Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

srbaPFC

Početnik
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Utakmica bas onakva kakva je i trebala da bude,mozda je zafalio jos koji gol,ali i ovo je bilo skroz zadovoljavajuce.Pametna igra od prvog minita bez bespotrebog gubljenja snage,sa dosta pametnog trcanja.

Za Kleov potez nemam reci samo jedno :respect

Takodje me je pozitivno iznenadila i reakcija publike na naseg novog golmana :clap.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sve pohvale za pobedu i prvo mesto na tabeli. Za mene je pozitivan utisak igra Babovica, bravo decko- samo napred, vracas se polako. Cleo, Krstajic, Sale Ilic, Iliev- oni su ocekivano kvalitetni i na svom nivou. Mene raduje da se Lola i Babovic vracaju na put koji su zasluzili, put reprezentativaca i velikih igraca. Oba su bili vanserijski talenti, vreme je da to dokazu i u seniorskoj konkurenciji. Tuzan sam sto Radisa Ilic nije branio, ali sta da se radi, to ne zavisi od mene vec od trenera.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Kleo je neverovatan. Prosto neverovatan. Drugarica i ja gledamo utakmicu i ona svo vreme "ma, šta i gledamo...Kleo će da zabije golčinu i pobediće Partizan....bolje da igramo PES...ajde..." i ja insistiram da gledamo....ali popustim i odigramo jednu....i ja prebacim taman kada ga Kleo zabije. :D Kraljina!

Novajlije su stvarno dobre....a verujem da će biti i mnogo bolji kada se uigraju i naviknu. Žao mi je reći što se uopšte ne vidi izostanak Moreire... :(
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nemoj da budes, zamisli tek haos sa oporavljenim Doktorom, gazicemo sve redom u nasoj ligi :ziveli

Od sezone kada smo pod Vermezom docekali prolece u Evropi nisam ovoliko uzivao u utakmicama Partizana, a mislim da ce sto vise vreme bude odmicalo, nasa igra biti jos bolja. Kad se Mo oporavi, kad se razigra Medo, kada Iliev i Smiljanic dostignu jos veci nivo forme, bice to ekipica boli glava. Kada kazem uzivanje, ne kazem da je nasa igra savrsena trenutno, ali konacno gledamo napadacki fudbal, i konacno mi se vraca osecaj koji sam imao iz vec pomenute sezone, kada sam razmisljao samo sa koliko cemo golova ispratiti neku ekipu.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dobra utakmica naših fudbalera. Ali su me jako pozitivno iznenadili Kizito i Miljković, kako momci trče i trude se, svaka im čast! Medo odigrao jako dobro, imao je i par šuteva. Kleo fenomenalan. Takođe treba pohvaliti Stojkovića za odbranjen zicer, i Šćepovića za njegov, ako se ne varam, prvi gol za Partizan u takmičarskim utakmicama.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Још једна утакмица која ме је уверила да за српске прилике имамо супериоран тим. Неколико играча је дебитовало, али то се уопште није осетило. Сигурна игра, рекао бих са 50% снаге.

Вредело је доћи само због гола Клеа, ја не знам који још епитет постоји а да га нисмо приписали овом човеку! :respect Овај гол је још ефектнији од сличног гола који је дао против Рила.

Камара веома запажен, не компликује много, не либи се да шутне и са 20 м. Као да је одиграо две сезоне у Партизану. Кизито феноменалан у другом полувремену. За обојицу само похвале.

Стојковић имао изузетну интервенцију на крају. Све у свему, лепо вече на ЈНА.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Drugarica i ja gledamo utakmicu i ona svo vreme "ma, šta i gledamo...Kleo će da zabije golčinu i pobediće Partizan....bolje da igramo PES...ajde..." i ja insistiram da gledamo....ali popustim i odigramo jednu....

Khm, ima i pametnijih stvari da se radi sa drugaricom kad vec ne zeli da gleda utakmicu :wink:,

ipak "young one" popustio si lako i prodao svoj voljeni klub zbog pes-a :buhaha
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Mozda sam ja malo pod utiskom jos, ali zaista sam uzivao u igri Partizana. Jeste ovo samo Hajduk, ali tim je igrao pravu modernu pas igru. Mislim da su tome posebno doprineli Kizito i Miljkovic. Veoma su prodorni i brzi. Kizita sam vise puta gledao, pa zato Miljkovicu dajem :clap

Sve u svemu jako lepo i sigurno. Stojkovic je izgledao skroz dobro, a Medo na momente nestvarno. Da smo u FM-u imao bi Detrmination i Bravery 20. Kleo je bio odlican, ali mi je uvek misterija kako covek iz nemogucih situacija uvek postigne pogodak, ali prazan gol nikada ne pogadja. Nema veze i ovako je car!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
NIje bilo loshe ovo vecheras mada mislim da je moglo i dosta bolje.
Cleo je dechko stvarno unikat na ovim prostorima i treba ga chuvati.Mnogo se Sale Stanojevic kocka shto ga svaku utakmicu drzi do kraja.Mislim da je danas morao da bude izmenjen i zbog odmora i zbog publike.

