Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Kakav sam ja baksuz ljudi moji!
Gledam hokej i basket, moram da prekinem sa gledanjem, treba da idem kod rodjaka. U basketu ih peglamo, u hokeju 3 minuta do kraja, rezultat 2:2. Ja dosao kod rodjaka, gledam - ne verujem 4:2!

Momcima svaka čast, dobra, borbena utakmica. Bez previše rizika. Mi smo više želeli pobedu i to nam se vratilo!

Idemo dalje, 1:0 za nas.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Pa nisi baksuz za sebe samo za Partizan, da si nastavio da gledas izgubili bi, vidis da im nije islo dok ti gledas :D
Svaka cast momcima dobro su odgirali, kolko sam mogao da ih gledam. Jos dvije mogu to oni !!!
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Sex, sex on the ice!!! http://www.youtube.com/watch?v=4WHtKjx3Jsw

Dobro, nismo bili baš toliko bolji, ali pobeda koja mnogo znači, onim momcima na ledu, nama kojima ih pratimo cele sezone... Iskreno uplašio sam kod 1:2 za ove tamo. I onda havarija, pomirio sam se sa produžetkom, ali naši hokejaši nisu! Momcima na ledu samo :respect

Što se tiče navijanja, konačno dobra poseta, i glasovna podrška momcima koji to itekako to zaslužuju! Najzanimljivije, bila je ekipa Brain Damage, JF LO, i grupa mlađih momaka Zabranjenih. Da i ovde napomenem, da je podrška SD Partizan slabija zbog ovog sukoba, inače bi bila takva da niko ne bi mogao ni da nam pljune pod prozor. Uz nas 10ak neutralnih podrška Partizanu nikako nije izostala!

Grobari, treća utakmica finala je u ponedeljak 20.2. verovatno oko 17:30, 18h, bez obzira šta uradili u Sloveniji, SVI U PIONIR!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Bravo momci,lepo je pocela ova serija.Valjda ce ovo biti pocetak jos jednog superiornog trijumfa naseg SD.Iskoristili smo prednost domaceg terena,pa je psiholoski teret sada na strani Slovenaca.Pisalo je da su se dosta pojacali sa igracima iz EBEL Lige,ali nasima i to nije problem.Jos jednom Bravo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
I ja da cestitam nasim momcima na pobedu a nadam se i konecnom trijumfu. Gledao sam deo utakmice kada smo izednacili na 2 2 bice tesko do kraja serije ipak igramo sa velikim rivalom, ali imamo velike sanse da odbranimo naslov od prosle godine.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Gledao sam sinoc na tv-u kombinovani prenos .Ukljucenje u trecu trecinu kod rezultata 1--2 za slovence, pa sve do kraja kada smo ih ubili u poslednje tri minute ,bilo je neverovatno.Prva pomisao je bila ,onaj majmun od komentatora( krivokapic ganci)u najavi utakmice rece kako olimija dolazi u Pionir po pobedu,da ce da se obistini.Ali na nasu srecu sve je doslo na svoje mesto.Sve cestitke nasima ,ponajvise Klingensmitu i Milovanovicu!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Честитке нашим хокејашима ... показаше како се носи Свети Дрес ...

само напред па да се опет радујемо ...

зна ли неко како може да се дође до ( купи ) дрес Нашег ХК .. ?!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.407
Локација
JNA
Sutra da ih dobijemo tamo,pa u ponedeljak u Bg-u imamo mec-loptu...Crno-beli bravo bravo,Partizane bravo,bravo...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Planiramo jedan intervju sa hokejašima, ali to posle finalne serije.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Momci nas dosledno predstavljaju u ovoj ligi i red bi bio da imaju malo više pažnje jer su jedan od najuspešnijih kolektiva unutar sd-a. Ko zna možda i dobiju poziv od ove austrijanske lige.

зна ли неко како може да се дође до ( купи ) дрес Нашег ХК .. ?!

Evo ima ovde:

http://www.partizan365.rs/user/dresovi/hokejaski-dres-partizan/46_1207_37957_1_0_0/item.jsp
Al izgleda rasprodat tek sad vidim. Al probaj možda ima.
 
Последња измена:

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.407
Локација
JNA
Izgubili smo 1-0,nazalost..
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Izgubili smo 1:0. Baš čudan rezultat i za hokej.

Ništa u ponedeljak da pobedimo, i onda ćemo morati tamo da slavimo titulu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Штета! Али добро, имамо опет сада домаћи терен, па ако победимо у шта чврсто верујем имамо две шансе за титулу! Главу горе момци!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Врло чудан резултат само 1:0 , штета стварно али добро следећа утакмица у Пиониру уз подршку навијача не би требало да имамо проблема да добијемо утакмицу , а онда тамо код њих да пробамо да завршимо ...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
bas steta mogli smo vec u ponedeljak da slavimo titulu ,ali nema veze u ponedeljak svi u pionir da pomognemo nasim momcima i da proslavimo osvajanje kupa u kosarci!!!:D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
HOKEJ: Minimalan poraz Partizana

Hokejaši Partizana poraženi u drugoj finalnoj utakmici SLO hokej lige od Olimpije rezultatom 0:1 (0:1, 0:0, 0:0). Obe ekipe imaju po pobedu.

v234525p0.jpg


Fudbalski rezultat na utakmici Partizana u Ljubljani.

Svi su nakon tesne i teško izvojevane pobede u ledenoj dvorani hale "Pionir" očekivali još jedan neizvestan meč branioca trofeja i hokejaša Olimpije. On se i dogodio.

Slovenci su u "Tivoliju" slavili "fudbalskim" rezultatom 1:0, a jedini gol viđen je u prvoj trećini meča.
Strelac za Olimpiju bio je Gregor Režek, u 19.minutu, kada je spretno reagovao posle udarca Luke Ščapa. Upravo su ta dva igrača bili jedini strelci za "zmajčeke" u Beogradu.

Pogled na rezultat nameće logičan zaključak da su susretom dominirali golmani. Partizanov, Rajan Klajngensmit zaustavio je 38 šuteva protivnika, dok je njegov kolega Matic Boh zabeležio "šah-aut" sa 32 odbrane.

Ljubljančani su četiri puta imali igrača više, a Partizan samo jednom.

Prvom pobedom u finalnoj seriji, hokejaši Olimpije obezbedili su još jedna meč pred svojim navijačima i produžili seriju bar za još dve utakmice. Naredni meč zakazan je za ponedeljak, 20. februar u ledenoj dvorani "Pionira".

Hokejaši će posle tog meča ponovo otputovati u Ljubljanu, gde će u sredu 22. februara biti odigran i četvrti meč. Eventualna peta utakmica biće odigrana u Beogradu.

(MONDO)
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Данас у пола 6 дочекујемо Олимпију у 3. утакмици... Страшно битан меч, па иако је прошлу текму бројност била добра, ваљало би данас подржати ове момке у одбрани трофеја! Заслужили су и много више од тога!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Onis u nas jedva pobedili u drugoj utakmici, mi njih trtimo redovno tako da ocekujem veceras laganini pobedu.Cetvrta utakmica je nasa, tamo u Emoni ih cepamo i to je to.Jos kad bi nas primili u EBEL
 
Top