Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.105
Локација
ante portas
Celo leto imas da dovedes bilo kojeg iole normalnog igraca i ti dodjes u situaciju da ti sve staje u nekoliko sati ! Ili ono sto se zove cajtnot .
U koliko para da nikoga nece dovesti ?
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Koja tuga ljudi moji. Dokle je došao naš FK. Pa mi ćemo ladno da sezonu guramo sa DVA špica! Od te dvojice jedan je Kojić, a drugi je neka crna mačka u džaku... Imamo JEDNOG desnog beka. Koji ništa ne zna, a još ni zamenu nema. Mi ako preguramo bar ovu polusezonu sa nekim egal učinkom sa ciganima na zimu treba da se šutamo u dupe...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Naravno da neće nikoga dovesti.. Što najgore ovo nije tema radio mileva tako da ne vidim čemu kukanje.. Pokušati pregaziti sve protivnike sa ovim jadnim timom pa šta bude. Djuro crkni! Pičkousti gebelsu duvaj ga!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
A to što Ranko kaže da se dogovorio sa Partizanom za Đurđevića, ali mu Mijatović kvari posao.:D
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Pa sta ako imamo jednog desnog beka, zar nisi cuo za polivalentne igrace?!:D
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Kraj prelaznog roka je kao i u celoj evropi u ponedeljak uvece u 23.59.59
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Jos malo do ponoci i isteka 00..00 za dovodjenje igraca....

a nama fali MNOGO ....

Ne svidja mi se sto Vuk najavljuje SAMO dva" pojacanja" ( I to ako mu ispune).......
Ovoj ekipi fali mnogo vise igraca da bi je pojacali...

ako dovedu u spic samo DJurdjevica a za desnog beka (Vasilica ili nekog slicnog ) , mi smo ga najebali ou polusezonu....onda moliti boga da razlika n atabeli ne bude preivsoka , da ako bog da nova uprava i novi sportski direktor mogu da odrade jedan dobar prelazni rok..... a ne da se dovode nespremni igraci i igraci sumnjivog kvaliteta , i Rankovi igraci....

Vreme polako curi , blizi se 00.00 ...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Kimi uopste ne igra lose fudbal ako niste znali :)
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
I Kimi bi bolje odigrao od Šćepovića .

Zamislite tu scenu ,Kimi u napadu ,a svi mu se sklanjanju :buhaha

Na kraju ga Falji proda u Fiorentinu.

pa Kimi je i igrao fudbal,uospte nije bio los,cak sta vise cini mi se da bi lagano igrao "prvog napadaca" kod nas :buhaha

mozda odatle i zna Scepu,sigurno su se negde zajedno borili za mesto napadaca pa otud i to drugarstvo :D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Pa dobro,kapitensku traku već ima,samo da ga potpišemo:D.Evo Ranko okrivio Mijata za nedolazak Đur
đevića.Ako ga ovo Đura nije savetovao da kaže,ja sam budala!
Đura krenuo u eliminaciju konkurencije.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
A i traku je već uzeo :D

Edit:
Brzi zoran.pfc od mene.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Kimi je bio prvi strelac skoro svih turnira u futsalu u organizaciji grobara. Mada je tad bio mladji i mrsaviji, ali sad sa ovom Neca Tomic gradjom je sigurno izgubio na brzini i probojnosti:D
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.002
Reaction score
2.068
Локација
BGD
Pa kad bi smršao jedno 5-10 kg gotovo da sam siguran da ne bi bio ništa lošiji od 90% napadača u ligi, realno. Ko sve danas igra fudbal u ovoj državi... Samo da imaš neku vezu, a znanje nije toliko bitno. :puke
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Mijatovic nema veze sa ovim, ali je istina da Djurdjevic (stariji) hoce da eliminise Stojica i to jos od momenta kada je malom propao transfer u Anderleht zato sto je Stojic insistirao na 30 posto sledeceg transfera, a ovi nisu hteli ni da cuju.

pa Kimi je i igrao fudbal,uospte nije bio los,cak sta vise cini mi se da bi lagano igrao "prvog napadaca" kod nas :buhaha

mozda odatle i zna Scepu,sigurno su se negde zajedno borili za mesto napadaca pa otud i to drugarstvo :D

Scepa je isao na jug pa se odatle znaju :), a Kimi je stvarno bio doktor fudbala (malog) dok je jos mogao da potrci, a tek Rade (cale njegov), on je legenda beogradskog fudbala, jedan od najboljih igraca rodjenjih u nasem glavnom gradu. Samo sto je k`o i sin glavom bio negde drugde. Mada je igrao sa Radnickim iz Nisa polufinale kupa uefa u svoje vreme.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...vljevic-dorcolska-ajkula-koja-je-gutala-loptu
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ja se našalio , a ono ispade Kimi pojačanje koje svi čekamo.

Nego, jel vidite vi ovaj prelazni rok ?
Ja milsim da bi ga Lukić zvani "svinjska glava " sigurno bolje odradio.
Šta još treba da se desi da svi konačno vide (ovde mislim na Jug ) ,da se sve radi da se naš klub načisto upropasti.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Suludo je i ocekivati nesto danas i sutra do utakmice, ako kojim cudom dovedemo nekoga to ce biti saopsteno sutra posle Rada, aj bar djurdjevica i stopera
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Da ako neko dođe do Nove godine, mada Vuku i Mesija da dovedeš ovaj ne bi napravio razliku.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nista mi nije jasno, pa zar nije danas u 12h zadnji dan za transfere?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја мислим да је о томе било приче овде и да је тај рок до другог септембра. Мада чисто сумњам да ови из управе и размишљају у том правцу, испали смо, треба да се отерају сви кој инам сметају пошто се сада има и разлог, ко да тражи појачања и остале глупости?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top