Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.544
Локација
Humska 1
Od 2. do 4. oktobra, nasa ekipa ce igrati sve meceve od 17:30

Iako sastav grupe deluje povoljniji nego što je to bio slučaj pre dve godine kada je Partizan takođe bio domaćin ovom takmičenju u našoj najvećoj dvorani, veliki problem za crno-beli sastav sigurno će biti kratak pripremni period, s obzirom da je sezona leda u Beogradu startovala tek minulog vikenda.
- Nažalost, ulazimo u ovaj turnir sa tek pet ili šest treninga. To je nešto na šta nismo mogli da utičemo, ali pokušaćemo sve da izborimo plasman u naredni krug takmičenja. Da kod nas sezona leda počinje 1. septembra kao što je to u kod naših protivnika, sve bi delovalo mnogo drugačije – rekao je trener Partizana Nikola Bera.
Crno-beli su se za novu sezonu pripremali mahom na "suvim treninzima", kao i u Prvenstvu Srbije u inlajn hokeju (hokej na rolerima) tokom leta. Osim problema sa ledom, crno-beli će biti oslabljeni i za standardne reprezentativce Marka Brkušanina, Aleksu Lukovića i Dimitrija Filipovića, ali se i pored toga nadaju da je naredna runda dostižna, premda će veliku ulogu imati i drugi faktori.
- U ovom delu sezone veoma je teško predvideti sa kakvim će konačnim sastavom doputovati naši protivnici. CSKA je uvek opasan, naročito ako dođe sa svojim internacionalcima iz Slovačke i Rusije kojih je imao i ranijih sezona. Izraelski tim ima nekolicinu igrača koji su iz američke škole hokeja, koji su tamo završili koledže, tako da će i oni biti veoma ozbiljan protivnik ukoliko doputuju u punom sastavu – smatra Bera.
Prvi meč na turniru Partizan igra u petak, 2. oktobra od 17.30 časova protiv CSKA iz Sofije, dok se prethodno, od 14 časova, sastaju Zejtinburnu i Rišon Devils. Dan kasnije od 14 časova igraju Rišon Devils i CSKA, dok se od 17.30 sastaju Partizan i Zejtinburnu. U poslednjem kolu, i istim terminima sastaju se CSKA - Zejtinburnu, odnosno Partizan i Rišon Devils.
Turnir se igra po ligaškom sistemu ("svako sa svakim"), a samo pobednik ide u narednu rundu koja se igra u poljskom Tihiju, od 23. do 25. oktobra, u kojem će pored pobednika grupe A i domaćeg GKS Tihija, igrati i britanski Koventri Blejz i rumunska Dunarea Galati.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Malopre sam se vratio iz Pionira, pobedili smo ekipu Rišona sa 9-1 i tako zauzeli trece mesto na ovom turniru. Prvi je CSKA Sofija, a Turci su drugi. Ne znam sta smo uradili juce i prekjuce, ali ovi danas su totalni indijanci i od njih smo bili za dve klase jaci, o cemu govori i rezultat, a i taj jedin i gol su nam dali pri rezultatu 8-0 pukom slucajnoscu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Прве две утакмице са Бугарима и Турцима смо изгубили убедљиво. Прву нисам стигао да погледам, трећу смо лако добили, а против Турака нисмо искористили неке зицере и играча више у првој трећини, а онда су нас у другој надиграли. У последњој је био и један мањи масовни обрачун, након кога смо остали без већине играча и играли пар минута са свега три хокејаша (Турци извукли дебљи крај :D).
Свеједно мени је увек лепо на хокеју, а ево и пар фотографија са те друге утакмице:

hokej.jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.619
Reaction score
13.707
Локација
Yaoundé
Malopre čitam na U92 da naši hokejaši igraju drugu rundu Kontinental kupa.

http://www.b92.net/sport/zimski/hokej.php?yyyy=2015&mm=10&dd=26&nav_id=1055660

Nakon odustajanja sofijskog CSKA i turskog Zejtinburnua, koji su bili bolje plasirani od nas na turniru u Beogradu, mi smo otputovali u poljski Tihi, gde smo prvo katastrofalno poraženi od domaćeg GSK 0:26, a zatim i od engleskog Koventri Blejz 1:12. Preostao je još meč protiv rumunskog Dunarea Galaci.

Ekipa nastupa oslabljena, bez nekoliko ključnih igrača, iako bi i u punom sastavu ovaj turnir najverovatnije bio prevelik zalogaj.

Hokej kod nas je generalno medijski loše ispraćen, ali je uz ovu vest na U92 objavljena i ona o učesću komšinice u Slohokej ligi ili kako li se već sad zove. Nisam znao ni da još postoje, ali me sama vest nije naročito iznenadila. Baš se pitam zašto... To me je nateralo da pitam da li neko ima bilo kakvu informaciju o trenutnom statusu našeg HK? Pre svega u kojim takmičenjima ćemo nastupati...

