Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Saletu svaka cast, steta ako se penzionise na kraju sezone, nije zasluzio da ovako zavrsi karijeru.

bolje sad, sledecih sezona ce biti jos gore jer nam je klub u nemilosti idiotske uprave tako da nista nece biti bolje, samo jos veci kanal...oni su i doterali do ovoga, a ne drzava, savez, cigani tako da se nadam da cemo se sto manje baviti tim sporednim elementima.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Koja smo mi komedija od ekipe zajedno sa elokventnim demagogom od trenera, imao je on ovakvih bisera u Vojvodini ihahaj.
Bog nas kažnjava što smo smenili trenera koji je bio prvi sa smešnom ekipom i bez napadača, isto kao onda cigane kada su smenili Piždru!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Pa Nikolicu budi covjek i daj izjavu na kraju.
Dovoljno bi bilo i samo izvinjenje za ono sto ste nam danas priredili.
Da li jebeno postoji trener koji ce biti svjestan da Partizan u Srbiji NE MOZE da igra sa jednim napadacem ni protiv zvezde, ni protiv srema, ni protiv metalca.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
najcrnje od svega sto mi pricamo o igri,postavci a nama je titula UKRADENA od strane drzave.

pa da su cige igrale posteno bez zatvaranja meceva imali bi makar dva x-sa i mi bi opet bili u igri.. ovako posto su vezali 15 pobeda za redom ni barsa ne bi uzela titulu a kamoli nejaki partizan sa ovakvom upravom.

mi prosto nemamo logistiku koju cerga ima.

i da dodam stvar koja je jos bitnija. po nekim mojim proracunima mi titulu necemo videti sledecih 4,5 godina.. to jest dok se vucic ne skine sa vlasti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Пораз.
Па шта.
Ваљда можете/можемо мушки да поднесете/поднесемо пораз.

Све оно што смо радили на претходним мечевима, поновило се, промашујемо много шанси, прекид нам је слаб, а и неке друге ствари шкрипе...
За Трујића бих, без размишљања, дао три наша играча...

Следећа утакмица је дерби, фудбалери имају лепу прилику да обрадују навијаче...
Итд, итд, ја сам исто неки професионалац, додуше не фудбалски, па морам на по'со, те сместа завршавам овај тужни пост, али, ГЛАВУ ГОРЕ!
Нећемо ваљда да плачемо ко пичкице због једног пораза (ма шта нам он донео, однео, или ма какав био)!
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Ovo je realnost kada nam je Skuletic prvi spic. Samo ne znam na koju foru imamo bolje igrace od cigana, to jednostavno nije istina. Vazno da za Fofanu nema mesta, a decko izmislio fudbal za Skuletica, ta bolest ne pije vodu jer momak igra prijateljske utakmice...
Prvo ne mogu da poverujem da je Skuletic fudbaler uopste, nek napise neko njegov neki kvalitet NOGOM? Decko kad primi loptu ne zna sta ce sa njom, eventualna neka kvazi stikla, ali i nju koristi jer veze nema samo da bi se oslobodio lopte sto pre. Realizacija mu je gora od Kojiceve

ne bih voleo Nikolic da ostane na klupi jer je previse providan, mnogo prica a na terenu nista, izmene sablonske...
morao je da stavi lazovica od prvog minuta...
opet igramo kad primimo prvi gol, vratilo nam se za prosle meceve i stigla je kazna...

samo cu reci : SASA ILIC :respect svaka ti cast kapitenu, tako se brane boje kluba! :pfc:

ostale ne vredi komentarisati, a tek su mi smesni ovi komentari gde se pljuje sudija, skroz ok sudjenje barem danas ako nista drugo tako da smo morali dobiti ovo
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Kakav sraman ulazak u ovako važnu utakmicu :banghead
Odvalili su nas prvih pola sata i kusur, jednostavno su nas nadigrali, razbili, samo sam čekao trenutak kad će nam metnuti gol :banghead

Ne zna se ko je više kriv, da li lopovi gurani i zaštićeni od strane Pičkoustog, da li lopovska uprava Partizana koja nam je ljetos rasprodala pola ekipe koja da je ostala na okupu bi se posprdala sa ovim prvenstvom, da li trener koji nije uspio da izdrži pritisak i našpanuje igrače za mečeve poput Vojvodine i Napretka...

Ako ima morala i kvaliteta u ovim momcima i treneru dobiće cigane u derbiju i učiniti nešto kako valja.

Promjene će u FKP svakako uslijediti na svim nivoima, ali je žalosno što smo morali da izgubimo niz titula da bi se to desilo.

