Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
bravo Jole,na Krleta sam zaboravio :banghead

malopre sam cuo da SS kaze da nece igrati zbog kartona sledecu utakmicu,a koliko se secam obe utakmice mu trebaju da bi zavrsion na okrugkoj cifri broja meceva ? jel sam u pravu ?

@ jasmina

ma to sam istripovao pre 2 sezone,da je to glavni razlog nase dominacije :)buhaha) i sad ne bi menjao,nema sanse,nadam se jos puno,puno godina/decenija :D
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Jedan je Mladen Krstajic.:respect Hvala ti sto si se vratio uprkos drugim ponudama, sto si uvek dao sve od sebe...:respect

Mnogo mi je drago sto ce on biti nas novi SD.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
У Партизановом стилу, спектакуларно гажење противника за крај. Да, да, за крај!!!! Титула!!!!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kamara - Ilic - Vukic - Ilic - Tejgol

Kakvi majstorski potezi Saleta i Zvoneta... Kao u najboljim godinama!

Neka traje...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
4 године .... Нека траје како каже брат !
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Nego ljudi manite se slavlja...da vas pitam je li ono ispravno dosudjen penal za nas ili nije ?:buhaha
Uh, jedna od najtezih sezona za nas, ali i najsladjih!
Kad se samo setim mecha protiv vojvodine, pre nekoliko kola i sta mi je sve prolazilo kroz glavu...Srecom sve je doslo na svoje!
Sale i momci su zasluzili ovako divno vece!:clap
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Prvo za zaborav, drugo sa publiku. Ovacije za Mladena Krstajica - neprocenjivo!
Nek nam je sa srecom titula! Na mene su snazan utisak ostavili i klinci sa Kosova i Metohije!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Iz ovih akcija sto sam video na youtube-u mi deluje da je Davidov prilicno dobro odradio poziciju beka. E sad molim one koji su bili na stadionu i gledali celi mec da prokomentarisu to :D
PS Cestitka na tituli malo unapred :D
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Eto danas, moj dvogodisnji sin Aleksa i ja skoknusmo iz Bijeljine do Bg na utakmicu. Malo smo kasnili i na ulazu nas zaustavise redari, kazu ne moze se unutra pocela utakmica. Jedva ih nagovorim da nas puste unutra. Aleksa sa sobom nosi crno-bijelu lopticu. Cim smo usli na tribine Istoka, od silnog uzbudjenja, Aleksa je bacio lopticu i uzviknuo "gooo". Ponovio je bacanje, gle cuda, cetiri puta, svaki put su ljudi oko nas vracali lopticu. Sreca pa nije bilo kise. Bas smo se lijepo proveli. Srecna nam titula.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Iz ovih akcija sto sam video na youtube-u mi deluje da je Davidov prilicno dobro odradio poziciju beka. E sad molim one koji su bili na stadionu i gledali celi mec da prokomentarisu to :D
PS Cestitka na tituli malo unapred :D

nista specijalno, kada pogledas da je sa druge strane bio cukaricki.
u principu solidno, ali nista specijalno, cak je i napravio nekoliko glupih poteza i dodavanja, ni jedan koristan centarsut, mada je nesto pokusavao, al nije mu proslo
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Svaki komentar je suvišan. :D

24841921346292200714920.jpg
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Da i ja iskoristim priliku da čestitam 4-tu uzastopnu titulu. :pfc:

Sigurno su se mnogi posle prvog poluvremena zapitali kako to da jednoj ovakvoj krš ekipi nismo dali gol,ali i lepše je ovako dok te drže malo u neizvesnosti,pa onda krene paljba. :)

Lepa atmosfera i nije teško ovako nešto ponavljati iz utakmice u utakmicu.
Zaslužili su ovo i mnogo više SS i igrači.
Hvala Vam na svemu! :respect
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ma ljudi ja sam u transu, ali ne zbog titule...
MOMCI, MILJKOVIĆ JE DAO GOLLL !!! axaxaxa :D

Šalu na stranu, i mene je kao i svakog grobara danas iziritiralo što za čitavo poluvrijeme ne mogadosmo gol uvalit amaterskom timu, ali osjetiše to naši puleni pa je kanonada ostvarena u drugom dijelu utakmice :D

Neka nam je srećna ova četvrta uzastopna titula, rekord srpskog i jugoslovenskog fudbala!
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Evo ja da nam svima čestitam četvrtu uzastopnu titulu!!!!!!!
Nakon nevidjenog pritiska, koji je dolazio sa svih strana, momci i mi možemo da proslavimo teško zaradjenu i 100% zasluženu titulu.
Posebno mi je drago zbog čeveka koji je postao moj idol i božanstvo Sale Stanojević.
Hvala ti majstore ova titula je 90% tvoje delo!!
Hvala dragom Bogu koji te je doveo u naš klub u najtežem mogućem trenutku.
Hvala svim grobarima koji su verovali da uprkos svemu mozžemo da uzmemo titulu.
Ovo je jedna od najuspešnijih sezona za naš klub, uživajmo zato svi!!!!
E sada nas čeka vruće leto i nadajmo se novi uspesi u budućnosti!!!!
Šta još da vam kažem, presrećan sam!!!!!!!!!!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Sve cestitke za Stanojevica i igrace i od mene! koliko vidim lepa igra (u drugom, i delimicno u prvom poluvremenu) i lep ambijent, puno navijaca, kada se na to doda jos jedna lepa vest vezano za "borbu" za titulu od danas.... prelep dan za svakog navijaca Partizana!

Krstajicu evo saljem aplauze ovako preko neta, posto nisam bio u mogucnosti da mu aplaudiram uzivo - Krle care :clap:clap:clap:clap:respect:respect
hvala za sve!
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Браво мајстори! Сретна нам титула! :)
Највећа победа је преко 15.000 људи на стадиону, исплатило се отварање капија.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top