Pored neverovatnog Cleo-a dobar utisak su na mene ostavili Kizito,Medo,Sale,Simljanic i mali Miljkovic.
Neverovatno mi je da Kiza posle solidne pauze ima onoliko snage.Nema gde ga nije bilo.
Medo se trudio i svidja mi se shto kenja na terenu (pozitivno-neshto redovno ronda) bez obzira shto je novajlija i shto mu je ovo prvi mech u nashem dresu.Ima pravu fudbalsku drskost ali i znanje.Bice nama lepo sa njim i njemu sa nama.
Sale igra kao u najboljim danima i shteta shto mnogi i dalje ne kontaju njegove ideje.
Lola po meni odlichan danas.Ja volim njegovu igru,uvek sam je voleo.
Drago mi je zbog Miljkovica shto je dokazao,prvenstveno meni,da ipak nije izgubljen sluchaj.Da se ja pitam pre bi mi igrao neko Stevanovic.Mnogo vishe koristi od Miljkovica shto se videlo po prodorima.
Stankovic mi je danas opet bio smushen kao na nekim utakmicama.

p.s.

Chestitke i Shcepi za gol.
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
Svaka cast momcima na pobedi koja je trebalo da bude i ubedljivija,ali sta sad :D: Za Clea samo reci hvale,zbog njegovih poteza treba otici na stadion! Zanima me da li neko zna na sta se odnosio onaj transparent na istoku za Clea? Sta je pisalo i znacenje istog?
Dobili smo danas nove igrace i mislim da je ova utakmica dosla u dobrom trenutku, jer su svi odigrali kako treba,pa je konkurencija sad bar 2 puta zesca za prvih 11. A to je uvek zdravo za ekipu!
Poseta na stadionu je mogla da bude i bolja. Mislim da su to nasi momci zasluzili. Samo 6500... Za ucesnika Lige Sampiona... Ali to je vec stara tema.
Sve u svemu,ja zadovoljan, vidim i ljudi uglavnom zadovoljni,to je najbitnije.
Jos jednom Cleo :respect:respect:respect
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
....

Jel smo danas bili oslabljeni?:clap
E tako se to radi
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.536
Reaction score
1.404
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Odlicna partija. Sigurna pobjeda, nova 3 boda i vrh tabele. Bravo momci!!!

Gol Klea - MAJSTORIJA!!

Nas najbolji napadac u poslednjih deset godina. Daj Boze da ostane bar pola sledece sezone. Valjda cemo ga zadrzati do kraja ove. Pogotovo ako ostanemo u Evropi,tj, prezimimo.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Khm, ima i pametnijih stvari da se radi sa drugaricom kad vec ne zeli da gleda utakmicu :wink:,

ipak "young one" popustio si lako i prodao svoj voljeni klub zbog pes-a


Priceless!:buhaha Vodim je na sve tri utakmice Lige Šampiona. Klea svakako već obožava još od RHYL-a. Preobratiću ja nju u 100% Grobarku. :D
PES svakako igramo sa crno-belima. :D:


Drugo polu-vreme smo celo odgledali...u igri Partizana je bilo na momente tromosti i smušenosti...loših dodavanja...ali sve ukupno...zadovoljavajuće. Obožavam kako Stanojević pizdi, nervira se i dere na igrače tokom utakmice....kako komanduje ekipom...bez obzira na rezultat....nema opuštanja!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Moje vidjenje danasnje utakmice....

Stojkovic-siguran,nije imao uopste posla do one sanse 1-1 u nadoknadi vremena kada je skinuo cist gol hajduka.Svaka cast za intervenciju i jos nesto sam primetio,veoma dobro ispucava lopte ka napred.Ne znam za vas ali meni je nekako drago sto je momak naisao na aplauze.Znam decka iz Loznice koji mu je komsija,isli zajedno u skolu,kaze da je stojke super decko samo je malo lud u pozitivnom smilu.Bilo mi ga je zao u jednom trenutku,svi ga napali a on je jednostavno samo hteo da brani tj radi svoj posao.Bas zato mi je drago i cini mi se da su ga grobari prihvatili kao svog

