Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Odigran je sramni derbi, sa sramnim ishodom, sramna igra. U nekoj konzervativnijoj državi (muslimanskoj), bili bi kamenovani svi od uprave do "stručnog" štaba.

VR ima mnogo tanku ekipu, ali je izveo sastav sa Gulanom i Markovićem kao da je namerno hteo da izgubi. Ta dvojica su fudbaleri preko veze, to su i dokazali 100 puta. Dobro, Gulan nije 100 puta, jer je odigrao 12 utakmica u karijeri...

Svi koji su napali cigane, pobedili su, ili su im barem stavili 2 komada. Cigani su dali dva puta 5 komada u očigledno nameštenim utakmicama. Vuk Rašović, osim što je potpuni amater u poslu kojim se bavi, potpuni antitalenat za trenera, nema ni muda jednog vrabca, već jednog patuljastog zeca što se prodaje po pet shopovima. A kriv je, osim što je prihvatio da radi za đurića, kriv je i zato jer nije ni toliko čovek da ode sam, nego čeka otkaz i isplatu celog ugovora.


I da, sad sledi ko zna koliko utakmica bez publike, još sumornija atmosfera idealna za gubljenje bodova.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Hteo sam(nadao se) da ce moj jubilarni 100-ti post da bude povodom pobede u rupi ali avaj jebi ga nije mi se dalo_Oko same utakmice:Nasa igra erotika i to meka cigani ko Horizont-Turnovo u Makedonskoj ligi uzas ja slabije,bez iole nikakve ideje dugo nisam gledao ovakve krseve.Posle samo 25 minuta sam odustao od mucenja samog sebe da gledam ovu bezmudost.Najslabiji derbi.Sram neka vas bude svi od reda pocevsi od jaganca pa do svih ostalih upropastili ste mi "mali jubilej.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Posle svega mi samo nisu ovde ovi clanovi jasni koji jos uvek tvrde da je Kojic bio uzasan, tj. pre svega se u dosta upisa prvo i nekada samo on kritikovao.

Takve izjave mogu samo doci od nekoga ko apsolutno nema blage veze o fudbalu!

On nije bukvalno ni jednu loptu dobio od koje je mogao nesto da napravi, aaa da, jeste jednom, tada je izvukao korner za nas...inace sve lopte je dobijao u fazonu ispucavanja odbranbenih igraca i on je jos kao lud trcao za svakom i pokusao da dodje do iste.

Na utakmici je zakazao vezni red!!!

Poceti utakmicu sa Gulanom i SM a Ilic (koliko god godina on imao, ako je sposoban i 20min da trci on mora jednostavno da igra od pocetka u ovakvim utakmicama!!!) i DJ DJ rezerve, to je neshvatljivo!


Opet ponavljam, Kojic nije neki fudbaler ali se borio i uradio je najbolje sto je mogao u njegovoj situaciji. U subotu da smo imali i Ronalda (CR7) ne bi prosli bolje jer smo preskakali sredinu terena a i kada smo pokusali nekom pas igrom da dodjemo do gola onda smo pogresili vec nakon drugog dodavanja!

Ja opet tvrdim da je ovde neka veca sila bila, dali politicka ili nesto drugo ne znam!