Ako želimo da vratimo titulu, promjene na svim nivoima, pravi partizanovci u upravi, a na klupi samo jedan čovjek Sale Stanojević.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
i da dodam stvar koja je jos bitnij. po nekim mojim proracunima mi titulu necemo videti sledecih 4,5 godina.. to jest dok se vucic ne skine sa vlasti.

Ми ако заиста будемо чекали да се Вучић скине са власти, па дајте да одмах угасимо клуб, ко да чега године и године... :banghead

Но шалу на страну, не решава се то силаском или пењањем на власт, него одеш купиш 5 играча који нешто заиста вреде, па екипе попут Напретка канташ као оне сезоне Земун, Борац, Лучане са по 10 комада у мрежи, и може он и 5 пенала да свира, али ће да га пуши. Просто и једино решење...
Ово сиђи са власти, попни се, маните се тога, ако то будемо чекали, боље катанац одмах...
 

MojaKuca

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2013
Порука
19
Reaction score
0
Necu igrace da pljujem, neki znaju vise neki manje, ali svi su nasi. Necu ni trenera, igra sa cim raspolaze i kako misli da je najbolje. Ali upravu kluba moram da krivim. Ovo danas je posledica sistematskog ogoljavanja igrackog kadra u zadnje tri godine. Svako sto i malo vredi je spakovan i prodat, a ne znam da li smo doveli dostojnu zamenu do ove polusezone kada je doslo 5 igraca. Prekasno. Treba nam bar jos 3-4 pogotovo ofanzivno orijentisanih. Citavu sezonu se mucimo sa realizacijom. Igru nemamo da prvimo stopostotne sanse ali otpadaka itekako ima samo nema ko da umulja u gol. Fali nam taj gol iz drugog plana.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
bolje sad, sledecih sezona ce biti jos gore jer nam je klub u nemilosti idiotske uprave tako da nista nece biti bolje, samo jos veci kanal...oni su i doterali do ovoga, a ne drzava, savez, cigani tako da se nadam da cemo se sto manje baviti tim sporednim elementima.

Pa ja sam mislio da ce onaj darodavac sto je dao lovu za pojacanja da preuzme klub na leto.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Tuga... Ko gaji nade da ce se u Partizanu promeniti nesto korenski, je obicna naivcina i neznalica...Ovo je dokaz da boga i svemirske pravde nema...
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Po meni za ovaj poraz je uz upravu kriv Nikolic. Panticu nije davao sansu do sad od pocetka pa je morao da mu da u najvaznijem mecu. Zasto?
Opet smo prosuli prvo poluvreme gde nismo odigrali dovoljno agresivno. Morali smo da pocenom sa dva spica! Previse sansi smo propustili. Moramo sad da dobijemo cigane u derbiju kako znamo i umemo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.230
Skuleticu pogodio si onom tvojom izjavom da ces resiti prvenstvo i resio si ga svaka ti cast,zelim ti dalje da resavas prvenstva ali ne u Partizan. Nikolicu ako si pravi trener danas posle press konferencije treba da podneses ostavku na mesto sefa strucnog staba Partizana.Cestitam Napredku na zasluzeni trijumf a ono cigansko gjubre od trenera da mu je zadnja pobeda u zivotu nad Partizan. Vratilo nam se mili za drago kako sam i pomislio kada je bio smenjen Vuk Rasovic .VALJAK JE SPREMAN ZA REMONT I TO OD UPRAVE PA NADOLE. Steta ali titula smo izgubili jos od onog nesrecnog remija u pazaru. Nasi igraci vidi se da su nespremni da podnesu ovaj pritisak i kvalitet da izigraju lepo u kontinutetu iako igracki su najbolji u ligu. Eto sada se vidi koliko fali Mitrovic, Jojic, Ivanov ........ Zaista steta ali bilo je ipak lepo ovih 6 godina i (kurva gasi se, zasto cutite, titula titula slavice se), nadam se da ce se ova vremena vratiti uskoro.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Tako da obicno bude kad ti picke istrce na teren! Da, picke!

Imas jednog Volkova koji besni i mlati rukama, psuje sve zivo jer treba da se cima i prepesaci drugu polovinu terena i ode do navijaca zajedno sa ostalima, na pocetku drugog! U trenutku kad se digla atmosfera pred start poluvremena, kad su se svi partizanovci na stadionu ujedinili, kad je krenuo pritisak...