Kizito-Odusevio me,scaka cast brate Dzozefe.Sprinta i trci kao navijen!Ume da centrira sto je pozitivna promena za nase bekove :)

Miljkovic-sem volje i zelje nista

Krstajic-Solidna utakmica,par losih reagovanja, moze to krle bolje

Stankovic-Nadam se da nam on nece biti starter protiv sahtjora....ocekivao sam mnogo vise od njega.Imao je jednu loptu u 2.poluvremenu direktno dodavanje protivnickom igracu u opasnoj zoni...potez iz kog iole ozbilnija ekipa razvija kontru i daje go

Smiljanic,Ilic-Dobri

Kamara-u pocetku veoma zbunjen,kako je vreme odmicalo sve bolji i bolji.Dosta lepih,'pametnih' poteza od njega...jos uvek ima problema sa kretanjem na terenu, u nekim situacijama mi se cini da ne zna bas gde treba da stoji ali tek je stigao, uigrace se.Za debi:Fantasticno

Babovic-ne znam sta da kazem.Imao ja lepih poteza ali i katastrofalnih.Meni licno babovic deluje bolje na terenu od Tomica.Mnogo bolje zalama protivnicke igrace i cini mi se da ima 'taj' pas...a da ume da zakomplikuje ume,isto kao i Neca

Kleo-glupo je komentarisati

Iliev-Cini mi se da je dosao da odigra samo evropu i derbije :) Ove ostale utakmice odradjuje :)

Scepovic-OK

Davidov-Neprimetno i bojazljivo

Nije lose bilo danas ali nesto mi je falilo danas...falio mi je jos koji pas prilikom nasih napada...primecuje se u pojedinim situacijama nedostatak ideje u napadu...da ne duzim, fali i nedostaje Moreira...ne mogu da se otrgnem utisku da sa Mo-om i Saletom u istom trenutku na terenu mi UBIJAMO

i za kraj utisak dana Misa Tumbas...odlazeci sa stadiona vidoh ga ga na istocnoj tribini tamo na izlazu pisa u cosku i dere se BOJOOOOOO...BOJOOOOO....:buhaha
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Sjajna predstava sa 40% snage uknjizena 3 boda,svi koji nisu bili zalice jer za 20 godina nece moci deci da pricaju kakav je gol postigao Cleo.Sramota da dodje samo 6.125 gledalaca,a imalo je sta da se vidi i da nije samo zbog onog gola je vredelo doci.
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
E moram da se nadovezem na posetu i da kazem da ili sam ja lud ili neko iz kluba...ali meni izgleda da oni kao da svaki put "pojedu" 2000-3000 ljudi.......

A sto se utakmice tice, nije bila narocito lepa, cisto odradjivanje posla ali zato se Kleo potrudio da je ne zaboravimo :D
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Šta reći,sem da uživamo u atmosferi i igri Partizana.Ovo što fudbaleri rade ove jeseni je pozivnica za sve koji vole fudbal - dobar fudbal.

Meda - odličan,vidi se da smo s njim na dobitku...
Kizito - odličan,brz,zna da centrira,super...
Babović = Neca,samo levak...
Miljković - dobar,lepo odigrao...
Krle - malo nam se danas opustio...
Sale - mozak,prosto igrači ispadaju smešni oko njega koliko nemaju fudbalski filing(Davidov)
Stojković - prvi izašao na teren,sigurno pola sata pre ostalih,dočekan i ispraćen aplauzom - i on uredno otpozdravio...malo ga je Miša cimao pred utakmicu(očigledno mu nije bilo jasno da li ga proziva ili navija za njega)

Sve u svenu,ko navija za Partizan,a ne dolazi na stadion,ja zaista ne znam šta ih koči,prava je šteta ne odgledati ovo - Kleo - čovek otkida...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kad je u drugom poluvremenu Scepovic u kontri lose dodao Kleu Stanojevic je degazirao flasu sa vodom sve do juga :D...kleo bez komentara...Medo ulece ko lud u svaki duel...Kizito drugo poluvreme odlican...Scepovicu fali jos samo malo iskustva(cestitke na prvencu).Sve u svemu solidno sa jedno 35% ulozene snage.Jedino mi se nije svidela igra stopera ne zna se ko je danas bio gori Stankovic ili Krstajic koji poklanja tri lopte za redom na nasoj polovini
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Pazite komentar:

Stojkovic,isti Antonio Banderas na ovoj slici.
Grobari 12. igrac,Stojkovic 13.ratnik.
Njihova situacija je slicna i banderas je bio jedini Arapin medju Vikinzima.
Samo mu ostaje da ubije veliku majku pecinskih medveda.
(grobar-españa, 4. septembar 2010 22:48)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top