Treba zaboraviti ovaj derbi sto pre i pokusati da pobedimo zadnje utakmice, mada imamo veoma teske meceve i cisto sumnjam da cemo do kraja ostati neporazeni ali ok, covek se nada do kraja!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da, kad je već kolega Pekarski pomenuo, jeste, imao je Vermezović bolji tim, mada mu je neko duže vreme falio Markec, da, izgubio je derbi u ,,Rupi,, da, topila mu se prednost, ali je napravio neku bodovnu prednost u prvenstvu, ušao je u LE, osvojio neki bodić tamo, uspeo da mu tim na derbiju bar da neki gol, da vodi...
Imao si razumevanje za poraz Vermezovića, iako smo sramotno odigrali to drugo poluvreme, ali nisi za Vuka, iako je izgubio baš po obrascu sa kojim si branio Vermezovića, da su derbi specifični i da može da se izgubi na čudan i neočeivan način. I da poslažemo ovo tvoje nabrajanje, Vermezović je ušao sa mnogo boljim timom nego što je sadašnjiu u Ligu Evrope, imao je sličnu prednost pred derbi kao i Vuk, a veliku prednost je stvorio kasnije uglavnom na početku proleća kada su cigani igubili mnogo bodova. Onda je došla do izražaja povreda Markovića i kola su krenula da idu nezaustavljivo nizbrdo, ali ti si i dalje verovao Vermezoviću(što je tvoje pravo), i onda se pojavio Rašović i spasao nas sunovrata.
Najveći uspeh Vermezovića u derbijima jeto dobijeno prvo poluvreme, za razliku od Vuka koji je u direktnom okršaju sa njima doneo nama titulu vrednu pobedu, Vermezović kao solidan trener, za razliku od loših Jokanovića i Rašovića koji su cigane pobeđivali kada god je to bilo bitno i presudno.
A ciganski sastav je formiran po principu "dugackog cebeta" uostalom kao i sastav svih ekipa u ligi sem nase ?
Pogledaj koliko je ko( i Vojvodinu) uložio u prelaznom roku, i sve će ti biti jasno.
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ljudi moraju da shvate da je ovo manje-vise realan domet ovog Partizana. Dok su se sve JSL ekipe pojacale ili ostale makar na istom nivou Partizan je dodatno oslabljen tako da su gospoda iz uprave uspela u nameri da nas priblize domacem blatu.

Jedna Vojvodina je prosle godine u odbrani imala Vulicevica, Trajkovica, Jokica, Djurica, koji kakvi su da su, za nase stopere sem Obradovica su izmislili fudbal, a oni ne da nisu oslabili odbranu, vec su je pojacali Vukovicem i Lekovicem. Od bitnih igraca otisao je samo Oumaru, al su zato doveli golmana Delaca, Vukcevica i jos po nekog. Ista ta Vojvodina koja je znala da nas pobedi i kad smo imali mnogo jacu ekipu.

Kakvi su da su, cigani su doveli Ninkovica i Pecnika, plus Mijailovica i Mrdju, sto uz masineriju koja stoji iza njih predstavlja ozbiljnu pretnju.

Ekipe poput Cukarickog, Vozdovca, niskog Radnickog, Napretka su se pojacale dovoljno da mogu da nas iznenade na svom terenu, a bogami kako smo mi oslabljeni i na nasem, uz neke ekipe poput Jagodine, Javora i Slobode koje, u najmanju ruku, nisu slabije nego prosle godine, dolazimo do veceg broja ekipa s kojima negativni rezultati nisu nemoguci.

Mozemo da kritikujemo Vuka do sutra (i meni smeta dosta toga, pogotovo izgubljeni derbi) ali cinjenica je da (koliko god to smesno zvucalo) je JSL liga makar za stepenik napredovala po kvalitetu dok je Partizan drasticno nazadovao u igrackom kadru, sto za posledicu ima to da nemamo pravo da ocekujemo leprsavu igru i neke blistave partije vec egal utakmice sa skoro svakim protivnikom.
 

Velizar

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
116
Reaction score
1
Поента мог поста није била да дам решење како да се багра отера, а нарочито није позивање на насиље. Поента је, да ако већ тренутно не можемо ништа, немојте онда да аминујемо да само тренер, и да по стоти пут само тренер, одговара. Да бар искажемо протест, да не ћутимо као овце.
Осим тренера, требао би да оде и Нађ, то је тренутно највећи домет.
Очекивати да ће због лоше игре (распродаје играча, крађе) бити отеран било ко из управе је тотално илузорно, протествовали ми или не.
Ђура ће отићи кад буде ухапшен. Кад ће то бити, нико не зна. Ја сам очекивао да ће га скикнути до јуна, због преговора са ЕУ. Дакле, Ђура ће отићи, само је питање дана, месеца или године кад ће ЕУ наредити да га хапсе. Дачић га без јаког спољног притиска очигледно не да.