Imas jednog Ninkovica koji posle 5 minuta u igri pizdi i ulazi u konflikt sa protivnickim igracem jer ga je napucao u ledaj prilikom ispucavanja neke lopte!! Ej, decko igras fudbal ako hoces budi musko i trpi a ne daa nasrces na coveka jer te pogodila lopta!:banghead

Iimas jednog nabedjenog ultra mega talenta koji ulazi u duel kao devojcica i naravno gubi ajd to nego sto nce da isprati igraca vec se okrece u fazonu ma to je tamo defanziva ja tamo ne igram! I zbog toga primimo gol!

Luka..decko se trudi ali brate kad ne nas ne znas...nijednom nije u odbrani ispratio igraca niti sprintao nazad... Danko je morao da krene od prvog minuta. Kakav Luka kakvi bakraci, Skuleticu je mnogo lakse sa njim a i jedini on uz Saleta dize ekipu, tera saigrace na presing, forsira...

Treba da bude sramota ove klince koji umesto da grizu i kidaju kao da im je poslednje se vuku na terenu dok Sale sam rilja teren, vraca se, uzima lopte, deli asistencije.... Sale :respect

Apsolutno su nas zasluzeno dobili krusevljani. Nebitno da li su cigani i da li su namerno kidali, ljudi su nam pokazali par puta kako moze da se odigra brz napad/kontra bez gnjavaze i uz trcanje. Sreca pa ni oni ne znaju previse inace su komotno mogli jos dva da nam daju!

Na kraju..djuro picko jedna mutava, jebi se zajedno sa svojim pajtasima!


U Krusevcu je krenulo pre 6 godina, nazalost tu se i zavrsava. Sledece godine kurva ocekujem da ima 7 milki budzeta i eto njih u LS ubrzo ko sto rece Ens. Mi titulu necemo videti dugo...

I da..placenici sa juga da se teraju i tri pizde materine. Sad im je kao doslo iz dupeta u glavu pa shvatili da vucic gura cigane pa eto ajd da malo pevamo protiv njih i ciganske drzave a kada se prethodnih meseci dizala buka na sudije i kradje oni su utisavali pesmu! Sta ste do sada cekali govna placena!?!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Pretpostavljam da se ovdje ne smije pisati o potencijalnoj operaciji "valkira" na sastanku uprave FKP?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.127
Локација
Žrnov
Moj sin od 16 godina kaže malo pre:

"Uopšte mi nije žao titule, bar ćemo da se malo pročistimo. Još bi bolje bilo da se borimo za opstanak, da se vidi ko je Grobar"....

Grobarski - do koske... klasična samodestrukcija....

Moram samo da ponovim, da je u stvari najbitnije da mi imamo igru, da je to lepo za oko (osim danas, ali dobro nema veze) i da trener nema tužan pogled....

A to što je taj tužnog pogleda bio prvi, bez štopera i napadača, i to nema veze...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Да је био ту Вулићевић неби изгубили, можда неби добили али неби ни изгубили. Обрадовић не може на бека. Момци су ушли са теговима на ноге,требао је Данко од почетка. Штета што га није дао Шкулетић, можда би било другачије. Остаје само луда нада да ови пукну сада. Ми смо титули изгубили у првом дијелу не сада, морали смо 7+ бодова имати. После је дошла крађа када су нам узели 4 бода а њима се сви склањају.

Tacno tako !!!
Trebali smo na polusezoni imati 24 boda prednosti, onda smo mogli staviti i tebe na klupu bili bi sampioni.

Ej ali falili su nam samo napadaci i odbrana?! Secas li se?

Nemaj sada samo da pevamo UPRAVA NAPOLJE, igracima se nesme uskracivati podrska. Sudiju sa ove utakmice ne pominjati sudjenje nije bilo uopste lose.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Svaka cast momcima, iako su odigrali lose imaju ljudi pravo na los dan. Posebno im cestitam sto su izdrzali toliki pritisak cele drzave i sto su u svaku utakmicu ulazili pod pritiskom za razliku od "srpske barselone", koja igra savrsen, leprsav fudbal. Iskreno, predosecao sam da ce biti ovako ali sam se ipak nadao da udjemo u derbi sa -3 gde bi eventualnom pobedom od 1:0 videli pravo lice cigana koji bi zbog gol razlike namestali i po 7, 8:0 da pobedjuju...


Jos jednom, podrzimo momke kojima je sada najteze.

Nikada nisam nikoga uvredio od igraca ali ono malo govno koje nas je ucenjivalo, ako ni zbog ceg drugog, samo zbog tih ucena nije smelo da se priblizi prvom timu. Obicna umisljena balerina....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top