Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Haris Brkić 24.7.1974-15.12.2018-prošlo je 18 godina...

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Večna mu slava! Otiš'o si Harise ostala je tuga...
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Vecna mu slava....
Sramota je da posle toliko godina nisu pronasli ubicu....
Nadam se da ce uskoro taj slucaj biti resen, i da ce ubica zavrsiti u zatvoru....iako to nece vratiti jednog od najboljih kosarkasa Partizana.....
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Vecna mu slava!......Sto kaze neko pre mene,sramota da se slucaj nije resio ni posle 8godina,sramota!:banghead
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Jos jedan Partizanov sportista koji nije zasijao punim sjajem. Harise, hvala ti za sve. Uvek ce te voleti Grobari sa Juga.

Za drzavu, sramota!!!
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Otiso si Harise ostala je tuga uvek ce te voleti Grobari sa Juga

Nek mu je vecna slava
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Eh kakav je to igrac bio :( Uvek cu te pamtiti majstore .
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.776
Локација
"preko bare"
Neka mu je vječna slava! Grobari će ga uvijek pamtiti.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Bio je jedan on rijetkih na koje sam se ugledao kao mali. Posle svakog treninga ostajao sam da vjezbam njegov ulaz. Hvala ti majstore za sve, iako si trebao jos puno toga da nam das. Otis`o si Harise ostala je tuga...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Iako se slabo i bledo secam njegovih partija u Partizanu, veoma se dobro secam da je bio veliki covek, velika ljudina i veliki borac... Slava mu !!!!!
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
mogla bi na tribini da ide pesma u njegovu cast,bas je za horsko pevanje

Vise nista nije isto,
nikad nece biti kao sto je bilo ranije,
ostaje nam samo borba,
borba i secanje
na neko srecnije vreme,
kada smo zajedno bili svi,
koje ni jedna slika
ni jedna pesma
ne mogu vratiti...

AtheistRap-Hor

Haris Brkic ole.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Hvala za ovu pesmu... Danas u vecernjim novostima nije izasla ni jedna recenica o Harisu:cry:... Gde mi ljudi zivimo?:confused
 

Hiyavata

Početnik
Учлањен(а)
21.12.2007
Порука
74
Reaction score
0
Локација
nbgd
posle Djordjevica najbolji i najkompletniji kosarkas u Partizanu u poslednjih 18-19 godina. Vecna slava majstore respect
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
mogla bi na tribini da ide pesma u njegovu cast,bas je za horsko pevanje

Vise nista nije isto,
nikad nece biti kao sto je bilo ranije,
ostaje nam samo borba,
borba i secanje
na neko srecnije vreme,
kada smo zajedno bili svi,
koje ni jedna slika
ni jedna pesma
ne mogu vratiti...

AtheistRap-Hor

Haris Brkic ole.

Ima vec pjesma od firmasa za Dejana Dimitijevića - Lonca -

Vecna slava Harisu Brkiću,Legendi Partizana.

Nikad te nećemo zaboraviti.
 

Jevrem

SilasiJevrem
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
854
Reaction score
1
Локација
u kesi punoj hedova masnih
Berić: "Haris je bio pravi drug"
Pre tačno osam godina košarkaš Haris Brkić ubijen je ispred svog vozila kada se vraćao sa treninga KK Partizan kod Hale Pionir.

Ubice nikada nisu pronađene, ali je ostalo sećanje na dobrog čoveka i sjajnog košarkaša. Sedam godina unazad održava se Memorijalni turnir "Haris Brkić", na kom se okupljaju prijatelji i poštovaoci pokojnog košarkaša. Svake godine na datum pogibije prijatelji i rodbina posećuju njegov grob. Među njima je bio Harisov saigrač i prijatelj Miroslav Berić.

"Mi smo bili veliki prijatelji, na terenu i van njega. Sjajno smo sarađivali na parketu, mogli smo i bez gledanja da se razumemo, pogotovo poslednje dve godine. Velika tragedija što se sve to dogodilo, jer je on mogao još mnogo toga da pruži kako ovde tako i u nekom stranom klubu i da naplati dugogodišnji mrkotrpan rad", rekao je Berić za B92.

Haris je najviše godina proveo u Partizanu, a bio je i član ekipe koja je došla do Fajnal fora u sezoni 1997-98. Mnogo njegovih mečeva gledao je i prenosio sportski novinar i komentator RTS-a Slobodan Šarenac.

"Tačno je da sam prenosio te mečeve i dobro se sećam Brkića. Bio je odličan košarkaš i dobar čovek. Uvek je rado izlazio i meni, a verujem i svim novinarima u susret. Sećam ga se po karakterističnom produženom koraku pri ulazu. On je često koristio i zaobilazio gotovo celu odbarnu protivnika. Po tome je bio jedinstven", rekao je Šarenac.

U sećanje na Harisa Brkića igra se memorijal koji nosi njegovo ime i do sada su domaćini bili Beograd, Podgorica i Sarajevo, gradovi u kojima je on gradio svoju karijeru.

u92
 
Top