Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Вуче Рашовићу, господине до последњег секунда на клупи Партизана, хвала ти за све што си дао нашем клубу, хвала ти за титулу коју си освојио кад је све било на ивици амбиса, хвала ти за достојанство којим си издржао све подмукле игре олоша из управе.
Вуче Људино, желим ти све најбоље у животу и каријери.

Велика Добродошлица Марку Николићу на клупу Партизана!
Морам да кажем да сам пресрећан што је неко ко има држање, речник, понашање и манире правог тренера дошао у Партизан.
Верујем у Марка, његов приступ тренерском послу, његову озбиљност, верујем да је фанатично мотивисан да направи велике ствари са нама.
Иако млад, има искуства, није наиван, зна добро како се плива у муљу Српског фудбала, прошао је он доста тога откако је тренер.

Иза овог човека и ми навијачи, морамо стати свим срцем.
Оваква прилика, уз надајмо се коначно и промене у управи, што би значило да и на терену и као клуб почнемо да се дижемо, се не сме пропустити.
Ово је трачак наде, први зрак сунца за које се надајмо да ће поново обасјати у пуном сјају Хумску улицу.

Срећно Марко, Бог те Благословио!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
@maximilian 72

Vrlo je verovatno da je Vlayco u pravu meni isto mirise da zimus nece prenumiti?

Da se pomolimo da ne proda Andriju i Jojica i da dovedemo Vulicevica, Trajkovica, ja bih onoj seljacini Radisavu Rabrenovicu smanuo i Alivodica i da se sutamo u dupe za prolece!

Zaboravih spica a posto pazarujemo u diskontu "Slanina" moze Skuletic u umaku od paradajiza :D
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Dobro nam dosao Marko! Ocekujem titulu i plasman u grupu nekog evropskog takmicenja!

Ja gledam KZS i krstim se. Prvo izlaganje naseg nam dragog predsednika, a onda i ova Bilja sa njenim dobar dan u 20h! Utisak mi je da vlada "prava porodicna atmosfera u klubu"!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
..............................
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.319
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Marko mi djeluje kao osoba koja zna sta hoce, koja je samouvjerena i spremna za sve okrsaje!

Al' kako se Djura zbunio na kraju sa kapom i salom :D
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Иако нисам био задовољан неким његовим решењима, морам да се захвалим Вуку Рашовићу на његовом ддоприносу нашем клубу. Његов долазак и његова појава били су несумњив знак да ћемо узети титулу. Једноставно је донео са собом неку позитивну, ''гробарску'' енергију која нас је водила до победе у одлучујућем дербију и до нове титуле.

Добродошлица Марку Николићу, желим му да своју досадању тренерску каријеру награди титулом шампиона Србије на крају овог првенства. Надам се да ћемо имати препознатљив стил и, што је најважније, побеђивати у континуитету. До наставка првенства мора се радити на појачањима, иако ће то, уз овакву управу, можда остати само пуста жеља.

Гази до титуле!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jos nesto, uopste me ne bi cudilo da je onaj supak Stojic izmislio da je u kontaktu sa nama mada bi se sa mutavim odlicno slagao, sto jest-jest.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Stoka derventska ne bi postavljala trenera i ne bi se Mile cerio da mu vidimo iza zuba burek da su u frci?Nadj ostaje , uvukao se Mutu do balcaka, mozda mu je i poduvao da ne dovede Ranka?

Tesi me samo to sto ne bi dovodio Marka da oce da proda titulu ciganima?Sve ostalo je u Bozijim rukama i njegovoj milosti da nam se skine pijavica a to ce uraditi kad on odluci jasno je ko dan, samo slepac to ne vidi?
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ono što je odlika zdrave i jedinstvene porodice - odluka je doneta jednoglasno.
Nadam se da si uspeo da iskukas da te predsednik primi na razgovor koji si zatražio pre 2 meseca. Ne sumnjam da ćeš imati šta da mu kažeš i da ćeš se voditi interesima kluba, pre svega. Crkni, slino poltronska, stidi se od Ivana, Gordana, Krleta, Bate, Saleta, Jokana. Pu!

Marko, dobro došao i samo napred!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Jel ovo na 23:25 na ovom snimku sa zvanicnog sajta pri pozdravljanju Nikolic pita Nadja "Sta radis", a ovaj odgovara " Evo". Pa valjda se video pre konferencije sa sportskim direktorom ili je sportski diretktor nesto ljut...Kakva lakrdija, deluje mi kao da ovaj dupelizac nije ni znao da je danas trebala da bude promocija.
Dupelizac se nesto umusio celu konferenciju kao da je bio na ribanju kod Djure koji mu tepa celu konferenciju " Adi ovo, Adi ono".
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Vuku Rašoviću sve najbolje, nadam se da će opet dobiti šansu, ali u nekim srećnijim vremenima. Nikada mu neću zaboraviti kako je hrabro odbranio titulu prošle godine. Svaka čast.
Gologlavog sa kačketom ne bih da komentarišem. Nego ima tu neki nesklad na slikama...Đurađ i Markiša, pa onda Adika i Markiša, samo nema fotke Đurađ i AdikA, pa da ljubavni trougao bude kompletiran.
Pravda za Avrama Granta, Vermeze resiste !
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Hvala Vuce i sve najbolje u daljem poslu.
Dobrodosao Marko zelim ti uspeha u tvom i nasem klubu. Svidja mi se stav Markov, vidi se da zna sta hoce, posebno mi se na konferenciji svideo deo da je ovu titulu bitno odbraniti nego i jednu do sada i poziv svima u klubu da se usresrede na tituli kao kao i deo o pojacanjima koliko su i kakva potrebna...svidja mi se njegova energija i odlucnost, kao da upravo ima ono sti je Vuku falilo, nesto sto ce da pokrene i igrace da ginu 90min.....

Dali je ovo Vermezov kacket, sala naravno....
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ljut je zbog novog trenera ili zato sto je cika Djura malo vikao na njega?!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Kad Bilja reče da je vrijeme za slikanje Đura odmah poče da namješta frizuru.:buhaha

Samo da konstatujem da je Đura nešta naglo počeo da stari, nekako mi se dosta promjenio od kad sam ga zadnji put gledao (kod Anđusa).
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Mutavi, koliko si trenera smijenio? Samo u 2013godini, ovo je treci trener! Skandal.
Nikolicu, cemu se nadas, odleteces brze od Rasovica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top