Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Hokejaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Konacno doslo vreme za naplatu duga, bice tesko ali ja verujem u uspeh HK Partizana.
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Bio sam pre dve nedelje u "Pioniru" kada smo izgubili od cigana 2:3. Ne bih sada o samoj utakmici, jer i onaj "sponzorski pul" na dresovima naših rivala kontra "Big Pizze" na našim dosta toga objašnjava. Ipak, mislim da nismo bez šansi u finalu play off-a.

E sad, šta je poenta ovog mog upisa... Tog 23. februara HK Partizan je zvanično bio domaćin u ledenoj dvorani, tribina je bila solidno popunjena, oko 1300-1400 gledalaca, ali rekao bih da je čergarskih simpatizera bilo više, što je po meni nedopustivo.

Iako su naši imali konstantnu podršku od strane 30-ak mlađih navijača, jasno se videlo da kada cigani postignu gol veći deo prisutnih u dvorani skače na noge. Mada je u pitanju bila umerena publika, tate i mame, tetke, teče, strine, kumovi i ostala familija, al' opet, ne smemo dozvoliti da oni budu "naloženiji" od nas da dolaze na naše međusobne duele, zna se ko je i šta je bio HK Partizan i u Jugoslaviji i u Srbiji, a ko su i šta su oni.

Nije mi promaklo da su, za razliku od naših, cigani doveli i svoje klince U8 i U10 na tribinu sa sve hokejaškom opremom i ti mališani su skandirali Zvezdani dobar deo meča, bilo mi je simpatično kako se mali cigančići nadglašavaju sa pomenutom grupom desetak godina starijih navijača crno-belih. :D

Eto toliko... U petak svi u "Pionir", Partizan igra!
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Mislim ići na utakmicu ali ne znam, kakva je politika cigana što se tiče finala. Vidim da je fun page na face hkczv (ili kako god da se ova fuzija i u hokeju zove), naložena preterano i pominju, neke navodne provokacije sa prošle utakmice sa naše strane....O sponzorima, hvala usni - Telekom i Lasta, koji odjednom vole i hokej, sve najgore...

Bio sam na prošloj tekmi, naši igrači su izgledali grogirani u odnosu na njihove igrače, Rus koji nam igra beka je ubedljivo bio najjgori akter, ali imamo pojedince koji mogu da donesu prevagu na našu stranu vage...Pa videćemo koliko već sutra.

:napred Partizan
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.621
Reaction score
13.711
Локација
Yaoundé
Tačno ime te tvorevine ima prefiks SKHL, a u pitanju je, izgleda, nekadašnji Beostar. Kada tačno počinje utakmica?
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
^

...da. Zapravo pomenuti klub se žrtvovao za cigane, na neki način.

U 17:30...inače je već zadnjih 5 godina to neki termin kada se igraju utakmice.

Ulaz 200 kinti.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.621
Reaction score
13.711
Локација
Yaoundé
Dopada mi se to što nema mnogo priče na fb stranici. Samo najave finalne serije i podatak da smo konačno kompletirani povratkom Jankovića, Ogrizovića i Lukovića...

Idemo! :napred Partizan
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Srecno crno-beli oklopnici, razvalite ove skotove i priredite nam radost na kraju serije!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ako vidite tu u hali negde ovog komentatora, jebite mu mamu cigansku onu odvartnu!!!
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Neverovatno kako loša trećina. Kao da smo odigrali celu utakmicu a oni tek prvu trećinu....

Jebem im Lastu, Telekom, Sagu and co :pickaciganska
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
Браво момци :clap :partizan_fan:
Новинару се најебем женске фамилије, како је се понадала :pickaciganska на крају.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.621
Reaction score
13.711
Локација
Yaoundé
Tako je, momci!!!
:hockey
Najbolji kad je najbitnije! A ove :pickaciganska pobegle s leda na kraju bez pozdrava!
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Svaka čast našim momcima. Ko god je u prilici treba otići u halu, milion puta rečeno da su hokej na TV i uživo 2 totalno različita doživljaja.

Komentatora lično poznajem. U pitanju je 1/1 cigan.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Bravo momci na tesko izvojevanoj pobjedi. BIce ovo teska serija. Cigani mi izgledaju dosta uigraniji (sto, koliko sam propratio, i jesu). U par akcija su nas bas izigrali. Kad bismo mogli odigrati neki dobar trening mec ne bi bilo lose, iako je slijedeca utakmica brzo.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima. Jesmo pali i dozvolili im da se vrate u meč, ali smo se herojski izdigli. Ruši državni projekat!
 
Top