Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nista da mu ne kucaju onda otkaz na polusezoni, nek mu Djura ponudi novi ugovor kao mladom i perspektivnom strucnjaku pa kad usere na prolece da se zarozemo o zloj sudbi.Ne bi me cudilo to uopste da Derventski mutogen produzi ugovor sa Rasovicem, idealan trener za njega, ne buni se, sve guta, kad rikne snuzdi se i kaze "jebiga riknusmo", ima i podrsku navijaca kao "kontru Djuri", sve je idealno, novi cetvorogodisnji Vuku bi lego ko ladno pivce?
Ti napiši šta nije tačno u ovom novinarskom tekstu, a svoje želje i nadanja pošalji mutavom na adresu Partizana.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.099
Reaction score
15.870
Локација
Храм фудбала
E majku mu da ovaj teren nije. bio ovako blatnjav nasi igraci ne bi imali potrebu ni da se kupaju, kap znoja nije ni jedan pustio.
Ali sve ce to biti bolje kad njihove lepe manekenske nogice osjete travnate terene Antalije ili neke druge egzoticne destinacije.
Pa kad tu zaigraju sitan vez druga ce se pjesma pjevati.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Što potvrđuje tezu da im je takav trener po volji: ćuti, oči zatvori, ništa ne pitaj.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ti napiši šta nije tačno u ovom novinarskom tekstu, a svoje želje i nadanja pošalji mutavom na adresu Partizana.

Pa sta ako je tacno, mi smo veverice i samo vas nekolicina "vidi" uzroke propadanja?Nije nego, a na propadanje cemo da dosolimo ostavljanje Vuka Rasovica amatera da nas dokusuri jer zaboga ne vredi ni raditi, ni igrati dok je Djura tu, nego u kuknjavu i otkrivanje tople vode.

Ako oteraju Djuru molim lepo, ako ga ne oteraju treba ziveti dalje "pod njim" i preziveti!

Da i ovo malo igrackog kadra rastimuje i razjebe da delujem protiv Noskovica i Totbice ko zonas!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Kako uprava, tako i kompletan strucni stab da napuste klub i da dodju novi ljudi, jedini je to spas. Doveli su klub na amaterski nivo.
Sustina je da su navijaci Partizana izgubili svaki merak i volju da gledaju svoj tim. Boli me patka za jesenju laznu titulu, nas ce sve ove titule skupo kostati, samo su davale legitimitet lopovluku.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Hejsele, upravo to je ono što očekujem od Vuka u pauzi. Da sačeka i vidi šta će mu ova bagra dovesti od igrača. Ja lično nemam nikakvu dilemu da će to opet biti neka improvizacija sa pojačanjima iz Bangladeša, ali hajde da sačekamo. A ako bude tako, i Vuk ne kaže šta ima, i nakon toga ne napusti klupu, za mene će biti ista slina koliko i Albert Nađ. Na stranu što je svoj integritet već uveliko pljunuo samim tim što odavno nije pokupio prnje i otišao.
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Kakav crni krivac Vuk???!
Zna se ko je kriv..., navijaci, da mi navijaci, nismo ni zasluzili bolje...kada nam Dragan Djuric i kompanije i dalje sedi u klubu..., dok se ne izadje na ulicu i ne protestuje govna ce i dalje biti tu i urusavati nam sistemski klub..., ali posto znamo da smo svi jaki na recima i na tastaturi od toga nazalost nece biti nista...
Sto se samog kupa tice, da izvinu zene, siste mi jaja..., ljudi ko je gledao utakmicu jedna stvar jasna kao dan..., SUSTINA JE : hoce a ne znaju, a ko nam je kriv za to sto nam Ostoja i Stankovic igraju centralne bekove? Ko nam je kriv sto Sasa Markovic igra zadnjeg veznog? Ko nam je kriv sto nam raspali Malbasic igra na krilu? I na kraju ko nam je kriv sto nemamo klasicnog napadaca ni na klupi ni u prvih jedanaest(Sapinjo ne racunam mnogo je zelen)? Jel nam je Vuk za sve to kriv???!
Naravno da ima tu i njegovih gresaka ali sustina je bitna.
Sad treba izvuci sa ovim sto imamo(a skoro da nemamo nista...) tri boda na Banovom Brdu za vikend i onda dovesti na polusezoni doslovce 8 kvalitetnih igraca..., al ko bre da dovede majku im jebem lopovsku..., ovako vise ne ide..., vrag je odavno odneo salu...medjutim nema pravih ljudi na pravom mestu..., nego smo osudjeni na ovu bagru..., sve bi to moglo da se promeni da se skupi nas 10 ak hiljada..., i da im se mirnim protestom najebemo mame mamine..., uzas sta su nam napravili od Partizana..., uzas...
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
И, као што видим, опет иста прича, пуно је овде мишљења да је Куп неважан, као у басни ,,кисело је грожђе,, па није ни битно што НЕ МОГУ да га дохватим...