У таквој ситуацији можемо само да се надамо да ће уместо Вука доћи бољи тренер (а не Тумба), а да ће уместо Нађа доћи неки амбициознији и паметнији спортски директор.
Навијачи никад нису мењали управу, нити ће је мењати. Увек је Служба, преко политике (или политичари преко Службе) мењала управу. Навијачи су били само овце за блејање.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ekipe poput Cukarickog, Vozdovca, niskog Radnickog, Napretka su se pojacale dovoljno da mogu da nas iznenade na svom terenu, a bogami kako smo mi oslabljeni i na nasem, uz neke ekipe poput Jagodine, Javora i Slobode koje, u najmanju ruku, nisu slabije nego prosle godine, dolazimo do veceg broja ekipa s kojima negativni rezultati nisu nemoguci.
Javorov najbolji igrač prošle sezone nije mogao da se izbori za 10 minuta po meču kod nas, a drugi nabolji u čergi ne može ni do klupe. To dovoljno govori kvaliteu naših egal ekipa.
O Slobodi koja ja puna Japanaca iz druge letonske lige i Radničkom iz Niša, kom su Pauljević i Ivica Jovanović najzvučnija pojačanja da ne pričam.
Upravo je to problem, što smo izgubili onaj pobjednički metalitet i počeli da se mjerimo i previše respektujemo one koje bi trebali da dobijamo minimum sa 3 gola razlike.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Albert Nadj je u celoj ovoj prici apsolutno nebitan. Ko je on? Sta on radi u klubu? On je skroz nebitan lik, podguzna muva. Ugurao se s mutavim, slizao i sada on kao ima neku funkciju. Istina je da njega tamo niko ne zarezuje 2%. Sta on je dovodio pojacanja? Imao 1,5mil. evra budzet za pojacanja pa je on sada vagao i dovodio. Dajte da se ne lazemo, njegova funkcija je da se pojavi kada je promocija nekog igraca. Potpuno nebitan lik, poltron koji svakako treba da leti.Svaka mu cas na Grobarstvu(cije je temelje pojedinim izjavama i potezima debelo uzdrmao) i hvala mu na pojedinim utakmicama, na borbenosti kakvu definitivno nemaju vecina sadanjih igraca Partizana ali zbog toga sto se slizao i sa kim se slizao, zato mora da leti i tu je kraj price. Ja njemu uopste ne bih pridavao nesto paznju u ovim trenucima
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dobićete upravo ono što i tražite, smenu trenera!

Živo me interesuje da li će novi trener, ko god bio, od Kojića da napravi Runija, od Fofane Drogbu, od Ninkovića Mesija, od Ostojića Pujola. Da li će podmladiti kapitena bar 5-6 godina. Doduše, koga to uopšte interesuje, jer ako to ne uradi uvek postoji opcija da se i on ispljuje i otera, a smrad koja uništava klub i dalje ostane tu gde je... ali bitno je da se nešto menja, zar ne!

Ko god da dođe trgnuće igrače bar za nekoliko utakmica. Možda i budemo prvi na polusezoni, a onda sledi već poznat scenario... prodaja Živkovića, iako će deverventski kurton reći da nije na prodaju, prodaja Jojića i drugih. Naravno, dovešće "adekvatne zamene"!

... i tako ukrug, a pojedinci koji su ovde "po zadatku" će i dalje da pljuju trenere kao glavne i jedine krivce, jer eto uprava se ne može smeniti!

