Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ovo je konacno zalicilo na nesto. Opet jedan korak u odnosu na partiju protiv Tuna (naravno, sada je laksi protivnik bio u pitanju)

Za promenu imali smo i po strani igru, Malbasic je bio odlican, a i Ninkovic, kao i Jojic, ali Malbasica i Jojica nije hteo gol (neka ih ide sada protiv Tuna, danas je islo ostale :D)
Odbrana korektna prilicno (iako nije bilo nekih zestokih ataka), Stojkovic skin'o penal, kriv kod gola verovatno, ali opet, bolje sada nego u cetvrtak. Fofana je tehnicki potanak, slabo da se moze sa njim ista odigravati, ali ima osecaj za prostor i trcanje, pa time i za gol, sto je pokazao kod prvog gola. Moze od koristi biti u svakom slucaju.

Sve u svemu super da se sa malo pozitivnijom atmostferom udje u revans sa svajcarcima.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.021
Reaction score
26.088
Локација
ante portas
3 бода уписана,игра иде на боље ! То је најважније.
Направљена је лепа увертира пред Тун .
Покисли смо ко животиње .Као да смо гледали фудбал негде на острву .Пљушти киша,тотални фудбал :D Али кога боли патка.Битно да наш ваљак почиње да хукће у тоновима препознатљиве песме http://www.youtube.com/watch?v=FPvlID9LdHU :šal ! То је та мелодика :šal

Честитке Живковићу на првенцу ! Надам се да ће ово убедити и оног Пантића да потпише !

Мељи ,гази,растурај !!!!!!

Следећа је туњевина !!!!
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Vise nego dobra utakmica, jeste da su oni bulja ali opet prija ovo sto smo ih nakantali. Drago mi je sto je Zivkovic dao je gol i bio je konkretan u napadu isao je prema golu i nije se krio od lopte. Da Sojic nije bio sebicn i da je Malbasic bio malo koncentrisaniji (razlog za promasaje treba traziti u pauzi od godinu dana bez fudbala) mogli smo da im natrpamo golova toliko da ne znaju sta ih je snaslo. Posle Saleta logicno je da Stojke bude kapiten stvarno nevidim kome bi mogao da da traku. Izgleda da se i juzna tribina slaze sa Saletovim izborom jer nije bilo skidanja iste.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Zivkovic me prijatno iznenadio, dati onakv gol na svojoj prvoj utakmici je znak da moze biti nesto od njega, a i Fofanu krenulo, Jojic i Malbasic ipak nisu golgeteri, tako da promasaje im treba oprostiti, ali soliranje nije pozeljno u klubu kao Partizan. Markovic jedino danas nije delovao kao dostojan crno-belog dresa. Nadam se da ce polako Djemba Djemba da preuzima njegovo mesto, a od bilo kakvih varijanti sa njima dvoje na terenu, dize mi se kosa na glavi.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Konačno imamo igru. Ona utakmica protiv Tuna je bila prekretnica i drago mi je da se konačno igrači ne kriju iza protivnika, već se odlično otvaraju i stvaraju šanse.
Kada je počela utakmica nisam bio siguran da gledam istu ekipu koja igrala ne tako davno protiv Radničkog iz Niša.
Pohvala za sve igrače, posebno Živkovića koji je postigao majstorski prvjenac.
Takođe mislim da ćemo sa Fofanom dobiti hladnokrvnog golgetera, koji nema respekta prema protivnicima, kao što je to nekada bio Dija.
Svaka čast i Ninkoviću, počinje da pokazuje talenat.
Ovako da nastavimo i cigani da namjeste svaku, titula će biti naša.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.705
Локација
Beograd
Kao prvo, ovo je pravi Parni Valjak, i za postignutih 5 golova, momcima samo mogu da dam ocenu - odličan 5!

Jojić i Ninković su vezli po terenu, Fofana na samom početku pokazao zašto je došao, Malbašić, čini mi se, potvrdio moje mišljenje da je konkretniji od Grbića, Saša Ilić pokazao da je itekako upotrebljiv, Živković da zna znanje i da može da pogodi mrežu, Mitar se sa Beogradom oprašta golom...Stojke rezervni kapiten (zaslužio je)...itd, itd...

Kao drugo, trebali smo da damo bar 7 golova, i nerviralo me je odugovlačenje sa dodavanjem kada se ,,iz aviona,, vidi da imaš slobodnog saigrača u prilici za gol!
U ,,Evropi,, neće biti 12 šansi po utakmici, ako propustiš jednu - najeb'o si...

Kao treće, koja je budala zabranila unošenje kišobrana na stadion?!
Pa i stoku čovek čuva i štiti od kiše, a odgovorni, kao i obično, smatraju da smo gori od stoke...
Ja kišobran nisam ni poneo, a kako su simpatizeri, i navijači, zauzeli sva zgodna mesta ispod krovića na Istoku, ja sam odlučio da budem nindža (a ne ono drugo) te da kisnem kolk'o god treba...
I bio sam mokar k'o iz bureta punog vode da sam izašao, ali, daleko od toga da mi je žao - to je prava fudbalska atmosfera!

Samo bih ipak želeo da mi neko napiše koja budala odlučuje šta se i kad sme uneti na stadion, nisam baš raspoložen da dođem bez kišobrana u novembru, decembru...pa bih mu napisao neko pisamce, mail, poruku, itd...