Klupski sajt je poslednji put ažuriran proletos kada je osvojena titula prvaka u prethodnoj sezoni i to bi bilo to, a ništa bolje nije ni na sajtu nacionalnog saveza.
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Aktivni su na FB stranici i bila je tamo ta vijest.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.544
Локација
Humska 1
Pobeda u prvenstvu u prvom kolu protiv Red Tima 12-1.

Marko Milovanovic nas kapiten postao predsednik saveza.

cigani koji su poslednji put osnovani opet 2006. se takmice u slovenackoj ligi sa slovencima i hrvatima, izgleda da i ovde moraju da finansiraju cigane kako bi prekinuli niz titula nasih hokejasa. Da je bilo novca mogli smo mi da igramo tu ligu, sigurno bi imali neke jace utakmice od domace lige.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Pa od hokeja su i poceli. Taman kad smo osvojili upravo tu ligu sto oni sad igraju, nismo mogli da treniramo u Pioniru jer cigani nisu platili termine pa nije bilo para da se kupi led...
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.544
Локација
Humska 1
Nedelja 29. novembar 17:30h Ledena dvorana Pionir,
Partizan-Vojvodina
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.619
Reaction score
13.707
Локација
Yaoundé
Partizan - Vojvodina 12:1 (7:0, 3:1, 2:0)

Prvi meč sa Novosađanima nakon šest godina. Rezultat identičan kao u prvom meču koji smo odigrali protiv Red Team. Verujem da niko ne bi imao ništa protiv da isti rezultat bude i u sledećem meču. Pogađate s kim igramo...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Rece Milos gore da su sad u jacoj ligi od ove nase tako da... Ja ih nisam gledao niti znam kakvi su ali se svejedno nadam pobjedi.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.619
Reaction score
13.707
Локација
Yaoundé
Odradili su to prilično tiho i samo osvanuli u toj ligi.

A i tu su izgleda primenili dobro poznati recept : ''reorganizacija'' iz koje se izlazi bez dugova. Tako više ni u hokeju nisu HK, već su SKHL!

Inače, interesantno je da na njihovim zvaničnim sajtovima nema ni jedne jedine reči o sutrašnjoj utakmici. Zato su barem na sajtu Hokej saveza Srbije napravili lepu najavu sa dosta informacija http://www.hockeyserbia.com/index.p...k-igra-se-veciti-derbi-crvena-zvezda-partizan

U najkraćem, prema gornjem linku, imaju dosta mladih reprezentativaca, (uglavnom došli iz Beostara, koji ove sezone ne nastupa; ne znam šta se dogodilo) plus naš bivši Rus Pavel Popravko. Mi, sa druge strane, koliko vidim
https://sr-rs.facebook.com/15114346...41833.151143468322006/648986418537706/?type=3 i dalje imamo tu nekoliko reprezentativaca nosilaca igre, plus nova ruska trojka, tako da očekujem pobedu. Sutra, ko može, Ledena dvorana Pionira od 17:30, ulaz besplatan.

:D:
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Danas od 17:30 naši hokejaši jure 16 uzastopnu pobjedu nad CZ u vječitim derbijima..

Srećno momci!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.619
Reaction score
13.707
Локација
Yaoundé
vodili 4-2 i na kraju izgubili 7-4:banghead:banghead:banghead
E, bar da je bilo 4:2, nego je bilo i 4:1... Uopšte mi nije jasno šta se desilo u poslednjoj trećini. :confused

Na link sam naišao tek kad je treći period uveliko bio u toku, a prethodno sam na fb video da smo vodili. Kad sam se uključio, bilo je 4:6!? Sedmi gol smo dobili bukvalno u poslednjim sekundima, kad smo povukli golmana i pokušali sa još jednim igračem na ledu.

Šta je tu je, idemo dalje... I prošle godine smo imali poraz od Beostara odmah negde na startu, a pola njih je večeras bilo u crvenim dresovima. Mi smo nekoliko igrača tek priključili ekipi, tako da će do kraja to sve doći na svoje.

Izgleda da je ponovo u opticaju učešće u ruskoj Višoj ligi naredne sezone, bar je tako nešto nagovestio trener.
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Gledao sam od druge trecine u kojoj su cigani izgledali kao decica - nisu imali snage ni znanja da predju polovinu bukvalno.

A onda se u trecoj trecini to potpuno promenilo - mi nismo izasli iz nase trecine. 4-3 gol sa igracem manje, desava se. 4-4 gol iz neke kontre a golman izasao 2-3 metra od gola
5-4 njihova kontra a nasi stoje i niko se ne vraca. I tad sam prestao da gledam. Ne mogu da tvrdim nista, ali meni je delovalo mnooogo sumnjivo.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Momci, glavu gore!
Neće proći mnogo, a već će doći momenat da im se ovaj poraz naplati, sa sve kamatom.
 
Top