Originalnu poruku postavio Lothar Matthäus
Tako je druze, interes PAR ljudi, ne cele te "tribine"!
Da se razumemo, ima tamo dobrih momaka koji se cimaju iz pickinaca da bi dosli na stadion da gledaju klub koji vole celog zivota.
Tvrdim vam da je 99.9% te "tribine" cistog srca tu, 0.01% je otrovno i zbog njih se i desava svo ovo sranje! Podele, mrznja, ubistva, rafalne paljbe, lizanje sa djuricem za platu i sl

Ne sumnjam da je tih 99,9% "čistog srca".... ALI, šta je sa mozgom? Zar ne vide ko ih vodi! Zar ne vide da ta banda sa šipke podržava najvećeg uništitelja Partizana!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Na utakmici je zakazao vezni red!!!..

O veznom redu pisem od ljeta, da je u subotu Ibrahimovic bio u napadu ni jednu loptu ne bi dobio od Jojica i Ninkovica i ostalih.

O A.Zivkovicu sve najbolje, pokazalo se da je to jedno bezgresno dijete prerano gurnuto da cisti tudja govna.

@Clan Hejsel66 ako moze da napise ima li ikakve informacije zasto je Brasanac sklonjen u stranu..
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.947
Reaction score
7.401
Локација
Banja Luka
Kad smo naceli temu navijaca, nije mi jasno kako ti isti momci ne mogu da shvate da su im sadasnje vodje dosle upravo sa severne tribine?
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
UO raspravlja o Rašoviću i Nađu

UO raspravlja o Rašoviću i Nađu

Trener Partizana Vuk Rašović blizu je otkaza u klubu iz Humske, koji će u naredna dva dana doneti odluku o njegovoj sudbini.

Posle poraza u ’večitom’ derbiju od Crvene zvezde sa 1:0 u subotu odmah su počele spekulacije o otkazu Rašoviću, a i sami čelnici ’crno-belih’ nagovestili su takav rasplet.

Rašoviću je klupa počela da se klima još pre duela sa ’crveno-belima’, pošto je u poslednjih pet kola Jelen Superlige šampion Srbije zabeležio samo jedan trijumf.

Predsednik Partizana Dragan Đurić nije krio nezadovoljstvo izdanjem u derbiju, istakavši da bi čak Teleoptik bolje odigrao od Rašovićevih izabranika.

Đurić, ipak, nije prokomentarisao moguću smenu trenera, ali potpredsednik Upravnog odbora Ratomir Babić jeste, istakavši da se slaže sa Rašovićem, da je ekipi potrebna šok terapija.

„Još nismo razgovarali na tu temu, ali nešto definitivno mora da se menja. Ovako više ne može. I sam Vuk Rašović je rekao da je ekipi potrebna ’šok terapija’. Ipak, da ne prejudiciramo događaje, moramo prvo da se okupimo i razgovaramo na tu temu, ali i o drugim problemima. Ne može samo trener da bude kriv“, istakao je Babić.

Babić je istakao da veruje da je evidentno da je ceo sportski sektor Partizana u problemu i da će uprava porazgovarati i sa sportskim direktorom Albertom Nađom. Na pitanje da li to znači da će doći i do promene sportskog direktora, Babić je istakao da o tome ništa za sada ne može da kaže.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.969
Reaction score
8.056
Protiv ovakve bede od ciganstura ne osvojiti titulu, pa to je strava i uzas. Trazicemo mi ovakve cigane iducih sezona!



