Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.925
Reaction score
7.856
Ako odigramo kao danas, derbi gubimo 100%.

Hocu da pomenem da su danas oba gola koja je primio Lukac smesna. Ako nije bio 100% spreman nije trebalo da brani. Svi su brujali, kao Lukac za Stojketa dostojna zamena, kako da ne... Pa mi smo imali tonu utakmica u prosloj godini gde nas je Stojke vadio da ne povede protivnik, i to u jos izglednijim situacijama. Da je Stojke bio u timu, Partizan bi danas bio prvi. Stojke je branio i penale da nam ne oduzmu bodove, plus je neka vrsta amajlije.
Ali posto nemamo boljeg, to je sto je.

I prosle godine kad je zagustilo za titulu izvadio nas je po meni najbolji izdanak u zadnjih 10 godina u Partizanu, Lazar Markovic. Decko je bio neuhvatljiv za ove JSLigaske odbrambene, pravio je razliku. Danas je nasa navala izgledala smesno naspram Napredkove odbrane.


Ne znam sta da radim, u pocetku sam bio besan, sad evo 2 sata razmisljam, dali da smirim zivce i da se privikavam da ce nam ovako biti i u buduce, ili da se nerviram i trosim nerve i mladoS?
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Naprasno su sa istim timom koji je naduvavan jesenas proigrali na prolece i ne kriju kako.
Da ne budem pogresno shvacen, imaju jaci tim nego ranijih sezona, iako im je odbrana i dalje dno, ali sto je mnogo, mnogo je...
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Daj boze ali definitivno nisam optimista
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
To kako se oni krecu imao si prilike da vidis i u prvom delu sezone i kako se krecu ekipe kroz njihovu odbranu kad su htele i smele da igraju protiv njih

Naravno nije nemoguce da nas razvale, sve zavisi od nacina na koji udjemo u mec, ja nisam nista manji optimista posle ovog kiksa, nesto ne mislim da bi mi na -3 odigrali bolji mec nego sto cemo to odigrati sad na -6
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.983
Bojim se da ce biti standard...mi napaljeno udjemo u derbi, oni iz pr e sanse povedu...onda mi opet srljamo a oni lagano ubijaju igru i daju jos jedan iz kontre...

zato sam i rekao da je trener kljucan...ne igraci...trener....
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Доста тога се сваљује на Николића, и оно за шта је крив, али реално и за оно што није. Видећемо шта и како после дербија, али поједина говна новинарска су већ почела да га смењују. Наравно да је јасно да се страсти додатно узбуркају пред дерби, али како би се створила и лажна атмосфера да треба да буде отеран. Мислим да нам то никако не одговара...
Са друге стране не знам ко да је био тренер и какве играче да је имао тешко да је могао да победи све оне који су се уротили против Партизана. Ако остане до квалификација, Европа као и увек, је била најбоље мерило. Па ћемо видети.
Зна се ко је пре свега први на листи криваца, а то је управа. Пре свега што поткрада Партизан годинама, па са оноликом продјаом младежи и добрих играча су могли да купе играче да се заледимо и притом да направе стадион, а поред тога што би у оваквој ситуацији каква је сад, на крају сезоне добрано попунила тим квалитетним играчима на местима где нам играчи фале, а што се наравно, погађате, неће догодити!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.494
Reaction score
13.471
Локација
tamo daleko...
Kakvi postovi, kakvo naricanje. Kao babe.

Ovo je bio jedini nacin da uzmu-otmu-ukradu titulu. Prolece kakvo nikada nisu imali, sa svim zatvorenim utakmicama, ponistenim golovima Partizanu, sviranim penalima na 20 metara. Aloo, cemu kukanje. Nema povlacenja, nema predaje. Igracima treba dati podrsku kao nikada na JNA. Jeste ciganski vrh "drzave", jesu ciganski mediji, jesu Grobari u kurcu i totalnom rasulu, jeste ciganski savez, verovatno jesu cigani novi prvaci, ali koga boli kurac. Mi smo Grobari.

Svaki navijac Partizana koji ciganima cestita ovakvu titulu, najobicnija je budala.

Necu da nabrajam sve krimose i sitne jajare iz rupe, ali posle krcuna krcun i eto ciganima titule posle sest godina posta. Totalno nezasluzeno i ko ih jebe. Dobiti ih na derbiju i reci evo vam sada pehar, jebao vas vaskrsli krcun sa sve coravim pljackasem. Oni naravno, dosledni sebi, bez mozga, morala i obraza, dice se izdajnikom vucijem i ostalom bagrom, sto im je donela malo radosti u bedne zivote. Ko ih jebe, sve u paketu. Citajuci njihove komentare po portalima, slusajuci ih sta pricaju, mogao sam stvarno da zakljucim da je teska bolest u pitanju i totalno pomracenje svesti. Nemogucnost da se zdravo razmislja i rezonuje.

Zbog svega toga smo dva sveta, nebo i zemlja, dva univerzuma. Zbog svega toga, ponosan sam sto sam Grobar i sto nisam bedni sektas iz rupe, ciganin bez svesti i casti. Zbog svega toga, bice nebeska pravda ako ih UEFA otkine od kazne.

