metara od gola lopta leti pet metara preko gola i slicne stvari. Pricamo o nekoj tehnickoj potkovanosti nasih fudbalera ali ovo su neke osnove koje svaki fudbaler mora da savlada. Ne mora on da bude snajperista al nek brate uputi loptu jako u okvir gola pa sta bude... Al mozda ja suvise trazim.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Сале први има слаб шут са дистанце и ретко покушава ван 16 метара, али због других квалитета то њему нико не замера. Уствари ми врло мало голова дајемо на тај начин, не рачунам прекиде. Једноставно је тако.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ja mislim da nasi igraci sutiraju busenje oko lopte, pa ako kojim slucajem zahvate i loptu- dobro je. Eto tako im otprilike izgledaju sutevi...Ja stvarno ne znam kako uspevaju onako traljavo da sutnu. Nije to ni do toga ko ima jak, a ko slab sut...Oni valjda ne pogode loptu. Ja drugog objasnjenja nemam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top