Svi su krivi, svi redom, braniti trenera koji je prosli derbi isto igrao na nulu a dobio, ovaj igrao na nulu a izgubio je glupost. A vodeci se iskustvom iz prethodnih godina, zna se ko ce biti smenjen.
Rasovic ima skor za 11 utakmica u JSL 6 pobede, 3 neresena, 2 poraza, pa ne pamtim kad je neko imao tako los skor i tako losu igru. 12 bodova smo izgubili do sad, i igra nam je go ...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ja opet kazem, svi su ovdje protiv Uprave... Umjesto sto trosimo energiju na raspravu o tome koga, osim uprave, i da li treba kritikovati, bolje da se fokusiramo na smisljanje ideja kako da javnost bude sto bolje upoznata sa stanjem u klubu.
Peksi je napisao kako nasi najblizi cesto ne znaju sta se u klubu desava, eto zadatka za pocetak za svakoga od nas. Da li smo do sada na tom planu uradili dovoljno, neka se zapita svako od nas (ma koliko nekome ovo zvucalo banalno). Ja cesto upadnem u tu zamku pa se pitam kako je moguce da nas i pored tolike ogorcenosti navijaca ova uprava redovno podjebava? Onda shvatim da su ti ogorceni navijaci moji virtuelni drugovi sa foruma a da moji Niksicani koji idu na SVAKU utakmicu Partizana uopste nemaju predstavu ko je sve u upravi i sta ta uprava radi!
Rekao bih da je dosta novinara na nasoj strani, sjetimo se kako je bilo na pocetku kada su stidljivo objavljivali nasa saopstenja.
Pa ni kod njih u jazbini nije izgleda homogeno kao sto je bilo. Iskoristimo ovaj trenutak.
Ali ...(i ovdje nastaje problem): tesko sve ovo moze stihijski... Pa i za transparent na istocnoj tribini (ili neki performans kao sto odlicno predlaze Centurion) treba neka organizacija. Za organizaciju treba neko da koordinira, e tu nastaje problem ako je u pitanju stvarno masovan pokret: jer to nije lako koordinirati i uvijek moze nesto ili neko da se istrgne kontroli ili uvijek neko moze da ubaci nekoga sa zadatkom da kompromituje cijelu ideju. Zbog toga su takodje bitne vodje sa tribine, jer njih 0,1% kontrolise 99,9% ovih koji samo cekaju na mig. Ljudi sa foruma (mahom porodicni, poslovni, sportisti, studenti...) mogu biti kreativna grupa ali nam je potreba i ova pjesadija (ovo uopste nije potcjenjivacki, naprotiv). Da se razumijemo, nisu ni ljudi sa tribine ludi, i oni osluskuju sta se desava bez obzira na visinu i redovnost isplate. Znaju i oni da ova uprava nije za vazda i da ce doci neka nova...
Ovaj post vjerovatno nema nikakvog smisla, ali jednostavno ne znam sta mi treba da uradimo u ovom trenutku... Izvinjavam se, oskrnavih temu pa prebacite.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
a uprava ce dobiti ono sto zeli,narednu utakmicu da igra pred praznim tribinama da nema ko da im skandira ,psuje i vredja...

svaki put ce kad budu u tako nekoj sitaciji namestiti nesto,da skrenu sa sebe sve...

ocajno stanje oko FK. ispod dna ima uvek nize izgleda...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Juce pitali mutavog sta misli o izjavi Bulatovica da se mora stati u kraj huliganima i da predstoje drasticne kazne a mutavi hladno 'ko je to rekao, koji je Bulatovic?".:buhaha
Koji je kralj to ljudi, mozda je za trenutak pomislio na ubijenog covjeka.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Mutavi slavi. Verovatno necemo moci na stadion do proleca.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Da treba kazniti i nas i cigane TREBA.
Ali mi nije jasno kakve samo veze stadion Partizana ima sa ovim scenama.
Razumijem da nas kazne novcano, da dobijemo zabranu kao gostujuci navijaci, ali da suspenduju nas stadion mi je van svake pameti.
Ne sumnjam da ce Prvi covjek Srbije produziti svoje radno vrijeme za jos jedan sat i hrabro se suprostaviti huliganima.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Кад се игра у рупи тада су сви криви, у Храму крив је само организатор! Окрени, обрни увек ми најебемо... Па и кад јесмо и када нисмо криви.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top