I sve na kurac, Partizan je sampion.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ми смо својим понашањем, реакцијама и просто учествовањем у овој свињарији дали легимитет циганској анексији титуле фудбалског првака Србије. Покушавали смо да се саставимо и одиграмо какав-такав фудбал идући од крађе до неправде и назад, а требало је већ након онога у Пазару да јасно ставимо до знања да у томе нећемо учествовати без обзира на последице, а већ следећом приликом да претњу и испунимо па нека чекају и дочекују шта им је драго.
Све и да нам нису откидали парче по парче, требало је да лупимо шаком о сто само због фантастичне чергарске серије и дешавања која су их омогућила.
Овако залуд је свака прича и свака кукњава. Признали то или не уградили смо сами себе у ову отимачину и удахнули јој некакав смисао.
Колико год да би нас казнили за неке радикалне реакције све је боље од овог отвореног кидања меса и понижавања здравог разума и части.
Послужили смо сврси, употпунили смо амбијент овог историјског тренутка при преласку из средњевековног мрака у бољи живот и наше режање је после свега само мало симпатичног фолклора и ништа више.
Невоља је што нам је недостајала та рука која треба да тресне по столу или ако треба и по лицу, па нека вајни савез предузима мере и објашњава код УЕФА шта се то дешава.
То је најмање што смо могли и морали учинити што због правде, што због самопоштовања, па тако не би завршили као глинени голубови неким Мајама, Лалатовићима и свакојакој другој жгадији.
Сада је остало да победом у следећем мечу, покушамо да зграбимо макар ту шачицу достојанства, комадић некакве правде и задовољења, јер у супротном ће пашчад само затрпати задњим ногама све што су овог пролећа учинили и ником ништа.
Није без значаја и то да се не сме дозволити да једна убедљива крађа и отимачина на послетку прерасте у убедљиво освајање првенства.
Не можемо ништа више ни поправити ни изменити, али можемо бар да не дозволимо да зло постане још горе.
@ Енс
Баш тако, не ваља механизам, џаба батерије.Мада и боље што је престао да ради него да показује погрешно.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zamolio bih bezmude "grobare" koji očekuju prašenje Partizana u derbiju, Smrđina 3 komada i ostala sranja, da pre ovog "pošalji odgovor" stisnu crveni X u gornjem desnom uglu ekrana.


Partizan dobija derbi! (citirajte me u subotu oko 21:00) Pozdrav!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.437
Reaction score
11.936
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Sada samo mogu da napišem da je Nikolić odradio Vermezovićev prošlogodišnji posao.

Titula se otima i krade, kada to ne daje rezultat, titula se kupi. Bez para.

Ko ode na derbi abolira Jude u FKP.

Sale, šta si dočekao da ti rade...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ali zato JA hoću!

Pre nego što krenete da prozivate ljude za bezmudaštvo, stavite prst na čelo i pomislite da taj neko možda ima, dokazano, jedno tri puta veća muda od vas, i to ne samo virtuelna....

@LazarP,
jel ne treba ni na basket da idemo, pošto Ćoki i tu otima?!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Na derbi nek dođe i 500 ljudi protiv 40.000 cigana, ali nek tih 500 veruje u pobedu!

Dao bih sve titule, svih 6 da smo klub kao PAOK i da imamo ljubav i odanost prema klubu kao oni i njihove rezultate u Evropi.



Jasmina, ne razumem tvoj post.
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Ja ljubavi imam na pretek ali dzaba mi nemamo nazalost igru i to je meni licno najveci problem, uvek je bilo otimanja, lopovluka mene brine igra nasaa.
O upravi svi sve znamo meni je glupo da se ponavljam o vucicu isto, o ne postojecem penalu takodje ali mi od 10 minuta nismo nista igrali sa 11 igraca, to mene brine pa gde su im ta muda.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.437
Reaction score
11.936
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kod njih se ovo nikada ne bi desilo, jer bi zapalili i Tumbu i Solun.

@ JasminaT

Danas ništa nije oteto. Čitaj post pažljivo. Hoćeš da budem banovan?
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Jeste. Fudbaleri i trener su krivi zbog postojanja ovakve uprave. Oni su krivi što su igrali pod bolesnim pritiskom, što su unapred bili osuđeni na neuspeh. Oni zaslužuju da im u njihovoj kući navijači okrenu leđa a ciganska govna keze u facu i pišaju po glavi.
Ma svi bre na JNA! Pa kad ginemo da ginemo do kraja, ili da spasimo čast i odnesemo pobedu koja je mnogo manja od titule ali svakako mnogo veća od 3 boda.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Pravo da vam kažem ,meni laknulo.
Imam utisak da kako nam ide poslednjih 6 godina ,da smo osvojili još jednu titulu ,da bi smo se skroz raspali. :(
Uporedite tim od pre 6 godina i danas.
Uporedite finansije kluba od pre 6 godina do danas.
Uporedite članove uprave(makar onaj sportski deo) od pre 6 godina do danas.
Uporedite atmosferu medju naviijačima ,strukuturu Juga od pre 6 godina i ko je danas tamo ,a ko je na istoku .

Kad sve ovo saberete ,osim što smo povećali broj titula ,ništa dobro mi od te dominacije nismo imali.
I treba nam jedna pauza ,dal godinu ,dal 5 ,nije ni bitno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top