Еј, нас је данас противник победио, понизио, згазио, карао, нагузио, је л треба тако да опишем, па да буде јасније?
Није важно? Није битно?
Јесте ви гледали утакмицу?
Је л вама важно или није важно кад Партизан губи, а када побеђује?
Како игра, како не игра?


Ја уместо басне само да напишем нешто горе, изгубити утакмицу, то је као да те је неко нагузио, а ти кажеш, па нема везе што се нисам бранио и одбранио, ово је било неважно...

И тако се не браниш од ,,неважног,, гужења (Куп), а оно се понавља и даље (Првенство), све док једног дана не дође и неки црнац са огромним споловилом (Европа), који те растури (неулазак у Европу), а тек онда се сетиш да кажеш, ау, па ово је баш заболело...

Е, мислим да сам се сада коначно изразио прикладним језиком 21.века, па да ћу бити боље схваћен...
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Bolje je onda da smo ko zvezda bili ovih 6 godina,titule su tako mainstream...propast je cool,Grobari hipsteri!
Jedina razlika izmedju njih i nas su bas ti trofeji,srecom.Jedino nas skupo kosta djura,ali ne treba zaboraviti i trenerske satelite-beskicmenjake.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
nisam gledao utakmicu i jebe mi se iskreno za ovaj poraz, koga boli uvo za kup,daj da dobijemo chukarichki i da oteramo bandu iz kluba, sve ostalo je nebitno.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pa sta ako je tacno, mi smo veverice i samo vas nekolicina "vidi" uzroke propadanja?Nije nego, a na propadanje cemo da dosolimo ostavljanje Vuka Rasovica amatera da nas dokusuri jer zaboga ne vredi ni raditi, ni igrati dok je Djura tu, nego u kuknjavu i otkrivanje tople vode.

Ako oteraju Djuru molim lepo, ako ga ne oteraju treba ziveti dalje "pod njim" i preziveti!

Da i ovo malo igrackog kadra rastimuje i razjebe da delujem protiv Noskovica i Totbice ko zonas!
Znači ipak ti se ne sviđa tekst, zato što ne piše da je Vuk glavni krivac. Izgleda da je ovaj novinar ipak veverica.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Aco-Berane;765332[B је написао(ла):
]Kako uprava, tako i kompletan strucni stab da napuste klub i da dodju novi ljudi, jedini je to spas. Doveli su klub na amaterski nivo.
Sustina je da su navijaci Partizana izgubili svaki merak i volju da gledaju svoj tim. Boli me patka za jesenju laznu titulu, nas ce sve ove titule skupo kostati, samo su davale legitimitet lopovluku.

sve sam morao da boldujem. A nemam ni šta da dodam...sve se poklopilo najlošije ovog momenta u Partizanu, na svim nivoima !
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Nego Vuce kad ides?


Znam ko je jedini krivac za stanje u klubu, ali cinjenica je da ovaj tim i ovi igraci sa ovim trenerom nisu napredovali mikro-promil.


