Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.924
Jeдино је погрешио што је рекао ако, с обзиром да титулу сигурно нећемо освојити.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Auuu ode nam Joca daleko tamo gdje nema interneta i civilizacije...zar jos postoji takvo mjesto. Sve najbolje.:ziveli

Sto se titule tice nakon Samroka smo isto bili u mentalnom bedaku svake vrste ali uzesmo titulu. Medjutim sada imamo bas los tim ali dajem titulu za odlazak marve.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Da ne budem pogrešno shvaćen, sramota me kad neko piše nešto šta će biti u budućnosti, a nema ni malo obzira prema našoj prošlosti.Pa UF.
Baš me sramota.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
A ode Joca, a verovao sam da će biti prvi koji će prebaciti 20 000 poruka :-D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Sam je kriv što pada na glupe provokacije, pa ne može mene niko da otera ako ja to ne želim, a što se tiče pravde, nema pravde u ovom svetu nikako :-/
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Hoćete li poene ili da se vratite na temu?
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Koju mi bandu lopovsku imamo u upravi pa to nema nigde.Do sad su se bar trudili da nam zamazu oci nekim pojacanjima,da se bar nadamo,a sada ni toga nema...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Verovatno će dovesti onog Pazarca pošto je free. Ili tako nekog bez ugovora.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Teorija o kuhanoj žabi (pisao o tome Dvoglavi). Ja bih, recimo, danas (subota) poljubio u dupe SDa za Vasilića, Mrvu i Georgijevića. U maju sam priželjkivao Delibašića, Kačara i Rajkovića.
Tito dragi...

Па после кажу ђура - приглупи таксиста (извињење правим таксистима), а он би могао докторат да узме на тој жаби.

Posto sutra putujem i nece me biti do tamo novembra, decembra, zelim u svojoj poslednjoj poruci da kazem ovo.
Ako Partizan ne uzme titulu ove sezone, a prva bude zvezda, Partizan nece videti titulu sledecih 10 mozda i vise godina.
Cigani ce skockati takav tim sledece sezone ako osvoje titulu da mi necemo moci da im prismrdimo, a za ovih 6 godina Partizan da je hteo mogao je da bude najjaci tim na balkanu i primer svima.

.

Јоца изрече пророчанство и оде у мрак. А ми остадосмо да стрепимо до 12.:00, не знам ни ја више ког дана, како би некако избегли неизбежно.
Истина, будућност нам изгледа врло мрачно, али ко зна шта све носи дан, а још мање шта носи ноћ, нарочито у "Србији земљи да преврне"...
Сада смо на низбрдици, а сутра може бити све другачије. Ето само Попај да потпише или неко друго егзотично биће, па ћемо кренути да правимо планове...Али шалу на страну, лепо каже наш народ: ни у добру се не понеси, ни у злу се не понизи...много је десет година, штошта ту може да се новог деси, а ако нам се поклопе карте у неком тренутку биће свашта....
Испеглала се и ова вишедеценијска неправда, па ће нам се вратити и ово што сад трпимо.
И велики Његош је рекао: "ко би гори,сад је доли, а ко гори, доли оста..", па тако ћемо се и ми вратити на своје, важно је само да сад прегрмимо ово зло са што мање рана и жртава и да извучемо из свега макар неко добро, а када у неком тренутку опет крене да се РАДИ у Партизану, поновиће се ова серија, која је не заборавите и почела оног тренутка када је кренуло да се озбиљно и предано ради.
За разлику од нас код цигана то никада неће бити, јер не иде да национални симбол ради, а како је рад иначе од мајмуна начинио човека, тако ми и имамо некакве шансе, а цигани су осуђени да по службеној дужности заувек буду мајмуни.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
"Para ima, pare nisu problem..."
A mi sa jednim ipo spicem i jednim stoperom.
Koliko je Djuric jedno ogavno bice. I koliko je uspeo sa svojim saradnicima da sroza klub.
Ej, VECINA je za to da se ne dovode pojacanja, a mi em gol ne mozemo da damo, em nazad busni ko sito. Ovo nema nigde.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Koja smo mi tuga od kluba, kad nam ova dva ispodprosječna igrača ostaju samo želje :puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top