Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Rasovicevo misljenje o zimskom prelaznom roku je bitno isto koliko i nase .
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.239
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Uefa nas je kaznila zbog nereda u Tunu. Kazna iznosi 40 000 eura + 3 utakmice suspenzije Aksentijevicu zbog onog namjernog faula i zaradjenog crvenog kartona.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Он ионако та европска такмичења сем на тв-у неће ни да види више...
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
jos kad bi hteli da kazne Kojica,Stankovica i Markovica mozda bi i prolece 2015 docekali u jevropi....jebote

djuro placaj i cuti,jebo ti koordinator mater
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Поруке о такозваној судској одлуци пребачене на тему "Управа и маркетинг", па молим да тамо наставите са дискусијом

Хвала
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.239
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Meni se cini da ovaj decko ima potencijala, samo ga treba jos malo sacekati:

Malbašić smršao pet kilograma: Dijeta iz inata

pre 38 minuta | mozzartsport

’’Nadam se da ću opravdati novu šansu, čim je dobijem’’, poručuje krilni vezista koji je za dve sedmice doveo kilažu u red i ponovo će konkurisati za sastav crno-belih
1380702702577.jpg


Veličina slova A A A


Čvrsta ruka sve rešava! Tako je govorio Danilo Bata Stojković u filmu ’’Varljivo leto 1968’’, a ista rečenica čuje se i iz Humske 1 prve sedmice oktobra, povodom daljeg statusa Filipa Malbašića u Partizanu.
Krilni vezista pozajmljen iz Hofenhajma dobio je zadatak da za 14 dana smrša između četiri i pet kilograma, kako bi se vratio u konkurenciju za takmičarski sastav i prema svim pokazateljima tu misiju uspešno privodi kraju, što se može označiti pravim malim podvigom. To znači da bi i Vuk Rašović uskoro mogao na raspolaganju da ima svežijeg i vihornijeg igrača od onog koji početkom sezone nije uspeo da se nametne. Možda baš zbog viška kilograma koji su ga odvojili od takmičarske ekipe.
"Zamerali su mi na kilaži i neprofesionalizmu, ali sam u poslednje dve sedmice smršao koliko se od mene zahtevalo. Idealna težina mi je 80 kilograma, koliko sam imao dok sam bio u Radu i Nemačkoj, da bih se na letnjoj pauzi ugojio 4-5 kilograma, primenjivao dijete i nikako nisam uspevao da ih ’skinem’. Sad sam se na nameračio i uspeo da kilažu dovedem u red. Probudio se u meni i neki inat, jer nismo opravdali očekivanja na početku sezone, zbog čega sam želeo da pokažem kako može drugačije", smirenim glasom priča Malbašić, koji je ozbiljno shvatio upozorenje čelnika i trenera crno-belih, koji su i insistirali na njegovom dolasku.
Početkom sezone zamišljen kao zamena Lazaru Markoviću, mladi reprezentativac označen je kao fudbaler koji bi brzinom po boku trebalo da pravi višak i sprema šanse Partizanovim napadačima. U praksi je bilo drugačije od planiranog, Grobari još nisu imali prilike da se uvere u najjače Filipovo oružje.
"Mislio sam da će period prilagođavanja na Partizan teći lakše i brže, međutim nije bilo tako. Žao mi je i što nisam iskoristio prilike na pojedinim utakmicama, naročito u revanšu sa Tunom, jer je bila najizglednija i najbitnija. Posle toga, nekoliko mečeva nije me ni bilo u timu, naravno da nije lako gledati kolege sa tribina, ali se nadam i očekujem da ću novu šansu, čim je dobijem, da opravdam".
Osim klupskih, Malbašić ima i reprezentativni motiv da se što pre vrati na teren.
"Bio sam član selekcije do 19 godina i mlade reprezentacije Srbije, ostala mi je još jedna kazna od tri utakmice zabrane igranja za Orliće, međutim, ako budem standardan u klubu onda će i poziv pod zastavu biti izvesniji. To je još jedan dobar razlog što želim da se vratim u najbolji tim Partizana".
Dok ih je posmatrao sa strane, crno-beli su zabeležili tri prvenstvene i jednu pobedu u Kupu, da bi u poslednjem kolu ostavili bodove u Novom Sadu.
"Sveukupno gledano, težak period je iza nas. Nije išlo glatko, niti prema očekivanjima, jer smo ostali i bez Lige šampiona i bez Lige Evrope, ali smo posle eliminacije od Tuna pokazali da, ipak, imamo ozbiljnu ekipu. Izašli smo jači iz svih problema, počeli da pobeđujemo u serijama i verujem da imamo kvalitet za odbranu titule", zaključio je Filip Malbašić.

Mozzart
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
E баш ти хвала што си се намерачио да личиш на фудбалера:puke
Стварно ће нам то значити кад те видимо тако финог и витког.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Znači to je jedno od očekivanih pojačanja u decembru. :)
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Može ovaj da se steše ko adriana lima, i dalje ne može da pogodi gol ni iz peterca.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.584
Локација
Beograd
Eto, dobi čovek nadimak, odsad ga zovemo Lima (ili Adriana)! :buhaha
A možda ipak i neki gol da u budućnosti (ne zbog nadimka, nego, onako, da mu se omakne)...

Sa malo manje zezanja -
Meni je stvarno izgledao upotrebljivije od Grbića na utakmicama koje sam gledao, ali, realno je obojici rezultat bio isti - skoro nikakav!
I, na kraju krajeva, koliko taj čovek uopšte ima godina?
On priča o nekim mlađim selekcijama, a ja, gledajući ga tako gabaritnog na terenu, bio sam ubeđen da je on neki iskusan fudbaler!
Mis'im, ono, ovo, tribine nemačke lige, šansa za šansom, masivan - ja rek'o šteta samo što mu je neko gol začarao, sve drugo, tu je...

Kad ono, on ovakav, živ bio, veliki poras'o - doveden da zameni brzonogog i lakonogog Markeca od 50 kila?!

Pa bar da su ga ovi što su ga dovodili stavili na vagu, pa da porazmisle malo kol'ko im težinski liči na Markeca, ako ništa drugo...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Djemba je izgledao bolje u pola čuke fudbala protiv ludogoreca direktno iz aviona nego posle mesec ipo dana treninga sa nama:buhaha
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa Đura kreten mu nije omogućio da pred svaku utakmicu dolazi avionom!
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Čitaj forum.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Zna li ko kako stvari stoje sa Panticem? Da makar njega potpisu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top