Dobar si covek, kulturan , vaspitan, ali nije ti mesto ovde, bar ne u ovom trenutku.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Znači ipak ti se ne sviđa tekst, zato što ne piše da je Vuk glavni krivac. Izgleda da je ovaj novinar ipak veverica.

Nisam ja rekao da mi se ne svidja tekst nego to je opsteponato, za to se lek zna, motka i teranje Djure i govnara.Oce li se to desiti , moje misljenje da nece 99.9%, ostaje solucija hapsenje ili odlazak, ako bude odlicno.

Ako ne bude Vuk Rasovic aut, covek je najgori trener u istoriji kluba a nije da nije bilo kandidata za to "prestizno" priznanje.
Prosto ko pasulj a ne da svakom ko to kaze "brojis redovno zalogaje" i izvrces.Niko ne vidi propast sem tebe pa ti "prosvetrljujes" nekad i malo agresivnije nas ufurane klince, "slepce koje je Djura zaveo da lajemo na trenera dok on iza paravana operise i ostale "jeretike":D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ovako nesto sam i ocekivao samo nisam hteo nista da pisem da ne malerisem. Jadno i bedno. Jedan Spartak nas je rutinski dobio. Stvarno nisu fer pa napali su ove nase dok se jos nisu zagrejali, nije im fora... A i onaj teren, navikli smo da igramo igru kratkog pasa kao barselona a to nikako nismo mogli po onom usranom terenu. Tuzno na sta smo mi spali i koliko smo smesan tim postali... I kup jeste nevazno takmicenje ali nikad necu reci da mi je nebitan jer bi svakako voleo da jedan pehar vise stoji u vitrinama...Nismo nista posebno mi ni kuci odigrali protiv spartaka i tu smo mogli primiti par komada ali smo tada imali srece. Znao sam da ne mozemo da ih dobijemo dva puta za redom ali sam se nadao da bar mozemo nereseno da izvucemo pa na penale Stojke da nas izvadi. Jbg uteha je da smo dobili onu vazniju utakmicu od ove dve sa spartakom...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Znao sam 100% da ispadamo danas. Mi nemamo tim za 2 takmicenja a kamoli za 3. Ako je ovo cijena da dobijemo Cuku za vikend - prihvatam a razlog je nas najlosiji tim od 1945.
Necu da kritikujem nikoga i cemu cudjenje ovdje, sve znamo vec 4 mjeseca.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ako ne bude Vuk Rasovic aut, covek je najgori trener u istoriji kluba a nije da nije bilo kandidata za to "prestizno" priznanje.

Podsetimo se za kraj reči legendarnog defanzivca Partizana Blagoja Paunovića, koji bi verovatno u svojoj šestoj deceniji mogao da pokaže više znanja i želje nego većina centralnih bekova šampiona. - Partizan je dotakao dno. Neću da pametujem previše, ali sam igrao i kasnije radio u Partizanu, odlično poznajem kako klub funkcioniše i znam kako je bilo kada se dobro radilo. A, pogledajte sada. Čitam kako kako hoće da pomognu treneru Vuku Rašoviću. Momak nije kriv, Vuk je odrastao u Partizanu i voli klub. To mu ipak neće pomoći, jer je paravan za katastrofalan rad u klubu. Traži mu se plasman u Evropu, a prodali su mu sve što vredi i doveli poluigrače za džabe. Na kraju će i on biti žrtvovan, kao prethodnici. Biće taj na kome će se kola slomiti, iako je najmanje kriv. Ipak, to nije ništa novo. Mogu oni iz Uprave da imenuju i deset potpredsednika, ako ti ljudi nisu kadri da odgovore zahtevima Partizana. Vidim da nisu doveli nekoga ko će zaista doneti nešto, već samo presedaju iz fotelje u fotelju - rekao je nedavno Paunović.

http://www.sportal.rs/news.php?news=115061http://www.sportal.rs/news.php?news=115061
Znam da nije lako kada u jednom popodnevu ispadnu Partizan i piskava Sloboda(i to od mojih Karamburaca:D), ali opet ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top