Ako oni (a ne znam tačno i precizno ko su oni?) sve to rade iz ,,bezbednosnih razloga,, - izem ti njihovu logiku, protiv Novog Pazara su nam oduzimali novine (ej bre novine!), te, ako smatraju da je kišobran nešto posebno opasno, javno izjavljujem, da ja (a i bilo ko drugi) mogu i prstom nekoga da lupim u oko, šta to znači, da će prste da nam seku na ulazu u stadion!

Ko vas tako glupe napravi, i da l' ste ikada čuli za logiku, da mi je znati?!
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Evo, novine već počele da objavljuju, a nije tačno...

Nije grupa organizovano pevala Stojkoviću nego, kako momak kaže "par budala dobacivalo" i to IZ LOŽE

A PORUKA ZA GOVNA IZ TELEGRAFA :kur:
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Protiv tuna su oduzimali novine i na severu...
voleo bih da vidim bezbedonosni elaborat ili instrukcije uefa povodom unosenja papira za sedenje.

A zabranjeni drugi put za 3 dana briljiraju.
Protiv sajdzija slobodnjak za protivnika 25 m iskosa (prvo poluvreme), peva se Daj gol.
Danas se skandira stojkovicu da nije kapiten. cigan je.
interesantni decaci...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Meni su najjace semenke ipak. Haha, ubicemo mutavog semenkom, jebem ti sunce gde ja zivim.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Sta je ovo? Barselona? :D Prvo poluvreme super. Dupli pas, brzo lopta, agresivno...

Cestitke Vuku i igracima. Imamo dobar rezultat i lepe sanse za LE, posle tri kola smo ispred glavnih konkurenata za titulu, prosecno 3 gola po mecu u JSL.
:napred Partizan
 

S M F

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
209
Reaction score
76
Локација
Stari Kosutnjak
Nisu bas sve pesmice bile u tom tonu, hit veceri je bila : samo jedno ime znam - TOMISLAV KARADZIC
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Ми сами себи скачемо у сомак. Ком идиоту је требало да запева оно Стојкету. Такође, мораш бити још већи кретен да то певање прихватиш. Зна се да је Горан Весић уредник преко 90 посто дневних листова, а ми му дајемо муницију да пуца по нама.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Најзад нешто што приличи Партизану. Рекао сам људима поред мене одмах на почетку - биће добра текма, јер се не сећам да сам икада гледао лошу утакмицу по пљуску. :D

Раднички КГ није мерило али није ни Нови Пазар па је било много мука. Охрабрује што је екипа ушла у ритам, ценим да је много тога што их је блокирало било психолошке природе, видело се како их је гол против Туна "отворио" и вратио самопоуздање.

Нинковић најбољи, гол и две асистенције, Фофана наговештава потенцијал и могао би бити јако користан, драго ми је да је дао гол.

Малбашића стварно није хтео гол, свака част на залагању и игри. Да не набрајам даље, ово је одлична увертира пред Тун.

Тамна страна утакмице, поред сивих облака и пљуска :D је онај издркани идиот судија Спасић. Почеле су игре ван терена, Партизану се не свира ни оно што је очигледно - пенал у првом полувремену, па се маше непостојећи офсајд, па гомила неразумних одлука око фаула, непоштовање предности, а врхунац је био пред крај када помоћни на истоку држи 30 секунди дигнуту заставицу а ово ђубре не прекида већ дозвољава да Раднички уђе у шансу.

Очигледно је да гебелсовска пропаганда мафијашке пудлице Небојше Човића и његових налогодаваца и помагача почиње да даје прве резултате.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.506
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
После Илића, капитен би требало да буде Обрадовић, све и да је одиграо укупно један минут за Партизан укупно.
Зато што је дингоспо, професионалац, добар фудбалер и човек и зато што представља све оно чему би млад фудбалер морао да тежи и на терену и ван њега.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Čestitam igračima i Vuku na zasluženoj i ubedljivoj pobedi koja im mnogo znači.
Bilo je tu dosta toga pozitivnog, pogotovo uzevši u obzir prethodne utakmice.
Naravno da preporod ne ide sa jednom utakmicom, ipak bilo je dosta i loših stvari, da kažem glupih koje ne priliče ozbiljnoj takmičarskoj ekipi...nadam se sa će nas protiv švajcaraca one zaobići.
Vuku poruka (neko reče da čita): "šefe, ustani malo sa klupe i pusi krik nekad, ovim momcima bi to dosta značilo" !
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Jos jedna u nizu gluposti i dalje gubljenje poena kod "neutralnih"!


Sto se tice utakmice, Dzigi sabija, Malbasic dobar, S.Markovic poceo da uklizava kao protiv zvezde :), Fofana ok... Mitru sve najbolje.

A nije glupost to sto je placeno vodjama sa juga da ne pevaju protiv njega kada je dosao kod nas? Kako gledas na one njegove izjave koje je davao dok je igrao za cigane?
Golmanske kvalitete stavljam na stranu.

Napokon dobra igra i to zahvaljuci dobroj igri veznog reda. U odbrani tanki.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Vidim niko ne spominje, ali po meni penal bi trebo da se svira i kad je golman srušio Fofanu koji je do lopte stigao pre njega a ovaj ga zakačio po nogama i omeo u nastavku akcije. ( ono kraj leve golmanove stative)
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Glupost je da se iko usudi da zazvizdi ili pogrdno skandira bilo kojem igracu Partizana, a u slucaju Stojkovica, koji je poprilicno dao tom klubu, ta glupost se kvadrira...
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Milos90

Strasan rezon,predlazem kamen sledeci put:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top